Şimdi Ara

NDrive v10.1.15 TÜRKÇE +NDrive Güncel Türkiye Haritası 2010.12 Navteq (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
58.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu resi i eagles in sitesindeki sürüm farklı kopmle yenidenmi kurmak lazım? yoksa haritayı maps klasörüne atmamız yeterlimi?
  • onu kaldırıp bunu kurman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyologg

ya sorun var sanki benim nerde olduğumu anlamıyor bu git dediğimde saçma biyerden başluyor ayrıca ben duruyorum program hala gitmeye devam ediyor
  • biyolog böyle bir sorunu hiç görmedim.eski ndrive sende kurulu mu.ikisi beraber olursa sorun çıkıyor .
  • yok hocam ndrive ı ilk defa kuruyorum ve clubhit cfw kullanıyorum
  • iki gündür kurcalıyorum. ekranın sağ orta kısmında büyüteç ve el işaretleri üzerinde kilit falan var onlar ne işe yarıyor
  • Kardeş ben NDrive'ı telefona yükleyeceğim ''Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen.'' Hatası veriyor.

Ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

Kardeş ben NDrive'ı telefona yükleyeceğim ''Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen.'' Hatası veriyor.

Ne yapmalıyım?

kullandıgın cfw ne.içinde pips gömülü mü.
    gömülüyse pips dosyasını kurma.

quote:

yok hocam ndrive ı ilk defa kuruyorum ve clubhit cfw kullanıyorum

ilginç o kadar çok telfona kurdum.böyle şey görmedim.araştıralım bakalım.

quote:

Orijinalden alıntı: ► v-s-l ◄

iki gündür kurcalıyorum. ekranın sağ orta kısmında büyüteç ve el işaretleri üzerinde kilit falan var onlar ne işe yarıyor

yakınlaştırma,uzaklaştırma mercekle yapılıyor.kilit de maksimum yakınlaşabileceği veya uzaklaşacağı yerde bu simge çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun85 -- 24 Ocak 2011; 15:27:55 >

• NDrive Türkçe Kullanma Kılavuzu (PDF)
    ekliyorum pdf şeklindedir.Konu içerğine ekliyorum.
  • bu ndrive'ı ovi maps'ten iyi kılan nedir?

Tek artısı 5 dakkada değil de 3 dakkada buluyor konumu..
  • quote:

bu ndrive'ı ovi maps'ten iyi kılan nedir?

Tek artısı 5 dakkada değil de 3 dakkada buluyor konumu..

saçmalama ovi maps e ndrive 1000 e katlar. ndrive her ayrıntıyı gösteriyor bütün sokakları köyleri vs.
  • ben ankarada kullanıyorum. köy yollarını göstermese de uydu görünümü var. Ayrıca sen saçmalıyosun köydeki adam GPS'i ne yapsın
  • quote:

ben ankarada kullanıyorum. köy yollarını göstermese de uydu görünümü var. Ayrıca sen saçmalıyosun köydeki adam GPS'i ne yapsın

heh ben köydeyim ama ihtiyacım oluyor. bazen tarlaların alanlarını bulmaya yarıyor kordinat sistemi sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

quote:

nasıl yani ben anlamadım şu işlemlerin hiç birini yapmadan çalışıyor mu ?

http://www.reis-ieagles.com/gps-ve-navigasyon/ndrive-v9-3-14-gps-yazilimi-kurulum-kilavuzu-by-reis-i-eagles-t1426.html

1: Ndrive klasörünü hafıza kartına atın. 2: NDrive_10.01.15_unsigned.sis dosyasını imzalayıp hafıza kartına kurun 3: En son pips_s60_1_6_ss.sis dosyasını kurun..
    4-Tur.map dosyasını NDrive klasöründeki maps klasörünün içine atın 5-Ses dosyasını rardan çıkarıp ndrive klasörünün içindeki voices klasörüne atıyoruz.

birde kullandıgın cfw pips içeriyorsa pips_s60_1_6_ss.sis kurmana gerek yok.v9-3-14 aynı değil kurulum.

bu dosyayı ımzalamak bir sıkıntı yaratırmı bellı bır ucretı falan vs... pek bilgım yok bu konularda ama su gercek var ovi maps hosuma gıtmıyor deneyecegım bilgi verirseniz sevinirim thanx...

• quote:

quote:

Kardeş ben NDrive'ı telefona yükleyeceğim ''Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen.'' Hatası veriyor.

Ne yapmalıyım?

Kardeş benim ki sunrise. Gömülü olup olmadığını bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Ne yapmalıyım?

Kardeş benim ki sunrise. Gömülü olup olmadığını bilmiyorum.

direk ndrive.sis dosyasını kur.sorun olmaz bende sunrise da kullanıyorum.

@ceffry
    herhangi bir ücreti yok.sadece konumlama yöntemlerinden Bluetooth,Yardımlı ,Şebeke tabanlı işaretli olursa 1kb veri ücreti harcar. onun dışında ücret yok.
    birde konumlama sunucusunu kapat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun85 -- 24 Ocak 2011; 23:38:31 >

• garminden dahamı iyi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AROXSPEED

garminden dahamı iyi bu ?

Bence evet daha iyi. garmin kasma vs. yapıyor. bu tam destek veriyor. hiçbir sorunu yok.
  • Kardeş bende binaları göstermiyor.
  • quote:

Kardeş bende binaları göstermiyor.

göstermez tabi ovi mi sandın bunu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.