Şimdi Ara

NC700X için en uygun lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    NC700X makineme lastik alacağım. Herkes bu konu hakkında (işin uzmanlarıda dahil) birşeyler paylaşıyor.
    Ama önemli olan kullanıcının karar verebilmesi ve ben karar veremiyorum. Sizce hangi lastiği tercih etmeliyim.
    Uzmanlardan duyduklarım:
    Metzeleri getirdiler verdiler millete insanlar bu markyı iyi sanıyor.
    Prelli yaramaz.
    Michelin erken bitiyor.
    yok o sert lastik yok o bombe yapar derken 3-5 kuruş parayı fazladan göze alsanız bile karar vermek çok zor.
    Buradan fikir paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
    Saygılar.

• Usta merhaba,
    İnternetin bu yonu de kotu, agzi olan konusuyor. Hangisine icin siniyorsa onu al gec. En cok kullanilan modellerden.
    Bir kac kotu yorumu dikkate alma adamlar uyduruyorlar, veya anlamiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben michlen kullanıyorum gayette memnunum çabuk bitermi bilmem ama bi lastiğide 40 50 bin km kullanamazsın zaten her lastiğin ömrü vardır michlende ömürünü diğerlerinden biraz daha az tamamlar ama güvenlidir, kolay kaymaz
  • Motorun üstünde bridgstone var. 17.000 e yaklaşıyor km. iyiydi bence.

siz neyini beğenmediniz de farklı marka arıyorsunuz? test etmek görmek için mi ?

(sorumu yanlış anlamayın bu arada bir art niyetle sormuyorum merak ettiğimden)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURRAT

Motorun üstünde bridgstone var. 17.000 e yaklaşıyor km. iyiydi bence.

siz neyini beğenmediniz de farklı marka arıyorsunuz? test etmek görmek için mi ?

Estağfurullah buranın amacı bu bildiklerimizi bilmediklerimizi paylaşacağız tabiki.
    Valla üzerindekilerden memnunum fakat motoru 2. el aldığımdan lastiğin 0 km performansını pek test edemedim.
    Lastik bana çatlak, yarık, taban yemiş halde geldi. Bir kaç kerede kıç attım (sakin gaz vermeme rağmen).
    Hafiften 110 la keskin virajlara girdiğimde minik atmalar hissediyorum.
    Ama michelin pilot power aklıma yatıyor şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkangraf

quote:

Estağfurullah buranın amacı bu bildiklerimizi bilmediklerimizi paylaşacağız tabiki.
    Valla üzerindekilerden memnunum fakat motoru 2. el aldığımdan lastiğin 0 km performansını pek test edemedim.
    Lastik bana çatlak, yarık, taban yemiş halde geldi. Bir kaç kerede kıç attım (sakin gaz vermeme rağmen).

0 performansını ne yazık ki ben de görmedim ama bana iyi geldi

Benim fark etmediğim bir şey mi var onu anlamaya çalıştım da..

Lastik alınca bir inceleme yapıp bana pm atarsanız sevinirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkangraf

quote:

0 performansını ne yazık ki ben de görmedim ama bana iyi geldi

Benim fark etmediğim bir şey mi var onu anlamaya çalıştım da..

Lastik alınca bir inceleme yapıp bana pm atarsanız sevinirim

Çevremde en çok tavsiye aldığım lastik pilot power.
    Erken bitiyor deniyor ama olması gereken budur diyorlar.
    Haklılar gibide geliyor bana çünkü naylon karışımı ürünler pek aşınmıyor gibi.
    Birde tartışmayı okuyan arkadaşlara faydası olur diye paylaşmak istedim
    lastik alacağımız zaman üretim tarihine mutlaka bakmamız gerekiyor.
    Lastik gıda maddesi gibi fabrikadan çıktığı an ömründen yemeye başlıyor.
    Alacağım lastiği test edip paylaşırım sizinle.

• erkangraf kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , bekliyorum ..

• Marka olarak değil de model olarak değerlendirmek lazım. Michelinin kaliteli lastikleri de var , dandik olanları da aynı şey tüm markalar için geçerli.
    Sizin yapmanız gereken model belirlemek marka değil.
    Mesela ben Pirelli Angel GT kullanıyorum motorumda (Kawasaki Versys motorum), ölçüleri NC700 ile aynı, yol ağırlıklı bir lastik olduğu için asfaltta çok güzel performansı, tutunması ve frenlemesi ayrıca ömrü de uzun tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urunguu -- 1 Eylül 2014; 14:17:52 >
  • Bir kaç sitede denk gelmiştim NC700 lastikleri ilgili, Pirelli MT 60 RS Corsa önerenler, taktıranlar vardı. AEA da sürekli bu lastiği övüyor konuşmalarında. Bir bakın isterseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.