Şimdi Ara

NBA Stüdyo!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar NBASezonu başladı ama sizinde bildiğiniz gibi NBA Stüdyo ortalıkta yok.Sizde NTV'ye bunu bildirirseniz dikkate alınır.[Umarım!]

NBA maçlarından da bahsedebilirsiniz.Ben attım.Umarım dikkate alınır.

Burdan görüşlerinizi bildirebilirsiniz:

http://www.ntvmsnbc.com/ntv/okuyucu_gorusleri/NtvGorus_01.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumped -- 9 Kasım 2007; 15:59:00 >

• ntv hiçbir zaman insanların fikirlerine değer vererek bir şey yapmıyor bu tip durumlarda. işlerine nasıl geliyorsa öyle yapıyorlar. hiçbir faydası olmaz ama sizin bileceğiniz iş tabi. kimse çıkıp ntv'nin iyi niyetli olduğunu anlatmaya kalkmasın, yemiyoruz artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

ntv hiçbir zaman insanların fikirlerine değer vererek bir şey yapmıyor bu tip durumlarda. işlerine nasıl geliyorsa öyle yapıyorlar. hiçbir faydası olmaz ama sizin bileceğiniz iş tabi. kimse çıkıp ntv'nin iyi niyetli olduğunu anlatmaya kalkmasın, yemiyoruz artık.

Ama robert söyle birsey var, sonucta NTV para kazanmak amaclı kurulan bir kurulus. Adam bile bile zarar edecegi birsey yapmaz. Belki artık eskisi kadar izlenmez diye yapmıyorlar. Zaten hafta sonu geceleri maclar oluyor. Bir tek Cuma gecesi uygun o da onların işine gelmiyor belki de. Ayrıca daha sezon yeni basladı belki bir kac hafta icerisinde kadro oturunca program baslar.
  • bencede biraz erken ..
    biraz daha otursun hersey, nba studyo, nba action falan baslıcaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

bencede biraz erken ..
    biraz daha otursun hersey, nba studyo, nba action falan baslıcaktır

Umarım başlar...
  • Arkadaşlar,Murat Murathanoğlu, cuma günleri,Digitürk 40 nolu kanalda saat 20:15'de euroleuge'i değerlendiren bir proğram yapıyor,ekürisi ise Yiğiter Uluğ.
  • bende mesaj attım.adamlar ıyıce bosladılar nba yı.olan bıze oluyor.
    2 mac veya 1 mac bant yapsınlar ılaveken
  • Murat Murathanoglu ve yiğiter uluğ biliyosunuzki NTVden bağlarını koprdılar ve kaal 24 deler.O yüzden MM artk NBA stüdyoda yer alamaz başka bi kanalda calısmayacagını bildirdi cunku.Kaan Kural ve Murat Kosavanında bu programı devam ettirebileceğini zannetmiyorum.Hoş 3 sene önce ikisi yaparlardı ve cok kral olurdu ama şimdi Kaan dizi çekmekle karı kızla mesgul :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReiSeM

Murat Murathanoglu ve yiğiter uluğ biliyosunuzki NTVden bağlarını koprdılar ve kaal 24 deler.O yüzden MM artk NBA stüdyoda yer alamaz başka bi kanalda calısmayacagını bildirdi cunku.Kaan Kural ve Murat Kosavanında bu programı devam ettirebileceğini zannetmiyorum.Hoş 3 sene önce ikisi yaparlardı ve cok kral olurdu ama şimdi Kaan dizi çekmekle karı kızla mesgul :)

2si pekala yapabilir hatta bence oraya yeni gelen yorumcu eklenirse daha kötü olur. Ayrıca Kaanın dizisi sona erdi.
  • Kaan Kural: NBA Stüdyı ise belrisiz valla. Ama olacak. 2 hafta sonra deniyor ama kesin değil
  • Kaan Kural demişken paylasmadan edemeyecektim. Asagıdaki resimde basketbolla ne kadar ilgili oldugunu gösterir heralde. O artık benim facebook arkadasım.

NBA Stüdyo!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @pi -- 10 Kasım 2007; 12:15:55 >
  • bende facebookdan konusuyorum zaten
  • Umarım başlar.
  • Benimde facebook arkadaşımİnşallah en yakın zamanda başlarda bizde seviniriz.Eskiden ne güzeldi ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.