Şimdi Ara

NBA Playoffs ''SportsTV''de ŞİFRESİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ruskid kullanıcısına yanıt
    Aynen abi 1 Mayıs sabah 4.30 Sas-Clippers
  • Arkadaşlar Kaan Kural bu geceden itibaren Playoff'larda yorumcu olarak Sports TV'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Arkadaşlar Kaan Kural bu geceden itibaren Playoff'larda yorumcu olarak Sports TV'de

Bu gece değil hocam Pazar gününden itibaren olacakmış.Kaan Kural'ın gelmesi çok iyi oldu
  • Kaan kural da geldi tamamdır ağız tadıyla bi nba playoffs izleyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Arkadaşlar Kaan Kural bu geceden itibaren Playoff'larda yorumcu olarak Sports TV'de

Bu gece değil hocam Pazar gününden itibaren olacakmış.Kaan Kural'ın gelmesi çok iyi oldu

Tam düzeltiyordum önce davranmışsınız aynen Pazar akşamından itibaren Kaan Kural Sports Tv'de

• Kaan Kural gelince daha da güzel olacak inşallah seneye de alır da düzgün izleriz maçları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece 03.00 Brk.Nets-Atlanta Hawks (Seride durum 3-2 Hawks lehine) Sports TV'de
  • Kaan Kural Pazar akşama kalmadan Cumartesiyi Pazara bağlayan gece Lac-Sas Final maçında ekranlarda
  • Memphis-golden state serisi çok keyifli olacak vince carterın son şampiyonluk şansı inşallah bu sefer takar yuzuğunu kariyeri bitmeden

• Saat 00,00'da Son Periyot ve 03.00'da ise Lac-Sas serisinin final maçında Kaan Kural ve Erdem Bitik bizlerle olacak
  • Bu akşam 20.00'da Washington-Atlanta(NBA TV) 22.30 Memphis-Golden State(SportsTV) iki maça da göz atmanızı öneririm özellikle Golden State'e İyi Seyirler
  • Nba'i dallas'in samp. oldugu sene sonrasinda takip etmeyi birakmistim.uzaktan takip ediyorduk diyelim daha dogrusu.sports tv sayesinde tekrar baslayacagiz gibi.umarim gelecek sezonu da alirlar.

• Golden state 3lüğe dayalı göze hoş gelen bir basket oynuyor .Bu takımın istediği yuksek tempo ve curry thompson 2lisinden gelecek 3lüklerle farkı başta açmak.Bu çok önemli çünkü sayıları düşük skorda tutmak isteyen düşük tempoda oynuyan takımlar çok zorlanıyor.Bunu dünde gördük.Açıkcaksı Golden State tek eliyebilicek takım burda Houston.San Antonio kalsaydı oda olcaktı muhtemel.Bu 2 takım da 3lük üzerine dayalı özellikle Houston oyununu Harden ve 3 sayı üzerine kuruyor.Aynı şekilde yuksek tempolu oynayıp Harden ın içeri penetreleri ile hem faul promblemine sokuyor rakipi hemde ekstra puan aldırabiliyor.Houston ribandlarda üstünlük sağlıycaktır ki Golden state le maç yapıyosanız bu çok önemli.Tek eksiği ön alandaki savunması Harden terry ve beverley ile bu iş tutmaz.Keza karşı takımda Harden gibi napcağı belli olmayan bi adamı elit bi savunmacı değilseniz savunmanız çok.Çok güzel maç olıcaktır ama sanılanın aksine ben Houston ın Golden State i eliyeceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baskan91

Golden state 3lüğe dayalı göze hoş gelen bir basket oynuyor .Bu takımın istediği yuksek tempo ve curry thompson 2lisinden gelecek 3lüklerle farkı başta açmak.Bu çok önemli çünkü sayıları düşük skorda tutmak isteyen düşük tempoda oynuyan takımlar çok zorlanıyor.Bunu dünde gördük.Açıkcaksı Golden State tek eliyebilicek takım burda Houston.San Antonio kalsaydı oda olcaktı muhtemel.Bu 2 takım da 3lük üzerine dayalı özellikle Houston oyununu Harden ve 3 sayı üzerine kuruyor.Aynı şekilde yuksek tempolu oynayıp Harden ın içeri penetreleri ile hem faul promblemine sokuyor rakipi hemde ekstra puan aldırabiliyor.Houston ribandlarda üstünlük sağlıycaktır ki Golden state le maç yapıyosanız bu çok önemli.Tek eksiği ön alandaki savunması Harden terry ve beverley ile bu iş tutmaz.Keza karşı takımda Harden gibi napcağı belli olmayan bi adamı elit bi savunmacı değilseniz savunmanız çok.Çok güzel maç olıcaktır ama sanılanın aksine ben Houston ın Golden State i eliyeceğini düşünüyorum.

Sana katılmıyorum dostum ama güzel bi değerlendirme de bulunmuşsun

Bu arada gecenin maçı Houston-Clippers 4.30 Sports TV

• Şifreye girdi şu anda

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.