Şimdi Ara

NBA LiVE 07 { Çıktı } (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
0
Favori
45.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar şöyle bir sorunum var.Nba live 2007'i korsan dvd olarak aldım.Benim pc'e birde arkadaşınınkine kurduk.Sistem özelliklerimiz yaklaşık aynı.Bende oyuna giriyorum herşey normal gidiyor.Daha sonra smaç, maç,haftasonu fln onlara girdiğimde birkaç saniye sonra ekran kararıyor açılıyor.Devam edince bazen reset atıyor bazen simsiyah kalıyor.Diğer çoğu oyunu oynayabiliyorum.Onunkinde sorun yok.Nedendir acaba ?

Not:En son ekran kartı sürücüsü kurdum.Yine aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembe7 -- 2 Temmuz 2007; 0:16:08 >
  • 2008 ne zaman çıkar
  • çıkış tarihi kasım, 8 ülke takımı var (Türkiye yok) buda kapağı

gilbert arenas en sevdiğim 2. oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperkin -- 29 Ağustos 2007; 19:35:24 >
  • bende elton brand var. super star hareketleride inside scorer ve power,, suan inside scorer de ama ben onu power yapmak istiyorum,, superstar type larının nasıl degiştigini bilen varmı??
  • baba süpersin ya senin gibi az adam war bu forumda süperin de süperisin ne diyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

bende elton brand var. super star hareketleride inside scorer ve power,, suan inside scorer de ama ben onu power yapmak istiyorum,, superstar type larının nasıl degiştigini bilen varmı??

off-ball tuşu + superstar trigger tuşuna aynı anda basman gerekiyo maç esnasında
  • hamachi nba 2007 ağı: nba2007time şifresi:123
  • konu biraz eski ama ben oyunu yeni aldım ve bir türlü yapamadığım birşey var önceki oyunlarda(en son 04 ü oynamıştım) basket olunca eğer olay güzelse replay yapıyordu ama şimdi böyle birşey olmuyor acaba dedim o ayarmı kapalı öyle birşey de bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yapici

konu biraz eski ama ben oyunu yeni aldım ve bir türlü yapamadığım birşey var önceki oyunlarda(en son 04 ü oynamıştım) basket olunca eğer olay güzelse replay yapıyordu ama şimdi böyle birşey olmuyor acaba dedim o ayarmı kapalı öyle birşey de bulamadım

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.