Şimdi Ara

NBA 2K9(PC, Playstation 3, Xbox 360) inceleme videosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
31.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

quote:

Orjinalden alıntı: alibey83

Ne alaka Livela PES,piyasada iki tane sağlam futbol oyunu var ama bir tane sağlam basketbol oyunu var.

Görüş açısı farkı var.Bence 2 tane sağlam basketbol oyunu 2 tane sağlam futbol oyunu var.Live kötü değil.İncelenmeli.

tabi kişiden kişiye değişir fakat live pc ye çıkmayacağından açıkçası şu anda adı sanı pek duyulmuyor , buna karşın 2k serileri hep "keşke pcye de cıksa"şeklinde yorumlandığından herkes bu kadar heyecanlı anlayacağın zira herkesin evinde bir ps3 bir xbox yok fakat iyi kötü genellikle bir pc si var

Nasıl duyulmuyor?Sen nerde yaşıyorsun dostum?Tüm siteler incelemesini yaptı,forumları var EA SPORTS yapıyor.Konsollara çıktı sadece bu sene...PC deki TIRT NBA LİVE çıksa ne olur çıkmasa ne olur.?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: alibey83

Ne alaka Livela PES,piyasada iki tane sağlam futbol oyunu var ama bir tane sağlam basketbol oyunu var.

Görüş açısı farkı var.Bence 2 tane sağlam basketbol oyunu 2 tane sağlam futbol oyunu var.Live kötü değil.İncelenmeli.

tabi kişiden kişiye değişir fakat live pc ye çıkmayacağından açıkçası şu anda adı sanı pek duyulmuyor , buna karşın 2k serileri hep "keşke pcye de cıksa"şeklinde yorumlandığından herkes bu kadar heyecanlı anlayacağın zira herkesin evinde bir ps3 bir xbox yok fakat iyi kötü genellikle bir pc si var

Nasıl duyulmuyor?Sen nerde yaşıyorsun dostum?Tüm siteler incelemesini yaptı,forumları var EA SPORTS yapıyor.Konsollara çıktı sadece bu sene...PC deki TIRT NBA LİVE çıksa ne olur çıkmasa ne olur.?

kardeş sonuc olarak nba live'ın satışları düşecek illaki. kimin evinde ps3 xbox varki , sayılı genelde. ayrıca bu sitede ea - espn ayırımı oldugunumu söylemek istiyorsun. ayrıca son dönemlerde nba live'ın modası geçti diyebiliriz ard arda gelen kötü oyunlar sebebiyle. ha sen sevmiş olabilirsin o ayrı. fakat 2k9 çoğu kişinin beklediği bir oyundu ve pc ye çıkması birçoğumuzu mutlu etti bu sebepten 2k9 un videosu bu kadar sükse yaptı ne var ki bunda? hem dediğin gibi birçok sitede ea in nba live'ının tanıtımı var neden onları izlemiyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

kardeş sonuc olarak nba live'ın satışları düşecek illaki. kimin evinde ps3 xbox varki , sayılı genelde. ayrıca bu sitede ea - espn ayırımı oldugunumu söylemek istiyorsun. ayrıca son dönemlerde nba live'ın modası geçti diyebiliriz ard arda gelen kötü oyunlar sebebiyle. ha sen sevmiş olabilirsin o ayrı. fakat 2k9 çoğu kişinin beklediği bir oyundu ve pc ye çıkması birçoğumuzu mutlu etti bu sebepten 2k9 un videosu bu kadar sükse yaptı ne var ki bunda? hem dediğin gibi birçok sitede ea in nba live'ının tanıtımı var neden onları izlemiyorsun?

1)Satışları niye düşsün ki?Zaten 2K serisi çıktığından beri muazzam bir satışı yok.Kimse PC ye yada PS2 ye oyunu orjinal almıyordu.Dandik ti çünkü.Ne bi grafik nede yapay zeka...PSP de çok satılıyor misal.Nextgen versiyonu da mükemmel fakat 2K9 la başa çıkamaz.

2)Herkesin evinde PS3 yada XBOX yok.Zaten forumdaki XBOX ve PS3 sahipleri TÜRKİYE deki en büyük topluluğu oluşturuyor.Kimse bilmiyor çünkü.Halen Online CS oynıyanlar ,Knight adlı oyun kırması şeyi oynıyanlar var.ELbetteki konsolların TÜrkiye de bir başarısı yok.Oyun oynamak için yapılmışlar ve çokta iyiler.Xbox sahipleri oyundan nefes almaya vakit bulamıyorlar.PC ye bu kadar para yatırıp oyun bekleyen ve sürekli yenileyen zihniyeti kınıyorum.

Neyse iyi akşamlar dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 22 Ekim 2008; 20:04:31 >

• Arkadaşlar NBA Live incelemeside çok yapmak isterim ama o kadar çok oyun çıktı ki hangisini öne alacağımı bilemiyorum. Nba 2K9 her platforma çıkan başarılı bir oyun olduğu için seçimi ondan yana kullandım.

Bu aralar çok spor oyunu inceledik.PES 2009 ile beraber spor oyunlarına kısa bir ara vermeyi düşünüyorum.Bu yoğunluk geçtikten sonra NBA Live incelemesinide zevkle yapabilirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1)Satışları niye düşsün ki?Zaten 2K serisi çıktığından beri muazzam bir satışı yok.Kimse PC ye yada PS2 ye oyunu orjinal almıyordu.Dandik ti çünkü.Ne bi grafik nede yapay zeka...PSP de çok satılıyor misal.Nextgen versiyonu da mükemmel fakat 2K9 la başa çıkamaz.

2)Herkesin evinde PS3 yada XBOX yok.Zaten forumdaki XBOX ve PS3 sahipleri TÜRKİYE deki en büyük topluluğu oluşturuyor.Kimse bilmiyor çünkü.Halen Online CS oynıyanlar ,Knight adlı oyun kırması şeyi oynıyanlar var.ELbetteki konsolların TÜrkiye de bir başarısı yok.Oyun oynamak için yapılmışlar ve çokta iyiler.Xbox sahipleri oyundan nefes almaya vakit bulamıyorlar.PC ye bu kadar para yatırıp oyun bekleyen ve sürekli yenileyen zihniyeti kınıyorum.

Neyse iyi akşamlar dostum

pc nin oyun oynama aracı olmadığı konusunda haklısın fakat ülkemizde 399 $ lık ps 3 800 $ olunca insanların alım gücü konsol almaya yetmiyor. daha yeni yeni bilgisayar lüks olmaktan çıkmışken birinin ps3 ve plazma tv alması insan bilgisayarını yenilemesinden daha pahalıya patlıyor.

@By_e

incelemelerinizi ailecek takip ediyoruz hiç farketmez hangisi önce hangisi sonra

• Süper bir oyun 2K Sports bu oyunundada gayet başarılı..
  • Bu oyunu full sistem,Çok iyi bir lcd monitör de oynasak ne güzel olur ha.
    Ama nerdeee.....Malesef oynayamıyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_e

Arkadaşlar NBA Live incelemeside çok yapmak isterim ama o kadar çok oyun çıktı ki hangisini öne alacağımı bilemiyorum. Nba 2K9 her platforma çıkan başarılı bir oyun olduğu için seçimi ondan yana kullandım.

Bu aralar çok spor oyunu inceledik.PES 2009 ile beraber spor oyunlarına kısa bir ara vermeyi düşünüyorum.Bu yoğunluk geçtikten sonra NBA Live incelemesinide zevkle yapabilirim.

Far Cry 2, Dead Space, Midnight Club: Los Angeles, Gears of War II, Fable 2,PES2009, Spider-Man: Web of Shadows, Saints Row 2

senin isinde zor daha cok oyun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 26 Ekim 2008; 16:57:48 >

• 10 üzerinden 7 2009'a... 10 üzerinden 7,5 2008'e...

vasat...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.