Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
3
Favori
207.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deadblue

geçen gün bende onu arayıp sormuştum, site yapısını yeniliyorlarmış yenilendiğinde kendi sitesi üzerinde soru cevap kısmı da olacakmış, aldığım bilgi bu şekilde.

şubat ayında 2010 haritası çıkacağını söylemişlerdi ama 2011 yılına 5 ay kaldı hala 2010 haritası çıkacak bu nasıl iş anlamadım
  • Evet bende sabrımın üst sınırlarında gelmesini bekliyorum.
    Aradığımda yazılımında değişeceğini bu yüzden hazır olan haritanın yeni yazılımla ile uyumunun kontrol edildiğini, Hollanda'dan onay cevabı gelir gelmez hem yeni yazılımın hemde yeni haritanın kullanıma sunulacağını söylediler.
    Kullanıcı arkadaşların bilgisine,
  • arkadaşlar yardım lütfen 2 gün önce navking nav 320 aldım iki gündür uğraşıyorum ama bir türlü cihaz uydu bağlantısı kurup konumumu saptayamıyor. ne yapmam gerek acaba. farklı bir ayarı falan mı var bu cihazın
  • selam arkadaslar .. ben de dün maxi k280 aldım (teknosa da 285 tl)

hemen kullanmaya basladım ben de ama..

daha önce hiç kullanmamışştım.ya biraz kurcalamam gerek :)

en hızlı oto-en kısa oto... aradaki fark ana-ara yolları kullanması mı..?

poi ler nereden on-off oluyor:)

harici şarj edemez miyiz...

ekran cözünürlüğü ne...

adres gir - navigasyon yap.. farkı nedir.. vs..

(merak etmeyin..daha da soru sorarım..aklıma gelen şimdilik bunlar:))

tşkler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volie82 -- 10 Haziran 2010; 8:37:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulbudakfa

arkadaşlar yardım lütfen 2 gün önce navking nav 320 aldım iki gündür uğraşıyorum ama bir türlü cihaz uydu bağlantısı kurup konumumu saptayamıyor. ne yapmam gerek acaba. farklı bir ayarı falan mı var bu cihazın

Evden veya kapali bir yerde denemeyin... cikin bahceye.. 5-10 dakika harita acik ekranda bekleyin... ilk defa kullanimda bu kadar surer.. daha sonra 1 dakikayi gecmez...

Alim
  • merhaba arkadaşlar, bugün navking maxi hd aldım. yalnız eve gelince hafıza kartına format attım. programı yine yükleyince

AKTİVASYONA HOŞGELDİNİZ ÜRÜN KODUNU VE CİHAZ ID SİNİ GİRİN.

yazıyorç cihaz id si ekranda görünüyor fakat ürün kodunu bulamadım. nerde yazar, nasıl bulunur bilen varsa paylaşabilir mi?

teşekkürler.
  • Hala yok değil mi yeni harita? Bence navigasyon cihazının yanına bir haritada eklesinler. Ama bildiğiniz battal boy bir karayolları haritası.Hem promosyon olur hem de daha kolay yol bulunur gibi geliyor bana
  • Dün akşam email attım emailim bana geri döndü(info@navking.com). Hadi bu kısmı geçtim telefonda beklemeseydim bari dakikalarca diyeceğim, hadi onuda yutalım. Navking olunca konu bu tür zorluklara alışacağız artık.

Kardeşim ne zaman çıkartacaksınız yeni haritayı diye sordum ''bu ay sonu'' dedi karşımdaki bey.Biraz sıkıştırdım gün veriyomusunuz diye ''bu ay sonuna doğru'' bilgisini verdi net bir şekilde!!Biraz daha zorlasam herhalde bu ay da olabilir önümüzde ki yıl bu ayda olabilir diyecekti sanırım.

Kısacası eğer teknik destek falan alırım sıkıştığımda diye düşünüyorsanız yanınızda baya yüklü bir kontör kart bulundurun yoksa boşverin. Navking'in bu inanılmaz satış sonrası desteğini gerçekten diğer firmaların da örnek almasını bekliyorum. Neden mi? Çünkü baktınız ulaşamıyorsunuz kendi kendinize çözüm yolları geliştiriyorsunuz dolayısıyla teknik yeterliliğiniz artıyor müthiş bişey...

• ilk defa navigasyonlu bir araçla gezdim.(ben sürmedim devamlı cihazı ve tariflerini dinledim) yaklaşık 10-15 gün.navigasyon cihazı almayıda düşünüyordum.gaza geldim "navking s320 mini"yi aldım.hemende daha önce gezdiğim araçta denedim(oğlum ayarlayıp kurdu)3-4 km yolu sorunsuz tarif etti.(istanbulda)
    şimdi rizedeyim rize ve yakınındaki yerleri harita olarak gösterdi.hava kapalı-yağmurlu olduğundan daha çok deneme fırsatım olmadı.....
    benimde birkaç sorum var:cd ile ne yapıyoruz,ne işe yarıyor.herhangi yükleme yapacakmıyım.
    müzik ve oyun var diyor nereye kayıtlı olduğunu bilmiyorum.benmi kaydedip sonra izleyeceğim-oynayacağım.ilave hafızayamı yüklemem gerekiyor.
    birde cd her iş.sisteminde kurulabiliyormu.yardım edeceklere teşekkür ederim......
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

ilk defa navigasyonlu bir araçla gezdim.(ben sürmedim devamlı cihazı ve tariflerini dinledim) yaklaşık 10-15 gün.navigasyon cihazı almayıda düşünüyordum.gaza geldim "navking s320 mini"yi aldım.hemende daha önce gezdiğim araçta denedim(oğlum ayarlayıp kurdu)3-4 km yolu sorunsuz tarif etti.(istanbulda)
    şimdi rizedeyim rize ve yakınındaki yerleri harita olarak gösterdi.hava kapalı-yağmurlu olduğundan daha çok deneme fırsatım olmadı.....
    benimde birkaç sorum var:cd ile ne yapıyoruz,ne işe yarıyor.herhangi yükleme yapacakmıyım.
    müzik ve oyun var diyor nereye kayıtlı olduğunu bilmiyorum.benmi kaydedip sonra izleyeceğim-oynayacağım.ilave hafızayamı yüklemem gerekiyor.
    birde cd her iş.sisteminde kurulabiliyormu.yardım edeceklere teşekkür ederim......

Geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu karar veremedim.Ama sanırım geçmiş olsun daha yerinde hitap. Gerçekten cihaz iyi yol tarif ediyor üstat.Mesela 3-4 km düz gitmen gerektiğinde, gayet güzel düz götürüyor.Bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: farmakoloji

quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

ilk defa navigasyonlu bir araçla gezdim.(ben sürmedim devamlı cihazı ve tariflerini dinledim) yaklaşık 10-15 gün.navigasyon cihazı almayıda düşünüyordum.gaza geldim "navking s320 mini"yi aldım.hemende daha önce gezdiğim araçta denedim(oğlum ayarlayıp kurdu)3-4 km yolu sorunsuz tarif etti.(istanbulda)

Geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu karar veremedim.Ama sanırım geçmiş olsun daha yerinde hitap. Gerçekten cihaz iyi yol tarif ediyor üstat.Mesela 3-4 km düz gitmen gerektiğinde, gayet güzel düz götürüyor.Bu kadar...

hocam muhabbetinize doyum olmuyor...ben bilmediğim konuda yardım istemiştim sadece.gittiğim 4 km yol çok girift bir yoldu.ve hiç yanlış bilgi vermedi.....bilgilerinize.diğer sorularıma cevap verirseniz sevinirim.
    bilmem sporla uğraştınızmı.veya severmisiniz.atletizmi seyredermisiniz.pist yarışlarında (örneğin;5000(beşbin metre))yarışlara"TAVŞAN"sokulur.
    buradaki "tavşan" gerçek tavşan deyildir tabiii.organizatörlerin ayarladıkları "forse "yarışçılardır.belli bir yere kadar yarışa tempo ve heyecan katarlar.ve yarışı terkederler.bazen inatçı "tavşan"larda yarışı bitirebilirler.
    aklıma geldi şöyle anlatayım dedim.yardımlarınızı bekliyorum..

• eds kameralarının yerlerini bildiren eklentiyi kurmak için,
    http://www.navking.com/FRM_FAQ_PAGE.aspx adresine gidip eds yazıp aratım demişler kendi sitelerinde.

1 zaten böyle bir adres açılmıyor.
    2 neden zaten kendi sitelerinde var olan bir sayfayı, kendi sayfalarının birinde arattırıp bulduruyorlar?
    3 arama kutusu nerede?
    ek sorular:
    4 yeni harita nerede?
    5 bir yıllık ücretsiz harita güncelleme süresi dolduktan sonra yeni harita piyasaya çıkacak anlamak zor değil ancak, gerçekten
    size para verip o haritayı alacağımı mı sanıyorsunuz?
    6 batmanızı canı gönülden diliyorum ki kurbanlarınız içinde sadece benim de bulunduğum şu grup kalsın, başkaları eziyet çekmesin.

teşekkürler.

• Offf of,söyledik ama ya laf yedik ya uyarı aldık.Gelinen (aslında gelinmeyen) sonuç burada.Buralarda yazmanızın bir faydası yokki,2 mesajı daha böyle yazsanız başka firma elemanı olursunuz Bu dertlerinizi mağazalarda satılan yerlerde yapın,daha etkili olacaktır,geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

http://www.karakan.com/navking/2010q2.gif

Siteden degil, R66 Sync yazılımından ındırdım ben. Siteleri site degil ki.

Resmi dun gece aldım. Ama baska bır forumda Navking calısanı bır arkadas "yok oyle bısey, bız daha dagıtmaya baslamadık" dedı:) Resmi yolladım. Cevap beklıyorum.

Sonucta su anda cıhazımda 2010Q2 yuklu. Bu arada R66 SYNC ın de yenı versıyonu varmıs. Cıhazın CD sındne 9.0 versıyonunu kurmusutm.www.66.com a bakınca 9.8 kusuratlı bısey gordum ve ındırdım. Fark goremedım acıkcası.

Bu arada Erkek sesi kadın sesınden daha "ısınılası" bır ses. tavsiye ederım

siz bu 2010 haritasını nasıl yüklediniz.biraz daha detaylı anlatırmısınız.ben route 66 sync yazılımını yükledim ama nasıl yapılacağını çözemedim

• bu sorunun cevabını tel ile firmaya sordum onlar da cevaplayamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: viva1

bu sorunun cevabını tel ile firmaya sordum onlar da cevaplayamadı

arkadaşa kıyak geçmişler.
  • öyle bir harita yazılımı bende indirdim.kurmadım sadece bilgisayarda baktığım ile yetiniyorum.çünkü indirmeye başlamadan önce doğabilecek olumsuzluklardan sorumlu deyiliz diye bir ibare var.
    bildiğim bazı yerlerin rotasını çizdirdim yeni yol ve kavşaklarıda gösterdi.henüz cihaza kurma cesaretim yok.çünkü o düzeyde bilgiye sahip deyilim.
    ilk mesajımda bazı ufak sorular sormuştum sağolsunlar kimse cevap yazmadı.yazan birkişide "geçmiş olsun"iletisi gönderdi.bu ara boş durmuyorum bazı şeyleri araştırıyorum.kendimce bazı bulgular elde ettim.
  • arkadaşlar selamlar
    herkezin dört gözle beklediği yeni haritalar navking ' in sitesinde yayınlandı herkeze hayırlı olsun.

01.07.2010 00:00:00 TA2010Q2 Türkiye Haritası Güncellemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel69

arkadaşlar selamlar
    herkezin dört gözle beklediği yeni haritalar navking ' in sitesinde yayınlandı herkeze hayırlı olsun.

01.07.2010 00:00:00 TA2010Q2 Türkiye Haritası Güncellemesi

bilgi için teşekkür ederim.sağolun.
  • Şükür ...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.