Şimdi Ara

Navia Navigasyon Sistemleri Nedir Ne Değildir??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
3
Favori
99.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkiye harita veritabanı disinda baska ulkelerinin veya Avrupa karayollarinin haritalarinin yuklenmesi mumkun mu?

Mumkun ise Hangileri ve Hangi kaynaktan temin edilebilecek ?
  • üründe yeni data sağlanacaktır , bu ay sonunda kullanıcılara bildirilecektir. aşağıda yeni data kapsamını bulabilirsiniz .

ADANA-MERKEZ, AMASYA-MERKEZ, ANKARA-ALTINDAĞ, ANKARA-ÇANKAYA, ANKARA-ETİMESGUT, ANKARA-GÖLBAŞI, ANKARA-KEÇİÖREN, ANKARA-MAMAK, ANKARA-SİNCAN, ANKARA-YENİMAHALLE, ANTALYA-ALANYA, ANTALYA-KEMER, ANTALYA-MANAVGAT,ANTALYA-MERKEZ, ANTALYA-SERİK, ARDAHAN-MERKEZ, AYDIN-MERKEZ, BALIKESİR-AYVALIK, BALIKESİR-BANDIRMA, BALIKESİR-EDREMİT, BALIKESİR-ERDEK, BALIKESİR-GÖNEN, BALIKESİR-MERKEZ, BOLU-MERKEZ,BURDUR-BUCAK, BURSA-NİLÜFER, BURSA-OSMANGAZİ, BURSA-YILDIRIM, ÇANAKKALE-MERKEZ, DENİZLİ-MERKEZ, DİYARBAKIR-MERKEZ, DÜZCE-MERKEZ, EDİRNE-MERKEZ, GAZİANTEP-ŞAHİNBEY,GAZİANTEP-ŞEHİTKAMİL, HATAY-MERKEZ, İSTANBUL-İSTANBUL, İZMİR-İZMİR, KASTAMONU-MERKEZ, KAYSERİ-KOCASİNAN, KAYSERİ-MELİKGAZİ, KIRIKKALE-MERKEZ, KIRKLARELİ-MERKEZ, KIRŞEHİR-MERKEZ, KİLİS-MERKEZ, KOCAELİ-GEBZE, KOCAELİ-MERKEZ, KONYA-EREĞLİ, KONYA-KARATAY, KONYA-MERAM, KONYA-SELÇUKLU, KÜTAHYA-MERKEZ, MANİSA-MERKEZ, MERSİN-MERKEZ, MERSİN-TARSUS, MUĞLA-BODRUM, MUĞLA-FETHİYE, MUĞLA-KÖYCEGİZ, MUĞLA-MARMARİS, MUĞLA-MERKEZ, NEVŞEHİR-MERKEZ, NİĞDE-MERKEZ, SAKARYA-MERKEZ, SAMSUN-MERKEZ, SİİRT-MERKEZ, ŞANLIURFA-MERKEZ, TEKİRDAĞ-ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ-ÇORLU, TEKİRDAĞ-MERKEZ, TOKAT-MERKEZ, TRABZON-MERKEZ, YALOVA-MERKEZ, YOZGAT-MERKEZ, ZONGULDAK-EREĞLİ

• avrupa verisi için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz:

Navia Navigasyon Sistemleri Nedir Ne Değildir???

• tesekkurler cihazımın gelmesini bekliyorum NG dergisinden ...sabırsızlanıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: Nöbetçi_Navia

üründe yeni data sağlanacaktır , bu ay sonunda kullanıcılara bildirilecektir. aşağıda yeni data kapsamını bulabilirsiniz .

ADANA-MERKEZ, AMASYA-MERKEZ, ANKARA-ALTINDAĞ, ANKARA-ÇANKAYA, ANKARA-ETİMESGUT, ANKARA-GÖLBAŞI, ANKARA-KEÇİÖREN, ANKARA-MAMAK, ANKARA-SİNCAN, ANKARA-YENİMAHALLE, ANTALYA-ALANYA, ANTALYA-KEMER, ANTALYA-MANAVGAT,ANTALYA-MERKEZ, ANTALYA-SERİK, ARDAHAN-MERKEZ, AYDIN-MERKEZ, BALIKESİR-AYVALIK, BALIKESİR-BANDIRMA, BALIKESİR-EDREMİT, BALIKESİR-ERDEK, BALIKESİR-GÖNEN, BALIKESİR-MERKEZ, BOLU-MERKEZ,BURDUR-BUCAK, BURSA-NİLÜFER, BURSA-OSMANGAZİ, BURSA-YILDIRIM, ÇANAKKALE-MERKEZ, DENİZLİ-MERKEZ, DİYARBAKIR-MERKEZ, DÜZCE-MERKEZ, EDİRNE-MERKEZ, GAZİANTEP-ŞAHİNBEY,GAZİANTEP-ŞEHİTKAMİL, HATAY-MERKEZ, İSTANBUL-İSTANBUL, İZMİR-İZMİR, KASTAMONU-MERKEZ, KAYSERİ-KOCASİNAN, KAYSERİ-MELİKGAZİ, KIRIKKALE-MERKEZ, KIRKLARELİ-MERKEZ, KIRŞEHİR-MERKEZ, KİLİS-MERKEZ, KOCAELİ-GEBZE, KOCAELİ-MERKEZ, KONYA-EREĞLİ, KONYA-KARATAY, KONYA-MERAM, KONYA-SELÇUKLU, KÜTAHYA-MERKEZ, MANİSA-MERKEZ, MERSİN-MERKEZ, MERSİN-TARSUS, MUĞLA-BODRUM, MUĞLA-FETHİYE, MUĞLA-KÖYCEGİZ, MUĞLA-MARMARİS, MUĞLA-MERKEZ, NEVŞEHİR-MERKEZ, NİĞDE-MERKEZ, SAKARYA-MERKEZ, SAMSUN-MERKEZ, SİİRT-MERKEZ, ŞANLIURFA-MERKEZ, TEKİRDAĞ-ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ-ÇORLU, TEKİRDAĞ-MERKEZ, TOKAT-MERKEZ, TRABZON-MERKEZ, YALOVA-MERKEZ, YOZGAT-MERKEZ, ZONGULDAK-EREĞLİ

• Her ülke için resim vermeniz yerine isimlerini yazmanız görüntü kirliliğini azaltacaktır.

İyi günler.
  • burada görüntü kirliliği olduğunu düşünmüyorum. data ve sw ile ilgili görüntülerin besleyici olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nöbetçi_Navia -- 16 Ocak 2008; 16:14:13 >
  • Avrupa verisini gorsel olarak inceledik, tsk.
    Ama besleyici olmadi ve yeterli ve dogru cevap alinamadi henuz..

Bu gorsellikdeki Avrupa verilerini kurup kullanabilecekmiyiz?
    hangi haritalar hangi fiata satilacak?
    Hangi datamap saglayicinin destegi ile olacak bu?

model 1020 ile 1020A arasinda ne fark var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 17 Ocak 2008; 9:07:06 >
  • Batı avrupa verisi ve Türkiye verisinin NS-1020A paketindeki fiyatı 519YTL.

bu haritalar Telatlas 7.10 sürümlü verisidir.

Model NS-1020 sadece Türkiye haritasının satıldığı ve ürünleştirildiği bir pakettir.

Model NS-1020 A ise Türkiye + Batı Avrupa ülkelerinin haritasının satıldığı ve ürünleştirildiği bir pakettir.

farkları cihaz olarak aynıdır fakat :

1- harita kapsamı farklıdır
    2- Navia exe ve harita SD karttan çalıştırıldığı için , NS 1020 de 256mb SD kart , NS 1020A da 2gb SD kart bulunmaktadır.
  • bende ns-1020 var, avrupa haritalarını nasıl yukleyeceğim. ( sadece harita lazım )

avrupa ıcın ns-1020a almama gerek yok herhalde ?
  • NS 3000 olarak Avrupa+Türkiye haritalarının yüklü sadece sd kart olan paket satılmaktadır. bu tip edinme için firma ile irtibata geçebilirsiniz.
  • satılan paketlerde :

NS - 1020 PND

NS - 1020 A avrupa haritalı

NS - 1680 PDA

NS - 1000 (Sadece sd-kart satılıyor)

NS - 2000 (bluetooth gps + sd-kart satılıyor)

NS - 3000 (avrupa haritalarının dahil olduğu sd kart)
  • Konunun tamamını okudum ama nasıl harita ekleyebileceğimi bende anlamadım.Navia NS-1020 yi NG kampanyasından sipariş ettim ve bekliyorum.Tatilde Küba ya gitmeyi düşünüyorum ve buranın haritası herhangi bir Navia paketinde yok sanırım.Bu durumda harita yükleme şansımız olabilir mi?
  • aşağıdaki resimde de anlatmaya çalıştığım gibi aslında herhangi bir avrupa veritabanı haritasına ulaşmak için , sadece ayarlar - harita menüsünden kolayca seçim yapılarak ulaşılabilir. eğer NS 1020 Türkiye haritalı bir ürünü aldığınızda , ek olarak sadece avrupa haritalarını da edinmek isterseniz senaryo şu şekilde olacaktır : firma ile irtibata geçerek sadece 2gb sd kart üzerinde yüklü olan (Türkiye vertabanı 256mb sd kart üzerindedir) batı avrupa haritalarının satıldığı paket istenecektir. bu paketin adı da NS3000 dir sadece içinde sd kart ve kullanma kılavuzları vardır. ondan sonra eski kartınızı çıkarıp bu yeni kartı taktığınız zaman avrupa haritaları NS 1020 içinde okunabilecektir. harita değişimlerini ise aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

• tsk. bende ns-1020 var, sadece avrupa harıtası lazım

bunu satılırken gormedım . avrupalı urun ayrı satılıyor web sıtelerınde

fıyatı ne kadar yanı sadece harıtanın ?

pb
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.