Şimdi Ara

nasıl bi araç almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkdaşlar ya benım 16 bın bütce var ama hangı aracı alıcağıma bi türlü karar veremıyorum bide boyle bi yardım almak istiyorum cıvıc diyorum motor cok arıza verıyo diyolar astra diyorum o paraya olmaza diyolar clio kasası teneke diyolar bı tek aklımda seat toledo kaldı oda hantalmıdır acaba diyorum kasa agır gibi görünüyoda tşkler

• Yakıt önemli mi?
    Kaç km yapıyorsunuz yılda y da yapıcaksınız?
    Lpg sorun olur mu yakıt sıkıntıysa?
    KAç kişi biniceksiniz ailemi tek mi?
    Motor en fazla kaç hacim olsun?
    Özellikle istemediğiniz marka var mı?
    BunlARI DETAYLICA YAZARSANIZ İYİ OLUR.
  • walla kardeş kafam iyice karıstı araştır araştr bugün gözümü kapatıp oto pazarına girdim 2006 lancer aldım 1.6 invite 154 bin km yapmış gecen ay sıralı lpg takılmıs ufak bi degdirme kazası varmış önden ailemle binicem şuan kapora verdım yarın ustaya göstercem ok verirse alırım heralde siz ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyman-

walla kardeş kafam iyice karıstı araştır araştr bugün gözümü kapatıp oto pazarına girdim 2006 lancer aldım 1.6 invite 154 bin km yapmış gecen ay sıralı lpg takılmıs ufak bi degdirme kazası varmış önden ailemle binicem şuan kapora verdım yarın ustaya göstercem ok verirse alırım heralde siz ne dersiniz ?

kardeşim hayırlı olsun fakat lancer alınınca alınabilir fakat satılırken hızlı bir araba olduğunu zannetmiyorum ve önden değişen kazası varsa hiç bulaşma derim ileride satarken problem yaşarsın
  • sagol kardes ama aldım artık ya önden kazası var fakat cok sert degıl tampon ve kaputta ezilme olmus oduda kendı servisinde düzeltme yapmışlar değişen yok yanı hasar kaydına baktım 1800 tl cıktı sıgorta acentesı olsun tanıdıgım ustalar olsun hepsine sordum temız dedilero kdrdan sorun olmaz hiçbişe bile fln dediler ki aracı iyice taramadan geçirdik zaten bişe cıkmadı yinede sıkntı olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyman-

sagol kardes ama aldım artık ya önden kazası var fakat cok sert degıl tampon ve kaputta ezilme olmus oduda kendı servisinde düzeltme yapmışlar değişen yok yanı hasar kaydına baktım 1800 tl cıktı sıgorta acentesı olsun tanıdıgım ustalar olsun hepsine sordum temız dedilero kdrdan sorun olmaz hiçbişe bile fln dediler ki aracı iyice taramadan geçirdik zaten bişe cıkmadı yinede sıkntı olurmu

bişe olmaz nolacak
  • memnunum ya sıkıntı yok sımdılık yanlız arka sag sis farı lazım reflektör 80 100 cekıyolar bos lambada degıl cok ıstıyolar almıyorum bende uygun fıyata bulamazmıyız bilen varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.