Şimdi Ara

Nani Nani Nani Nani

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar adını çok duydum ama ne yalan soliyim naniyi hiç izlememiştim bizle oynadığı zaman hariç tabiki , ama bir video gördüm ki bu adam son sezonunda da böylemi oynadı bu video gerçekmi allah aşkına

• What is going on!!!
  • ronaldodan daha iyi
  • Nani yi hic izlememis olman gercekten enteresan..
  • Birisi Ronaldonun Pique ve Puyola attigi calimlardan sonra cektigi sutu ve Naninin ofsayta dusme pozisyonunun videosunu koyabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Birisi Ronaldonun Pique ve Puyola attigi calimlardan sonra cektigi sutu ve Naninin ofsayta dusme pozisyonunun videosunu koyabilir mi
    Nani harika süratli güçlü biri bence rakip takımın sol tarafı iptal olur en çokda gol sonrası takla atması çok hoşuma gidiyo fena takla atıyo şuna bakın ;

Nani Nani Nani Nani

• naniyi hiç izlemediysen senin burda işin yok go home
  • 2004 doğumlu musun
  • quote:

Orijinalden alıntı: How Ghastly

2004 doğumlu musun
    adım uğur DH tt arena red lions grubundanım 3 senedir kombineliyim elhamdulillah ancak naniyi izlememiş olmam la 2004 doğumun ne alakası var , burada akın abiden tutun herkez beni tanır çok merak ettiyseniz 1984 doğumluyum , bu forumda da doğum tarihlerine nekadar çok meraklı gençler var sizin sayenizde 30 lu yaşlardaki çoğu kişi çıktı forumdan yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: _UETS_

adım uğur DH tt arena red lions grubundanım 3 senedir kombineliyim elhamdulillah ancak naniyi izlememiş olmam la 2004 doğumun ne alakası var , burada akın abiden tutun herkez beni tanır çok merak ettiyseniz 1984 doğumluyum , bu forumda da doğum tarihlerine nekadar çok meraklı gençler var sizin sayenizde 30 lu yaşlardaki çoğu kişi çıktı forumdan yazık

Alıntıları Göster
    iyi olsa man.u göndermez
    balık.avi

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

iyi olsa man.u göndermez
    balık.avi

Alıntıları Göster
    CR7 yi yolladılar reale
  • quote:

iyi olsa man.u göndermez
    balık.avi

Alıntıları Göster
    zaten göndermiyor ki adama yeni sözleşme sundular imzalamadı. bu sene gitmesine izin vermezlerse seneye bedavaya gidecek
  • quote:

iyi olsa man.u göndermez
    balık.avi

Nani Nani Nani Nani
  • Nani kim ya balon
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Nani kim ya balon
    nani'yi zaten biliyoruz ama bizle oynadığı maçta adama dahada hayran kaldım.. gelirse bu adamı tutucak oyuncu yokk türkiye'de..

tabi gelmesiyle sıkıntıları başlaması bir olucak.. zira yabancı futbolcu sayısı alarm veriyo şuan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _UETS_

Şaka amaçlı takılmıştım o yüzden smile koydum.
    Kırdıysam kusuya bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

nani'yi zaten biliyoruz ama bizle oynadığı maçta adama dahada hayran kaldım.. gelirse bu adamı tutucak oyuncu yokk türkiye'de..

tabi gelmesiyle sıkıntıları başlaması bir olucak.. zira yabancı futbolcu sayısı alarm veriyo şuan..

Bize chicarito lazım
  • quote:

Birisi Ronaldonun Pique ve Puyola attigi calimlardan sonra cektigi sutu ve Naninin ofsayta dusme pozisyonunun videosunu koyabilir mi

İşin asıl ironisi, o pozisyonda Nani'nin aslında ofsayt olmaması
  • quote:

iyi olsa man.u göndermez
    balık.avi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0o__xXx__o0

quote:

İşin asıl ironisi, o pozisyonda Nani'nin aslında ofsayt olmaması

Alıntıları Göster
    http://www.oddschecker.com/football/football-specials/nani/club-after-summer-transfer-window

oran 1.5?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.