Şimdi Ara

nakamichi diye bi marka var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
23.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracımda ses sistemim var. aslında çokta memnunun önlerde kenwood mid takımı arkada alpine r serisi oldukça tatmin edici fakat iki tanede hoparlör koymak istiyorum bagaj kabininde. e haliyle almışkende en iyisi olsun diyorum. ufak çaplı bi araştırma yaptım nakamichi diye bi marka getirmişler bizim buraya fiyatı normal hoparlörlere göre pahalı ama çok kaliteli olduğunu iddia ediyorlar. markayı tanıyan bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

• !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamara -- 2 Mayıs 2013; 17:53:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende öyle düşünüyorum ama marka beni şaşırttı çünkü mediamarkta birebir ses karşılaştırması yaptım her türlü basıyor pioneer a da alpine de
  • yeni degişim herzaman ıyıdır denemekde fayda var madem denediniz. İsmine bakıcak olursak ya çin ya japon
  • quote:

yeni degişim herzaman ıyıdır denemekde fayda var madem denediniz. İsmine bakıcak olursak ya çin ya japon

japon markasıymış
  • quote:

yeni degişim herzaman ıyıdır denemekde fayda var madem denediniz. İsmine bakıcak olursak ya çin ya japon

aradaki %60lık fiyat farkına değermi ondan emin değilim işte :)
  • Nakamichi normal Pioneer - Alpine ürünleriyle kıyaslamayın onlara göre hi-end kalır. Pioneer Carrozzeria serisi hariç tabi.

Ancak F/P olarak önerebileceğim DLS nin Reference-Scandinavia-Ultimate veya Morel Dotech veya Elate modellerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı Morel Tempo serisini öneririm ancak ön kısıma takmanız gerekli bunlar elinizdekilerden daha iyidir ve arka sahne için düzgün bir coaxial hoparlör bile yeterlidir.
  • quote:

Nakamichi normal Pioneer - Alpine ürünleriyle kıyaslamayın onlara göre hi-end kalır. Pioneer Carrozzeria serisi hariç tabi.

Ancak F/P olarak önerebileceğim DLS nin Reference-Scandinavia-Ultimate veya Morel Dotech veya Elate modellerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı Morel Tempo serisini öneririm ancak ön kısıma takmanız gerekli bunlar elinizdekilerden daha iyidir ve arka sahne için düzgün bir coaxial hoparlör bile yeterlidir.

teşekkür ederim fakat kapılarda hoparlörlerim tam. zaten Morel Tempo ların fiyatları beni fazlasıyla aşar :) aladığım kadarıyla siz şimdi arka kabindeki hoparlörlerin çok önemi yok diyorsunuz ?
  • Farzedinki konserdesiniz sesi sahneden beklersiniz doğal olarak yani ön hoparlörler daha önemlidir. Sizin bütçeniz nedir peki?
  • benim arabada şuan herşey tam amfi woofer iki çift mid. sırf arka hoparlörler için 200 lira harcayabilirim ancak :)
  • Arkaya alacaksanız hiç uğraşmayın İnfinity, JBL veya MB Quart giriş seviyelerini tercih edebilirsiniz yinede Alpine ye göre daha iyi çalar.

• Bu markayı 20 yıl önce duymuştum, fakat kalitesi konusunda pek fikrim yok....

• quote:

Arkaya alacaksanız hiç uğraşmayın İnfinity, JBL veya MB Quart giriş seviyelerini tercih edebilirsiniz yinede Alpine ye göre daha iyi çalar.

teşekkür ederim :)

• Linklerdekiler pahalı ve en üst seri modeller
    Essen Sound un sattığı ürünler daha uygun fiyata sahibinden.com da mevcut
    Marka olarak kaliteli ve köklü bir marka, Japon markası, sonuç olarak her ürünü kendi sınıfında kalitelidir
  • quote:

Linklerdekiler pahalı ve en üst seri modeller
    Essen Sound un sattığı ürünler daha uygun fiyata sahibinden.com da mevcut
    Marka olarak kaliteli ve köklü bir marka, Japon markası, sonuç olarak her ürünü kendi sınıfında kalitelidir

kesinlikle katılıyorum oldukça kaliteli.
  • Şu anda satılan nakamichi markalı ürünlerin eskiden satılanlarla alakası yok.
    Sadece isim hakkıyla üretim yapılmış.
    Nakamichi çoğunlukla el yapımı ürünler satardı.
    Ne varsa eskide var hala.
  • Nakamichi yılların markası.özellikle ana üniteleri.bu markayı duymayanlara tesisattan anlıyorum demesin.ses sistemi sadece pıoneer Alpine jbl değil.ama şimdiki türkiyeye gelenler tamamı ile çin işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.