Şimdi Ara

N95 video kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • garip bi durum ama telefonu kullandıkça daha kalitesiz videolar çekmeye başladı n93ümde de aynı kanıya varmıştım..gözüm mü alışıyor nedir bilmem ama sonuçta farklı tarihlerde açık havada gündüz saati çektiğim videoların eski olanı çok güzel iken aradan 2-3 zaman geçtikten sonra çektiğim videolar daha kare kare daha belirsiz..sizce vizörlerde ya da başka türlü bi eskimeden kaynaklanan bi düşüş söz konusu olabilir mi?

• gücelleme gerekli olabilir..
  • güncellemeleri sık sık takip ediyorum..şuan n95im son çıkan 30.versiyon yüklü
  • uzun süreli çekimler sensöre zarar verebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: kain061

garip bi durum ama telefonu kullandıkça daha kalitesiz videolar çekmeye başladı n93ümde de aynı kanıya varmıştım..gözüm mü alışıyor nedir bilmem ama sonuçta farklı tarihlerde açık havada gündüz saati çektiğim videoların eski olanı çok güzel iken aradan 2-3 zaman geçtikten sonra çektiğim videolar daha kare kare daha belirsiz..sizce vizörlerde ya da başka türlü bi eskimeden kaynaklanan bi düşüş söz konusu olabilir mi?

kardes lens onu kırlenmıs olabılır arkdasın deıgı gibi versıyon guncellemk gerek ben bu kanıya varmadım hıc sorunsuz net videolar cekıyor
  • peki lensi en sağlıklı neyle temizliyorsunuz?kapağı hep kapamaya özen gösteriyorum.gözlük camı silme bezleri var onlarla temizliyorum ya siz?
  • kardes bılgısayarcılarda lcd temizleyicı spreyler var ben onla hem ekranı hemde lensı temizlıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.