Şimdi Ara

N81 8 GB - W960 Sizce hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın ikisinden birini alacağım arkadaşlar sizce hangisi? Nedenini de yazarsanız sevinirim.

• w960ı 1000 küsürlere almayacaksın di mi :) ben ikisini de önermem sonyericsson p1i al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

w960ı 1000 küsürlere almayacaksın di mi :) ben ikisini de önermem sonyericsson p1i al derim
    Daha büyük ve dokunmatik ekranı, bence çok başarılı olan tasarımı, kamerası nedeniyle W960 derim. Ancak iki cihazda fiyatını haketmiyor, bunu belirtmek gerek. Şu sıralar fiyat aralığınızada uygun olan iyi bir F/P cihazı var: P1i. Yanınada size yetecek kadar hafıza kartı alırsınız, artan paranızda cebinizde kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figure

Daha büyük ve dokunmatik ekranı, bence çok başarılı olan tasarımı, kamerası nedeniyle W960 derim. Ancak iki cihazda fiyatını haketmiyor, bunu belirtmek gerek. Şu sıralar fiyat aralığınızada uygun olan iyi bir F/P cihazı var: P1i. Yanınada size yetecek kadar hafıza kartı alırsınız, artan paranızda cebinizde kalır

Alıntıları Göster
    n81 8gb 699 ytl ye aldım suan bazı yerlerde kampanyalar var bu sekilde.neresi haketmiyor anlamıyorum kamera herkes için cok buyuk bi ozellik değil..ayrıca w960 n81 8gb ın 2 katı fiyatta. nası bi seceneklerdir bu,1300 civarlarında okadar tel varki

• quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

n81 8gb 699 ytl ye aldım suan bazı yerlerde kampanyalar var bu sekilde.neresi haketmiyor anlamıyorum kamera herkes için cok buyuk bi ozellik değil..ayrıca w960 n81 8gb ın 2 katı fiyatta. nası bi seceneklerdir bu,1300 civarlarında okadar tel varki

Alıntıları Göster
    çok ağır ve kaba bir telefon bence n81
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

Müzikte, oyunda, videoda herkes için önemli özellikler değil. Peki nasıl yardımcı olacağız o zaman? Kime göre, neye göre söyleyeceğiz?
    Fiyatı iki katına denk getirmek için midir bilinmez, fiyatlarda değişiklik yapmışsınız. N81 fiyatı HB'de 941 YTL iken, W960 HB'de 1.175 YTL dir. Kampanya illaki her cihaz için bir yerde ya da belli sürelerde olabilir. Genel fiyatlandırma göz önünde bulundurulmalı.
    Son olarak biraz sakin olun, sadece cihaz öneriyoruz. Sizin kullandığınız N81'e birşey söylemedim.

• quote:

çok ağır ve kaba bir telefon bence n81

Alıntıları Göster
    n81 8gb yi kullandım bildiğim bi telefon. Ancak tavsiye etmiyorum,arkadaşında dediği gib büyük iri bi tel ama teknik özellikleri çok sınırlı.samsung innova veya n95 gibi büyük olmalarına rağmen özellikleri iyi değil. w960 ta yine tek tip bi cihaz onuda tavsiye etmiyorum.Güncel teknolojileri barındırmıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinematürk

n81 8gb yi kullandım bildiğim bi telefon. Ancak tavsiye etmiyorum,arkadaşında dediği gib büyük iri bi tel ama teknik özellikleri çok sınırlı.samsung innova veya n95 gibi büyük olmalarına rağmen özellikleri iyi değil. w960 ta yine tek tip bi cihaz onuda tavsiye etmiyorum.Güncel teknolojileri barındırmıyo.

Alıntıları Göster
    güncel teknolojiden kastın nedir? neyi barındırmıyor mesela?

quote:

Orjinalden alıntı: sinematürk
    w960 ta yine tek tip bi cihaz onuda tavsiye etmiyorum.Güncel teknolojileri barındırmıyo.

• quote:

güncel teknolojiden kastın nedir? neyi barındırmıyor mesela?

quote:

Orjinalden alıntı: sinematürk
    w960 ta yine tek tip bi cihaz onuda tavsiye etmiyorum.Güncel teknolojileri barındırmıyo.

Alıntıları Göster
    Sonyericsson P1i en uygun rakam nerede acaba link verebilme şansınız var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PeTeR PaN

Sonyericsson P1i en uygun rakam nerede acaba link verebilme şansınız var mı arkadaşlar

Alıntıları Göster
    dostum en uygun teknosa da 664 lira tek çekimde normal taksitli fiyatı 699 lira
    bende de ikinci eli mevcut :)

quote:

Orjinalden alıntı: PeTeR PaN

• quote:

dostum en uygun teknosa da 664 lira tek çekimde normal taksitli fiyatı 699 lira
    bende de ikinci eli mevcut :)

quote:

Alıntıları Göster
    Sende ne kadar dostum :)

• quote:

Alıntıları Göster
    arada çok fiyat farkı var n81 8gb al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

evet , n81işini görür ama ben n78 i tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sdrive

quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

evet , n81işini görür ama ben n78 i tercih ederim

Alıntıları Göster
    N78 güzel cihaz ama çok tipsiz yaa

• quote:

Alıntıları Göster
    n81
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

n81

Alıntıları Göster
    w960i ama çok pahalı
  • quote:

Alıntıları Göster
    499 lira
    quote:

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

evet tipsiz ama kullanınca güzel cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sdrive

quote:

evet tipsiz ama kullanınca güzel cihaz

Alıntıları Göster
    arkadaşlara katılıyorum

P1i'ye 1 oy da benden ..

quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

499 lira
    quote:

geçenlerde W960i'yi 580 küsüre satmıyor muydun P1i'yi 500'e satıyorsun, ya W960i çok ucuza gitti, ya da P1i için fazla istiyorsun ""

anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A064FD3E1

arkadaşlara katılıyorum

P1i'ye 1 oy da benden ..

quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

499 lira
    quote:

geçenlerde W960i'yi 580 küsüre satmıyor muydun P1i'yi 500'e satıyorsun, ya W960i çok ucuza gitti, ya da P1i için fazla istiyorsun ""

anlayamadım

Alıntıları Göster
    w960i alırdım ben.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.