Şimdi Ara

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan* (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.711
Cevap
100
Favori
185.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: syruse

N11 BENİM İÇİN ARTIK BİTMİŞTİR.

3 HESAP YAA ÖYLE 300 HESAP FALAN DEĞİL SADECE 3 HESAP VE BİRİSİ DE ANA HESABIM HEPSİBİ BANLAMIŞ.

Sallamatikle sadece 3 hesapla salladım 1ay boyunca ve sipariş verdim. 3 ürünü de aynı satıcıdan sipariş verdim. "STOKMARKETİM"

3ü de iptal olmuş ve şimdi hesaplarımda 10ar lira puan var ama kullanılmıyor, hiçbir ürünü sepete atamıyorum, şu hatayı veriyor ;

Üyeliğiniz beklemede olduğundan satın alma işlemini gerçekleştiremezsiniz.

böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

birde suçu yokmuş gibi anlatmazlar mı
  • quote:

3 HESAP YAA ÖYLE 300 HESAP FALAN DEĞİL SADECE 3 HESAP VE BİRİSİ DE ANA HESABIM HEPSİBİ BANLAMIŞ.

Sallamatikle sadece 3 hesapla salladım 1ay boyunca ve sipariş verdim. 3 ürünü de aynı satıcıdan sipariş verdim. "STOKMARKETİM"

3ü de iptal olmuş ve şimdi hesaplarımda 10ar lira puan var ama kullanılmıyor, hiçbir ürünü sepete atamıyorum, şu hatayı veriyor ;

Yapmayın etmeyin dedik ama hiç kimseye dinletemedik, hesaplarınıza elveda deyin

• Gereksiz gereksiz konuşmayın YAPMAYIN ETMEYİN demişmişmiş

3 Hesap diyorum 300 DEĞİL. biri gmail, biri hotmail biri facebook girişi.

3 HESAP 300 değil. Millet 100er 100er götürüyor biz +2 yapınca mı suç oluyor.

Artistlik yapacaklar konu dışına gitsin

not: sanki herkesin koskoca forumda 1 adet hesabı var da sadece benim 3 tane varmış gibi konuşmayın.

Sizin de bu sitede olmasa başka bir sitede mutlaka ikinci hesabınız üçüncü hesabınız vardır.

Hiçbiriniz sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz. Bi de neymiş SUÇUM YOKMUŞ GİBİ ANLATMAZMIYMIŞIMMMM.

YAHU bas git iftar vakti senden akıl alacak değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 19 Temmuz 2014; 20:16:42 >

• quote:

Aynı dükkandan, aynı isimle birden fazla ürün alımında dükkan sahibinin uyarısı ile n11 hesabı kapatıyor. 8 hesabım bu şekilde kapandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

arkadaşlar şişme taraftar koltuğu alan var mı daha önce? 25 lira civarına ücretsiz kargolu çokça bulunuyor n11 de. öncelikle ürünü tavsiye eder misiniz? daha sonra alacak dükkan tavsiyesi var mı? Kardeşimin öğrenci evine hediye olarak alacağım da

şu da örnek olsun

http://www.n11.com/taraftar-sisme-koltugu-P13125631

Aldim hocam guzel kullaniyorum, playstation oynarken cok rahat ettiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

arkadaşlar şişme taraftar koltuğu alan var mı daha önce? 25 lira civarına ücretsiz kargolu çokça bulunuyor n11 de. öncelikle ürünü tavsiye eder misiniz? daha sonra alacak dükkan tavsiyesi var mı? Kardeşimin öğrenci evine hediye olarak alacağım da

şu da örnek olsun

http://www.n11.com/taraftar-sisme-koltugu-P13125631

Aldim hocam guzel kullaniyorum, playstation oynarken cok rahat ettiriyor

şişme diyor da böyle ince en ufak birşeyde patlayacak bir ürün değildir umarım. Bir arkadaş daha memnun olduğunu söylemişti. Bu durumda alıcam sanırım teşekkürler cevap için

• beyazid84 kullanıcısına yanıt
    dükkan sahibi n11e niye seni ispiyonlasın ben onu anlamadım. ürün satacak para kazanacak bu bana mantıklı gelmiyor. sonuçta siparişlerin hepsini n11 görmüyor mu görüyor mutlaka onlarda kendilerince sipariş kontrol sistemleri var dır aynı ad, adres,tc.ip vs görüp sistem uyarı verip üyelik iptaline gidiyordur diye düşünüyorum. benimde dikkatsizliğimden 4 üyeliğim(60tl) banlandı. ama artık banlanmıyor.
  • bende 2 üyelik var birisinde 9 küsür lira puan. diğerinde de 5tl çek + 3 lira puan var. eğer bu hesapları tenezzül edip banlarlarsa zaten bi daha bu siteye üye olmam bile.
  • 25 tane metro siparisi verdim bakalim gondereceklermi

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

quote:

Aynı dükkandan, aynı isimle birden fazla ürün alımında dükkan sahibinin uyarısı ile n11 hesabı kapatıyor. 8 hesabım bu şekilde kapandı.

6 hesap var farklı isimlere sorun olmadı bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

quote:

Orijinalden alıntı: zekiesenalp

Metro cikolata neden o kadar ucuz? Cep kuponla 13 tane aldim bakalim ne olacak

Ben hiç gelecegini sanmıyorum dostum.
    bu dükkan sahibi xls ile başka bir platformdaki ürünlerini otomatik olarak buraya atmış.
    bu fiyatlar kargo haric fiyatlar...

denemek için bii sipariş geçtim.
    Bakalım ne olacak.
    Eger gönderirse kuruturum o dükkanı :D

Çuhulatalar onaylandı mı?

• turkcell de n11 için 100 e 11 tl çek veriyor bilginize
  • arkadaşlar hayrına hesabıma cep kuponu tanımlayabilecek var mı androidde yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

dükkan sahibi n11e niye seni ispiyonlasın ben onu anlamadım. ürün satacak para kazanacak bu bana mantıklı gelmiyor. sonuçta siparişlerin hepsini n11 görmüyor mu görüyor mutlaka onlarda kendilerince sipariş kontrol sistemleri var dır aynı ad, adres,tc.ip vs görüp sistem uyarı verip üyelik iptaline gidiyordur diye düşünüyorum. benimde dikkatsizliğimden 4 üyeliğim(60tl) banlandı. ama artık banlanmıyor.

Tanidik dukkandan ayni anda 10 hesap geciyor. Ama kurumsal firma dukkanlarindan gecmiyor.

• askanbey A kullanıcısına yanıt
    ben de yapamadım nasıl yapılıyor bu ilk kez alışveriş yapacak bir hesap mi olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Bugün ilk kez android n11 yükledim. Salla kazan olayını tam bilmiyorum. Salladım 15 puan verdi. Kaç Tl yapıyor ? Sallamanın sınırı var mı ?

1puan 1 kuruş
    100 puan 1 tl ediyor.Günde sadece 1 defa sallama yapılabiliyor.11:11 ve 23:11'de sallama yaparsanız 33 puan veriyorlar size alt limitsiz 5tl'lik kupon tanımlandı mı?

hocam tam bu saati nasıl tuturucaz? telefonun saatine göremi sallayalım yoksa trt1 saatine göremi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Bugün ilk kez android n11 yükledim. Salla kazan olayını tam bilmiyorum. Salladım 15 puan verdi. Kaç Tl yapıyor ? Sallamanın sınırı var mı ?

1puan 1 kuruş
    100 puan 1 tl ediyor.Günde sadece 1 defa sallama yapılabiliyor.11:11 ve 23:11'de sallama yaparsanız 33 puan veriyorlar size alt limitsiz 5tl'lik kupon tanımlandı mı?

hocam tam bu saati nasıl tuturucaz? telefonun saatine göremi sallayalım yoksa trt1 saatine göremi

Ayarlar bölümünden saat bölümüne girerek ağ saatine tık atarsanız internet saati etkinleşir sorunsuz bir şekilde 33 puanı alabilirsiniz.Diğer ismi otomatik saat ve ayardır.

• ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Resimdkei onayda agözüküyor.
    Kargo aşamasında ama hiç sanmıyorum.
    Pazartesi akşam belli olur.

satıcıya mesaj attım cevap yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Urunu yolluyor mu hocam?

hayır
  • İsteyene ucretsiz 1 gunluk Altlimitsiz 5 tl mobil kupon yukleyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.