Şimdi Ara

N11.com - 111 TL WORLD Puan Kampanyası (28 Mart-10 Nisan) - YENİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
12
Favori
15.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eflatunkar

Bu kampanya bkm ekspress uzerinden yapildiginda da gecerli mi

ben bkm üzerinden yaptım forumdada dgoguz arkadaş da aynı bkm den yapmıs ona sordum o dun yattı dedı yanı bkm de gecerlı bende 22 sını beklıyorum yuklensede hızlıaldan altın alsam
  • Eyvallah usta sagolasin. Umarim sorunsuz yatar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Word kart ile bi türlü işlem yapamıyorum. Sorun ne olabilir. Sürekli ödeme alınamadı diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Word kart ile bi türlü işlem yapamıyorum. Sorun ne olabilir. Sürekli ödeme alınamadı diyor.

Bende geçen sefer hepsiburadadan yapamamıştım. Ne banka nede site bir çare üretememişti. 😊

• 1000 liralık alışveriş yapıp iptal edip tekrar yapsrsanız puan gelir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi adıma hem world kart hemde gold world kart mevcut.(her iki kart benim adıma)

ben kendi profilim ile world kartı kullansam eşimde kendi profili ile gold world kartı kullansa her iki kartıma da ayrı ayrı 111TL yüklenir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onzy

kendi adıma hem world kart hemde gold world kart mevcut.(her iki kart benim adıma)

ben kendi profilim ile world kartı kullansam eşimde kendi profili ile gold world kartı kullansa her iki kartıma da ayrı ayrı 111TL yüklenir mi?

Müşteri bazlı olduğu için yüklenmez

• 44 tl lik %11 kampanyası birlesir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: srgn58

aniceman puanlar yüklenmiş önceki kamopanyadan ben de gördüm. biz peki bu ikinci kampanyaya da katılabiliyor muyuz?
    ev diziyorum ben de world sağolsun kampanya üstüne kampanya yapıyor :)

Hocam kartınız yapı kredi mi?

Benim vakıf World için 111 hala yüklenmemiş lastik alacaktım

yapıkredi hocam, bankadan farkeder.
  • beyler ben geçen 111 tl kampanyasından kazandığım puanla n11 de alışveriş yapıp daha sonra siparişi iptal ettim. İptal durumda puan karta iade edilir mi? 2 gün oldu hala iade edilmedi de!?
  • wakıf world 7 nisanda yüklenmişti benimki. bankaya sorun bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgurler

beyler ben geçen 111 tl kampanyasından kazandığım puanla n11 de alışveriş yapıp daha sonra siparişi iptal ettim. İptal durumda puan karta iade edilir mi? 2 gün oldu hala iade edilmedi de!?

World puanla nasıl alışveriş yaptınız hocam ben geçen kullanamadım n11 de

• Siparisimi iptal edip yenoden versem puan kazanabilirmiyim. Stoklarda sorun varmis mal yok ellerinde. Bilen varmi

• kazanırsınız...
  • Saolun hocam.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım (kullanmaz olaydım) galiba artık kullanılıyor ancak puanla alışveriş yapmanızı önermiyorum. iptal, iade durumunda pislik çıkıyor. Bankayla görüşünce n11, n11 ile görüşünce bankayla görüş diyorlar. n11 deki mh 2-4 gün içinde iade edilir diyor sonra başka bi mh 10 iş günü diyor. eee 10 gün sonra puanlar geri alınacak diyorum, kayıt açıyoruz size dönücez diyorlar vs vs.. ne zaman döner Allah bilir. banka ise puan iadesi süresiyle ilgili net bilgi yok diyor. beni çıldırttılar. hala uğraşıyorum.

Bence araban falan varsa git yakıt al. çarşıdan puanla alışveriş yap. puanın üstüne yatmak için yer arıyorlar, enayi yerine koymaya çalışıyorlar.
  • Arkadaşlar bende hem vakif world hemde yapikreei world var.her ikisindende 111 tl kazanabilirmiyim.tecrube eden arkadaşlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: paşa1978

Arkadaşlar bende hem vakif world hemde yapikreei world var.her ikisindende 111 tl kazanabilirmiyim.tecrube eden arkadaşlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında diyor ama iki ayrı banka olduğu için kazanman gerekir bence.

• DOSTLAR;
    ben bir alışveriş yaptım..2 ürün aldım 1500 e tamamladım..sonra birini iptal ettim hemen..kredi kartımdan neticede iade dahil 1020 tl çekilecek..111 tl world puan kazanırım değilmi..herhangi bir mesaj gelmedi kazandınız diye de kuşkulandım..yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

111+111 birde opet kombosu süper ama bütün fiyatlara 100-150 lira eklemişler .. Çok sinir oldum alamıyorum..

Opet kampanyasi devam ediyormu.

Gecen ayki 111tl world puan kampanyasından alışveriş yapmıştım opetworld cardla,

Şu anda sadece 100 tl Yakıt puan yuklendi.
    Henüz 111 tl Normal puan yuklenmedi. Arayıp sorsam mı? Her ikisi de yuklenen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.