Şimdi Ara

MYP ile geçiş için belge yardımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- Başvuru dilekçesi. (Dilekçede Fakülte/Yüksekokul, bölüm veya programlar açıkça belirtilir. ayrıca hangi Yatay Geçiş Türü ile başvuru yapıldığı belirtilmelidir.)
    2- Onaylı Not belgesi (transkript); başvuruda bulunan öğrencinin ayrılacağı kurumda okuduğu bütün dersleri ve bu derslerden aldığı notları gösteren belgenin aslı.
    3- Ders İçerikleri: Öğrencinin ayrılacağı kurumda okuduğu derslerin tanımlarını (ders içeriklerini) gösterir onaylı belge.
    4- ÖSYM Sonuç Belgesi (İnternet çıktısı)
    5- Yıllık Ders Planı : Dönem bazında Ders Kodu, Adı, ve AKTS(Avrupa Kredi Transfer Sistemi) içeren belge.
    6- Öğrenci Belgesi : başvuruda bulunan öğrencinin ayrılacağı kurumda öğrenci olduğunu gösteren belgenin aslı. (Ek Madde 1 uyarınca sadece bir defa yatay geçiş yapabileceğinden öğrenci belgesinde "kayıt şekli"'de belirtilmelidir.)

7- Disiplin Cezası Almadığına Dair Belge : Öğrencinin kayıtlı olduğu Yükseköğretim kurumundan disiplin cezası almadığına dair belge
    Not: Evraklarında eksiklik olan adayların başvuruları işleme alınmayacaktır.

Arkadaşlar ben hazırlığı bitirdim buradaki belgeleri nerden alicam ya da bulucam bilmiyorum. Normalde bölümüm makine mühendisliği. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

• Up up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.