Şimdi Ara

Myclub Fitness Bahçelievler şubesi yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, MyClub Bahçelievlerdeki Ağaoğlu spor salonunu kullanan var mı, Ekşi'deki yorumlar eski kalmış. Spor saatim peak saatlere denk geliyor ama makinelerle pek işim yok, serbest ağırlıklarla çalışıyorum daha çok. Akşam 7-8.30 arası kullanıcam. Daha önceki yıllarda birkaç şubesini kapatıp üyeleri salakça diğer yerlere yönledirmişler, millet parasını alamamış. Bu gibi durumla karşılaşırsam diye nakit yerine taksit yaptırıcam ki, davalık olursam kalan taksitler kesilir. Jatomi de nakit ödeme yapıp mağdur olanlar örnek bu konuda.

Otoparkında yer var mı, havuzla oradaki "trainer" adlı yurdumun dünyadaki son bilgilerden habersiz insanlarıyla işim falan yok. İçeri girip, sporunu yapıp çıkan insanım.

Fiyat olarakta bir yıllık 1600-1750 gibi fiyatlar dolaşmakta ortalıkta.

• 1600 1700 normal ama yogunluk olur illaki aksam saatlerin de her salonda oldugu gibi cunki insanlar isten 5 6 gibi cikiyor evde yemek yiyip geliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

1600 1700 normal ama yogunluk olur illaki aksam saatlerin de her salonda oldugu gibi cunki insanlar isten 5 6 gibi cikiyor evde yemek yiyip geliyorlar

Aylik fiyati yaklasik 150 tl'ye geliyor ayrica yillik oldugu icin indirim de yapmislardir. Fazla degil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    3 5 fazla olsun duzgun bir salon olsun hem gunluk 5 liraya gelmis oluyor havuz falan var galiba bi paket sigara olmus 10 lira kiyaslamayi yap pahali dersen mahalle salonlari var 70 100 arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat olarak duyduğumu söyledim, henüz almadım fiyat. havuzla vs ile işim yok. Bana sadece ağırlık kısmı lazım, otoparkında yer bulayım yeter. Duşlarla da işim yok, milletin duş aldığı yerde hijyen bulamazsın.

Forumda bu salonu kullanan hiç kimse yok mu ya :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.