Şimdi Ara

Mutlu yıllar Steve Jobs; Teknoloji dünyasının vizyoner ismi 56 yaşında! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
9.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Milyarlarca dolar servet, şöhret, insanların saygısı...Herseye sahip ama küçücük bir 3 cmlik pankreas kanseri vücudunu yiyip bitiriyor ve muhtemelen kısa sürede vefat edecek. Buna engel olamıyor tüm serveti ve teknolojisi. Daha önce karaciğer nakliyle tutundugu hayata bu sefer daha zor yapışacak.
    Ne denir? iste hayat böyle akıp geçiyor. Geriye biraktiklarinizla anılıyorsunuz sadece.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lk1973

İste hayatın gercek ironisi!!!

Milyarlarca dolar servet, şöhret, insanların saygısı...Herseye sahip ama küçücük bir 3 cmlik pankreas kanseri vücudunu yiyip bitiriyor ve muhtemelen kısa sürede vefat edecek. Buna engel olamıyor tüm serveti ve teknolojisi. Daha önce karaciğer nakliyle tutundugu hayata bu sefer daha zor yapışacak.
    Ne denir? iste hayat böyle akıp geçiyor. Geriye biraktiklarinizla anılıyorsunuz sadece.
    Saygılar.

Pankreas kanseri olduğunu kanıtlayan bir haber var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

quote:

Saygılar.

Geçen sene de hastahaneye kaldırılmıştı.Hatta birinin pankreasını aldı.O yüzde malesef teşhis doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBimMaster -- 24 Şubat 2011; 16:51:20 >

• zengin ünlülerin hastalıklarına ibretlik ölüm yorumu yapanlar hemen gelmiş.millet mutlu oluyormuş gibi bir hisse kapılıyorum böyle durumlarda,herhalde herkes "zenginler de ölüyor oh be bir yerde eşit olacağız sonunda" şeklinde düşünüyor,çok ilginç.iyileşir umarım 56 çok genç bir yaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 24 Şubat 2011; 16:58:09 >
  • Mutlu yillar steve jobs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki doğdun Steve Jobs.

Doğum günün kutlu olsun Purone
  • Kısa süre derken 3 hafta ömrü kalmış.

Bilmiyorum duymuşmuydunuz...
  • Iyiki dogdun steve umarim bu hastaligi atlatir yeni urun tanitimlariyla cikarsin karsimiza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakal41234 -- 24 Şubat 2011; 17:34:20 >
  • Nice yıllara stave
  • Saygı duyulması gereken nadir insanlardan. İşini gerçekten biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Hani muazzam fikirleri ve ürünleri olan adamda, tutupta ürünlerini bedavaya dağıtmıyor. Abartmanın alemi yok. (Önceki mesajım yok oldu )

hangi firma bedavaya dagıtıyorda apple da dagıtsın.komik olmayın ya

geçmiş olsun demekten başka birşey gelmez elimizden.

Tutup hangi firma başkanının doğumgünü kutlanıyor. Ne gerek var abartmaya

• idolüm
  • steve amcaya selam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBimMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Léo

quote:

Saygılar.

Geçen sene de hastahaneye kaldırılmıştı.Hatta birinin pankreasını aldı.O yüzde malesef teşhis doğru.

Teşekkür ederim.
    quote:

Kimden:ballrry
    zengin ünlülerin hastalıklarına ibretlik ölüm yorumu yapanlar hemen gelmiş. millet mutlu oluyormuş gibi bir hisse kapılıyorum böyle durumlarda,herhalde herkes "zenginler de ölüyor oh be bir yerde eşit olacağız sonunda" şeklinde düşünüyor,çok ilginç.iyileşir umarım 56 çok genç bir yaş.

Şahsen ben öyle bir düşünce sezmedim konuda.Sadece paranın sağlık getiremeyeceğini vurgulayan arkadaşları gördüm.
    Arkadaşlar da doğru bir noktaya değinmiş şahsen.Para sağlık getirmiyor.Senin düşüncen biraz da,kıskançlığa-fesatlığa girmiş.

• keramet garajda demek
  • Şimdi dikkatimi çekti: Steve Jobs'un genç hali ile Messi ne kadar da benzeşiyormuş.

Mutlu yıllar Steve Jobs; Teknoloji dünyasının vizyoner ismi 56 yaşında!

Mutlu yıllar Steve Jobs; Teknoloji dünyasının vizyoner ismi 56 yaşında!

• quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

zengin ünlülerin hastalıklarına ibretlik ölüm yorumu yapanlar hemen gelmiş.millet mutlu oluyormuş gibi bir hisse kapılıyorum böyle durumlarda,herhalde herkes "zenginler de ölüyor oh be bir yerde eşit olacağız sonunda" şeklinde düşünüyor,çok ilginç.iyileşir umarım 56 çok genç bir yaş.

+1
  • Adam devrim yaptı. O olmasaydı belkide dokunmatik telefonlar bu kadar yaygınlaşmıcaktı. Her firma örnek alır oldu onları. Tebrikler, nice yıllara steve dostum..
  • Happy birthday, my man. Get well soon.
  • Ad günün hayrola Steve uşak.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.