Şimdi Ara

murat 131 yarıdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 5 6 bin tl arası bütçem var murat 131 veya eski kasa doğanlardan almak istiyorum bu arabalar hakkında ne dusunuyosunuz veya önericeginiz başka bi araba varmı ?

• Ilk araban olacaksa iyi seçim o paralara cooook temiz eski kasa dogan bulabilirsin o paralara en mantikli araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefakirmit

Ilk araban olacaksa iyi seçim o paralara cooook temiz eski kasa dogan bulabilirsin o paralara en mantikli araba

evet ilk arbam olucak o fiyata yeni kasalardan alırsam başım agrıyacak lada skoda vs arabalarda varda tofaş parça bakımından bide görünüş olarak onlardan daha güzel geliyo
  • Senin icin en mantiklisi 87 model dogan o paraya alacagin reno ladayi yer gecer rahattir parcasi ucuz tek dezantaji olur reno ladaya gore fazla yakar yani biri 20 kurus yakar tofas 24krs yakar ama rahatlik olarak deger

• O paraya olabildiğince temiz bir araba bulun, marka model ayırt etmeyin.

Benim tercihim broadway olurdu. 131 piyasada hemen hemen kalmadı gibi bir şey.

• Belki Renault 12'ye de bakılabilir.

• hocam renault 12 nin keçi gibi ve az yakan bi araba oldugunu biliyyorum ama nedense artık düzgün renault 12 bulmak zor hepsi çuruk renk atık ve şekilleri bozulmuş. renault 9 kullandık çok az yakıyo çokta kaçıyo ama durmuyo ayrıca ben 70 km hızla virajlarda göt attıgını gördüm güven ve konfor 0
  • Murat 131 düzgünleri var piyasada nostalji arabası oldu artık düzgün bir tane alınıp binilebilir ancak parçaları karaborsa gibi bir şey artık parçacılarda çok nadir parçalar bulunuyor elinde olanda mercedes parçası gibi satmaya çalışıyor onun için parça sıkıntısı olmayan bir araç yani doğan tarzı bir araba bakın derim ben.
  • hocam benim anlattıgım su 5 6 bin tl parayla alınabilcek yeni kasa doğan şahinler ya taksi cıkması ya bi serserinin eline geçmiş yalan olmuş arabalar oluyo
  • Piyasa düşük, o paraya çok güzel Samara alırsın...

O paraya temiz tofaş şans, temiz r12 zor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.