Şimdi Ara

Multiplayer Herkese 400RP Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki dört hafta sonu boyunca, ParaMara ile yaptığımız iş birliği sayesinde, Multiplayer takipçileri binlerce lira değerinde RP ve hediye çeki kazanacak! 24 Ekim’de başlayıp 16 Kasım’da sona erecek kampanya boyunca, hem birlikte oyun oynayacağız hem de hediye dağıtacağız. Kampanyaya katılıp binlerce liralık ödüllerden kazanma şansını yakalamak ise çok basit. Nasıl mı? Buyurun haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz:

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyamıza katılmak, mobil uygulama ParaMara’yı indirip aktif hale getirmek kadar kolay bir iş. Bu işlemi de aşağıdaki adımları takip ederek hızlıca tamamlayabilirsiniz:

1. Öncelikle ParaMara uygulamasını telefonunuza indirin. Android kullanıcısıysanız ParaMara uygulamasını bu adresten indirebilirsiniz. Eğer IOS kullanıcısıysanız da uygulamayı bu adresten indirebilirsiniz. Windows Phone kullanıcıları da bu adresten uygulamayı indirebilir.
    2. ParaMara uygulamasını telefonunuza indirmenizin ardından aktivasyon işlemine geçeceksiniz. Uygulama aktivasyonu esnasında, 18 yaşından büyükseniz kendi kimlik bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Eğer 18 yaşından küçükseniz bir aile büyüğünüzün ya da 18 yaşından büyük bir tanıdığınızın kimlik bilgilerini kullanarak aktivasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu işlem hakkında daha detaylı bir yardım almak isterseniz resimli anlatımımıza da buradan ulaşabilirsiniz.
    3. Aktivasyon işlemine başladığınız zaman uygulama sizden öncelikle aktivasyon yapılacak kişinin T.C Kimlik numarasını isteyecektir. T.C Kimlik numarasını girmenizin ardından ek olarak başka bilgiler de sorulabilir. (Örneğin, Baba adı gibi…). Verilecek bilgilerin T.C kimlik numarasını girdiğiniz kişiye ait olması gerektiğini unutmayın.
    4. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girmenizin ardından aktivasyon işleminiz tamamlanmış olacak.
    ParaMara uygulamasının aktivasyon işlemini tamamlamanızın ardından hem 400 RP’nizi alabilirsiniz hem de hediye çeki yarışmamıza katılabilirsiniz.

Multiplayer Herkese 400RP Veriyor

Nasıl RP Kazanırım?

Koşul yok, cevaplanacak soru yok, çekiliş yok! Başvuran ilk 30 bin kişiden biri olan herkes 400 RP kazanacak. RP’nizi almak için izlemeniz gereken adımlar ise şunlar:

1. ParaMara uygulamanızın aktivasyon işlemini yaptıktan sonra uygulama içinden 0532 752 22 05 numarasından RP yazan bir mesaj ile para istemeniz 400 RP almanız için yeterli. Bizlerden nasıl para isteyeceğinizin resimli anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.
    DİKKAT: Bizlere atacağınız mesajları SMS olarak değil ParaMara uygulaması içinden para isteyerek atmanız gerekiyor. Atacağınız SMS’ler kampanyaya katılma şansı vermeyecektir.
    2. Attığınız RP mesajı, RP alma hakkı kazanmanız için tek yapmanız gereken şey olacak bundan sonra RP kodunuz için 7 günden fazla olmamak koşuluyla biraz bekleyeceksiniz.
    3. Birden fazla mesaj atmanız birden fazla RP almanıza yaramayacak, ancak farklı kimlik bilgileri ve telefon numarası ile yeni aktivasyon yapacak olursanız yeniden RP kazanabilirsiniz. Kısacası her aktivasyon bir adet 400 RP demektir. Kazandığınız RP kodlarını en geç bir hafta içerisinde ParaMara uygulaması aracılığıyla göndereceğiz.
    NOT: RP Kampanyamızın katılım limiti 30 bin kişiyle sınırlıdır. Aktivasyon yapıp bize ParaMara’dan RP mesajı atan ilk 30 bin kişi 400 RP kazanmaya hak kazanacaktır. (Yoğun ilgi durumunda bu limiti tekrar yukarı çekmemiz de mümkün)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 2 Kasım 2014; 0:59:02 >

• Gazeteye sarıyorum sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3mpo

Gazeteye sarıyorum sorun olur mu ?
    5TL'den fazla eder benim böbrekler
  • Jesus
  • Yorumlara gülüyorum Multiplayer ekibini biraz olsun tanıyan bir kişinin güvenilirlik açısından sorunu olmaz sanırım. Uzun süredir bu işle uğraşan kişilerden oluşmuş bir ekip. Tabii karar sizin ben sadece forumda yararlanmak isteyen arkadaşlar olur diye açtım. Ek olarak ParaMara uygulaması ING Bankın bir uygulamasıdır ve herhangi bir güven sıkıntınız olmasın arkadaşlar ben bu etkinlik harici de uygulamayı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 2 Kasım 2014; 1:17:00 >
  • Bim poşetine koydum hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Bu mesaj silindi.
    inanmayın arkadaşımın kimlik bilgilerini girdim 10 gündür gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xmithie

inanmayın arkadaşımın kimlik bilgilerini girdim 10 gündür gelmedi

Alıntıları Göster
    Kimlik bilgeleri vermekmi uygulamayı indirene otomatik rp gelse yok indir kimlik bişgini yaz özel numaraya mesaj at birde gelmesse iyi mal ettiler beni diye istemsizce gül sonra pişman olup ağzına geleni söyle boşa stres riskli değmez.
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark7

.
    kargo senden
  • Arkadaşlar kimsenin amacı dolandırıcılık değil bunu hangi kafa ve yaş ile yazıyorsunuz bilmiyorum fakat alan kişilerin mesajları Multiplayer sitesinde paylaşılacak kısa zamanda. Siz sadece olumsuz düşünüp saçmalıyorsunuz.
    Özel numaraya mesaj atmakla da alakası yok bu durumun sadece para isterken bir numara belirtiyorsunuz o kadar o da uygulamadan. Ek olarak ParaMara uygulamasını ve amacını araştırabilirsiniz, ING veya Ininal arayıp bilgi de alabilirsiniz. Yapmak isteyen yapar alır RPsini yapmak istemeyende yapmasın arkadaşlar. Bunca senedir Stream yapan adamların toplandığı bir ekip (Multiplayer) kendi adını çıkartacak değil. Bu ekibin kurucularından olan Merthan Yalçın var ve her hafta CNN de yayın yapıyor. Anlayacağınız bu iş üzerine emek veren kişiler. Fakat saçma sapan yorumlarla bilgi sahibi olmadan kötülemenin manası yok kimseye zorla bir şey yaptırmıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Arkadaşlar kimsenin amacı dolandırıcılık değil bunu hangi kafa ve yaş ile yazıyorsunuz bilmiyorum fakat alan kişilerin mesajları Multiplayer sitesinde paylaşılacak kısa zamanda. Siz sadece olumsuz düşünüp saçmalıyorsunuz.
    Özel numaraya mesaj atmakla da alakası yok bu durumun sadece para isterken bir numara belirtiyorsunuz o kadar o da uygulamadan. Ek olarak ParaMara uygulamasını ve amacını araştırabilirsiniz, ING veya Ininal arayıp bilgi de alabilirsiniz. Yapmak isteyen yapar alır RPsini yapmak istemeyende yapmasın arkadaşlar. Bunca senedir Stream yapan adamların toplandığı bir ekip (Multiplayer) kendi adını çıkartacak değil. Bu ekibin kurucularından olan Merthan Yalçın var ve her hafta CNN de yayın yapıyor. Anlayacağınız bu iş üzerine emek veren kişiler. Fakat saçma sapan yorumlarla bilgi sahibi olmadan kötülemenin manası yok kimseye zorla bir şey yaptırmıyoruz.

uygumala ing bankın. kısaca 1-2 hafta sonra eline kredi kartını verirler veya adına hesap açarlar uğraşır durursun. yeni moda dolandırıcılık sistemi. hiç bir banka uygulaması güvenilir değildir.

• Zaten güvenilirliğini kendim test etmesem burada gelip kimseyide bu işe sokmam beni tanıyan tanıyor zaten bu platformda. Dediğiniz gibi durumlar söz konusu olamaz hocam film çekilmiyor sonuçta burada Dediğim gibi amaç tanıtım 5TL için uğraşmak diyeceksiniz belki ama ben zaten ininal kullandığım için direk yaptım uzun süredirde kullanıyorum müşteriler için çıkan bir uygulama tanıtım için bu tarz bir yola başvurulmuş, karar sizin.
  • Yukarıda belirttiğim gibi tanıtım amaçlı yapılan bir etkinlik. Gizlilik konusunda günümüzde söylenebilecek çok söz var fakat o konulara girmek istemiyorum. Çıkar dediğiniz Multiplayer tanınmış bir ekip olarak nasıl TicToc tanıtım için Kerim'e (OxiChampion) sponsor olup Faker ile röportaj yaptırdıysa ING Bank da tanıtım için yapıyor. Daha fazla konuşmaya gerek yok olayı gereksiz büyütüyorsunuz almak isteyen alır almak istemeyende almaz bu kadar basit hocam, hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 2 Kasım 2014; 3:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Bu mesaj silindi.
    5 lira için kimlik bilgilerinizi satmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cave Johnson

5 lira için kimlik bilgilerinizi satmayın.

Alıntıları Göster
    400 rp nedir ya
  • Ben aldım 400 rp ama biraz geç geliyo .1 hafta sonra
  • kardeşim siz bu işlerden vazgeçin ben size 3620 rp vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Policeman -- 2 Kasım 2014; 9:26:44 >
  • Bana gelen kod çalışmadı
  • 1 hafta önce bende istemiştim. Kod felan göndermediler. Sildim uygulamayı. Tc kimlik numarası işine gelince zaten bunları hastaneler okullar vs bilgilerimizi parayla satıyor. Ha ben vermişim ha onlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.