Şimdi Ara

Mükemmel MOdifiyeli Palio Resimleri Buraya (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
129.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: focusum

quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

Arkadaşlar videoyu izleyin.

deymiş mi deymemiş mi bir bakalım

http://www.youtube.com/watch?v=9jxB_C-CGMM

Değmediği ve Değmeyeceği daha bariz anlaşılmış oldu. Araba o hızda neredeyse çatlayacak. Sanki motorda gidiyorsun gibi. Rüzgar sesi aynen içerde. Sizden aldığım cesaretle bende artık bir Murat 124 modifiye edeceğim...

Ben senin fikrini sormadım ki

sen aklın sıra palio modifiye edilmez diyerek hakir görüyorsun.

rüzgar sesi aynen içerdeymiş.motor sesi çokmuş.

sen kendine 7 serisi bmw al.rüzgar sesi duymadan gidersin.

spor araba ,modifiye edilmiş araba kavramları pek oturmamış .

sana göre palio spor araba değildir.olamaz da .ben sana aksini ispatlama niyetinde değilim zaten

senin gibilere yolda cevanımı çok verdim.üstelik modifiye işine de girmedim.

girenlerin de senin fikrine ihtiyacı olacağını sanmıyorum.

palio 1.6 kendini ralli otomobili olarak da birçok kez ispatladı.

halen de kullanılıyor.mekaniği tahmininden daha sağlamdır.

Mükemmel MOdifiyeli Palio Resimleri Buraya

• Bu iş biraz daha sürerse Palio Ferrariye rakip olur duruma gelecek. Palio bu olur mu olur.
  • Boşuna hiç ters mantık falan kurma

nedemek istediğimi gayet iyi anlamışsın
  • quote:

Emeğe saygı duymak gerekir mutlaka. Fakat verilen emeğe değer mi. Tabiki değmez.

• fiat ın 1.6 16v tork motoru.

bilenler bilir....

• quote:

fiat ın 1.6 16v tork motoru.
    bilenler bilir....

Tokatını yiyenler iyi bilir.Yetişecek 1.6 varmı buna dragta

• quote:

Orjinalden alıntı: akayogullari

quote:

bilenler bilir....

Tokatını yiyenler iyi bilir.Yetişecek 1.6 varmı buna dragta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 4 Şubat 2008; 0:42:48 >

•  Mükemmel MOdifiyeli Palio Resimleri Buraya
  • quote:

Bu iş biraz daha sürerse Palio Ferrariye rakip olur duruma gelecek. Palio bu olur mu olur.

Modifiye dediğimiz olay motora yapılan ekstra performans amaçlı işlemlerdir. Bu istenilen her araca yapılır. Tamamen maddiyata ve zevke bakar. Palio ya turbo koyanda aracını modlamış olur, Ferrari ye turbo koyanda aracını modlamış olur. Arkadaşım 2005 Ulusal Draglara sokmak ve bizzat dalga geçmek amaçlı Kapalı Kasa Kamyonet olan Fiat Doblo' yu modladık ve 2005 sezonu Tr birincisi olduk. O aracı yapmamızdaki en büyük neden; senin gibi böyle düşünenlerin ağzını iki karış açtırmaktı. Öyle bilip bilmeden konuşmak ile olmuyor bu işler. Yapılana saygı duymalısın. Ortada harcanan bir emek var. Kimsenin aracı seni ilgilendirmez. Yapılanı beğenmediysende hor görmeyen mesaj yazarsın. Umarım tabi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Yunus Kahraman

quote:

Bu iş biraz daha sürerse Palio Ferrariye rakip olur duruma gelecek. Palio bu olur mu olur.

Modifiye dediğimiz olay motora yapılan ekstra performans amaçlı işlemlerdir. Bu istenilen her araca yapılır. Tamamen maddiyata ve zevke bakar. Palio ya turbo koyanda aracını modlamış olur, Ferrari ye turbo koyanda aracını modlamış olur. Arkadaşım 2005 Ulusal Draglara sokmak ve bizzat dalga geçmek amaçlı Kapalı Kasa Kamyonet olan Fiat Doblo' yu modladık ve 2005 sezonu Tr birincisi olduk. O aracı yapmamızdaki en büyük neden; senin gibi böyle düşünenlerin ağzını iki karış açtırmaktı. Öyle bilip bilmeden konuşmak ile olmuyor bu işler. Yapılana saygı duymalısın. Ortada harcanan bir emek var. Kimsenin aracı seni ilgilendirmez. Yapılanı beğenmediysende hor görmeyen mesaj yazarsın. Umarım tabi.

+1 harikasın

• bi aracın ralli versiyonunun başarısa bakıp mekaniği sağlamdır demek biraz saçma geliyor bana. yerden yere vurulan akıl amaz sorunlar çıkaran fransız araçları ralli parkurlarında bileği bükülemeyen şampiyon yıllardır. palioda palio işte ucuz yollu bir araç. dünyada herşey tokatlamak üzerine olsaydı emin olun fiat palio en gerilerde kalırdı. herşey hız değil sokaklar yarış pisti değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

bi aracın ralli versiyonunun başarısa bakıp mekaniği sağlamdır demek biraz saçma geliyor bana. yerden yere vurulan akıl amaz sorunlar çıkaran fransız araçları ralli parkurlarında bileği bükülemeyen şampiyon yıllardır. palioda palio işte ucuz yollu bir araç. dünyada herşey tokatlamak üzerine olsaydı emin olun fiat palio en gerilerde kalırdı. herşey hız değil sokaklar yarış pisti değil.

Senin kullandığın araçta bile Fiat ın bulduğu tekloloji var. Common rail teknolojisi dünyaca ödül almış bir motordur. Peki sen o bindiğin aracın kaliteli mi olduğunu sanıyorsun? Opel? Almanyanın en kalitesiz arabası.
    Yaplıana saygı duyun. Adamlar yarış videolarını koymuyorlar, zevklerine göre yaptıkları araçların fotolarını koyuyorlar. Respect pls ;)

• Palio ya kalitesiz diyen arkadaş; emin olki senin o altındaki araçtan çok daha iyi. Neden mi? Dünya markalar sıralamasında en az sorun çıkaran araçlar listesine bir göz at istersen ;)

1. Mazda %17
    2. Mercedes %25
    3. Toyota %26
    4. Honda %27
    5. Mitsubishi %29
    6. Volvo %30
    7. Nissan %33
    8. Fiat %34
    9. Audi %35
    10.Ford %36
    11.BMW %37
    12.Peugeot %37
    13.Subaru %37
    14.Hyundai %38
    15.Rover %39
    16.Volkswagen %40
    17.Opel %43
    18.Renault %48
    19.Saab %48
    20.Citroen %50
    21.Land Rover %53
    22.Alfa Romeo %54
  • Kim ne derse desin ben palio nun mekanik sağlamlığını yaşayarak öğrenmiş bir insanım.

ralli örneğini verme sebebim sağlamlığı konusunda fikir sahibi olmanızdı.

yoksa ben de biliyorum hangi parçaların değiştiğini .grup N PALİO da mevcut.kafesi giydir amortisör ve lastikleri değiştir yangın tertibatını kur ralli ye çık.yani boşuna laf tüketmeyin.

sorun çıkartmaz kesinlikle en ufak arızası olmaz da demiyorum ama bir pejo ile ya da aynı sınıf opel ile

kıyaslanmayacak kadar sorunsuzdur.makul fiyatlı olması bu gerçeği değiştirmez.

ben kalite problemi de yaşamadım.sonuçta 18-25 milyarlık bir araç olarak benim beklentilerimi yıllardır karşıladı.

palio yu hakir görmekten vazgeçerseniz kendinizi en azından geliştirmiş olursunuz.

gören de bmw 3.30 kullanıyorsunuz sanıcak alt tarafı corsa kullanıp palio yu küçümsemek abesle iştigal

ben buraya grande punto ve yeni corsa ortak platform %33 parça uyumu var yazsam demek ki birileri gelicek fiat ile opel kıyaslanır mı yazıcak

halbuki araçların gelişiminde dahi ortaklık kuruldu.sadece parça paylaşımı da değil.

neyse uzamasın.

palio modifiye de olur, ekonomik de olur.kendinizi olmaz diye üzmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 4 Şubat 2008; 8:59:15 >

• quote:

bilenler bilir....

hakikaten bu motor muhteşem hem tork hem hp süper bişey doblodan önce weekend vardı fena gidiyordu araba 200 km çok rahat çıkıyordu ve çok sağlamdı muhteşem bi araba bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yunus Kahraman

Palio ya kalitesiz diyen arkadaş; emin olki senin o altındaki araçtan çok daha iyi. Neden mi? Dünya markalar sıralamasında en az sorun çıkaran araçlar listesine bir göz at istersen ;)

1. Mazda %17
    2. Mercedes %25
    3. Toyota %26
    4. Honda %27
    5. Mitsubishi %29
    6. Volvo %30
    7. Nissan %33
    8. Fiat %34
    9. Audi %35
    10.Ford %36
    11.BMW %37
    12.Peugeot %37
    13.Subaru %37
    14.Hyundai %38
    15.Rover %39
    16.Volkswagen %40
    17.Opel %43
    18.Renault %48
    19.Saab %48
    20.Citroen %50
    21.Land Rover %53
    22.Alfa Romeo %54

dediğin çok doğru aslında fiat çoğu otomobilden sağlam palionun sağlamlığını bende iyi bilirim 6 sene 120.000km kullandık tık demedi ilk alındığı gibiydi hiç bir yernden ses filan gelmiyordu

• quote:

Orjinalden alıntı: multijet

quote:

bilenler bilir....

hakikaten bu motor muhteşem hem tork hem hp süper bişey doblodan önce weekend vardı fena gidiyordu araba 200 km çok rahat çıkıyordu ve çok sağlamdı muhteşem bi araba bunlar

Çok fena gider

doblonun bile burnunu kaldırıyor.

7000 deviri de rahat çevirir.

benim palio 2. viteste 7250 de görüyor hafif bir devir kesici kaşıntısı geldiğinde ayağımı çekiyorum.

ibre de tam 100 olmuyor.zaten şanzıman oranları 2 de 100 görücek şekilde ayarlansaydı eminim ki 9 sn altına inerdi

100 ü geçmezsen uzun yolda ekonomi de sunar.birileri rampada bayılırken ben dizel edasıyla çıkarım.

ama 4000 devir üstü performanslı kullanıldığında yanında yedek benzini olmayanı yolda bırakır.

hakkını vererek benzini içer.

stiloda bu motoru biraz dizginlediler ama o da ağır olduğu için yakıyor hallice.

• ARKADAŞLAR LÜTFEN YAW BU KADAR KİŞİ KULLANIMA BAGLI ARIZA OLAYI TOFAŞ BİLE SENELERCE SORUN ÇIKARMAYABİLİYO

BÖLGE YAGMUR VS İÇERİYE İSE
    YÜKSEK DEVİR VEYA ALÇAK DEVİR
    YOL ŞARTLARI
    DOĞAL AFETLER

VS..VS..

BUNLAR ETKENLER

GENELDE BU ŞARTLARA EN DAYANIKLI ARAÇLAR YİNE BENCE RENAULT LAR KÜTÜK GİBİ AMA SAGLAMLAR..

PALİO DENEN ARABADA ARABA DEGİL HER TARAFİ MODİFİYE OLSA NE OLACAK .. O KADAR PARA VERECEGİNE BİR İNSAN GİDER GT ALIR HİÇ YOKDAN SORUN YAŞAMAZ ORGİNAL GÖRÜNTÜ İLE DOGAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN OLAYI GİBİ :)

NEYSE BOŞ BİR KONU OK ASIL AMAÇ MODİFİYELİ PALİO AMA NİYE PALİO
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.