Şimdi Ara

Mükemmel bir oyun. 3 bölümü geçen olacak mı bakalım? Geçtim işte SSler :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
7
Favori
14.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizQ

Zoiks hilesi;
    453882273

Bunu kullanın beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkuL.

çok daha iyileri var.

mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 2 Haziran 2010; 19:13:37 >
  • 27 den sonrasını geçemedim. Bagımlılık yaptı yarın sınav var
  • 33'den sonraya geçemedim.
    delireceğim

hileyle zevki mi olur ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

33'den sonraya geçemedim.
    delireceğim

hileyle zevki mi olur ya

+1099
  • Yarın kamu sınavı vardı ya yapılır mı bu bana
  • Zor değil kapatması beyler, sakin olun ve kapatın.
  • Benzer bir oyun vardı geceleri saatlerce oynardım ma oyunun linki diğer bilgisayarda kaldı.. Bu gelen şeyler duvarları yıkıp kısa yollar falan açıyordu.. sevmedim burada linkleri verilen oyunlar itici geldi..
  • son bölüm geçilmiyor.

benim düşüncem, şu makinalı tüfekten sonra açılan yavaşlatma, oyunu bitirmede kilit rol oynuyor.

mukavemet çalışmasam devam ederdim ama kapattıktan sonra tekrar açasım yok, zor bırakırım
  • mukavemet deme ya direk büte kaldım..
  • sorma ya bende büte kaldım mukoda hep bu donanım forum :D
  • http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=2181 oynamadan geçme.. oynamadım deme
  • Son zamanlar forum yöneticilerin olmadık mesajlarıma verdikleri uyarılara ve uzaklaştırmalar tepki olarak forumu bırakma kararı aldım. Yöneticilerden bi tanesiyle konuşup üyeliğimin tamamen silinmesi istedim yani yazdığım tüm msjlarla birlikte fakat bunun mümkün olmadığını söylediler. Ben de foruma veda ederken arkadamda bir iz bırakmak istedim. Konu dışına yazdığım son 1000msjı (kilitlenen konulardakiler hariç) editleyerek bu msjı koyuyorum.

Beni unutmamanız dileğiyle
    Akosev (Number47)

Bu giflerde bulunan kişilerin tamamı ünlüdür

Bunlar da size veda ederken son hediyem olsum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Number47 -- 23 Aralık 2010; 19:24:16 >

• maks 3 bölüm 40 level
  • hoşuma gitmedi ya. kulelerin atak gücünü,hızları falan göstermiyor vede benmi göremiyorum.
    desktop tower defense var bundan çok daha güzel ve her ayrıntısı var
  • Beyler taktik 3.bölümde ne yapıcaz ya olmuyo olmuyo olmuyo yavaşlatma için uygun yerlerde yok
  • Vala bizim bir arkadaş var. Bu oyunun 3. bölümü hırs yapmış geçmiş. Sıralamada 38. olmuş. Artık her seferinde geçtiğini amacının puan yapmak olduğunu söylüyor. Dün baya ilerledim 45leri gördüm.. bu gece bitiririm.
  • lan bi bitiremedim, sabahın 5i oldu. En fazla bolum 46 ya geldim. 3 tane eşşeoglu beşkulak dipdibe gelince geberdim, 15 eldir 1 canla ilerliyordum

Mükemmel bir oyun. 3 bölümü geçen olacak mı bakalım? Geçtim işte SSler :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.