Şimdi Ara

MUHABBET KUŞU !! LÜTFEN YARDIMM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR YAKLAŞIK BİR YAŞINDA BİR MUHABBET KUŞUM VAR VE 4-5 GÜNDÜR SADECE SAĞ AYAĞINA YEM KUSUYOR. SÜREKLİ BUNU YAPIYOR. SU İÇİYOR YEM YİYOR VE SAĞ AYAĞININ ÜSTÜNE DURMADAN YEM ÇIKARTIYOR VE BU YEMİ TEKRAR YİYOR .. BUNU BIKMADAN SÜREKLİ YAPIYOR. ÇOK KONUŞKANDI BUNU SÜREKLİ YAPTIĞI İÇİN ARTIK KONUŞMUYOR.. BUNU NEDEN YAPAR ? ÇÖZÜMÜ NEDİR LÜTFEN YARDIM :(((

• yemine kum karıştır. 1-2 liralık bişey. hazmedemiyor olabilir yediğini. bide kur yapmak amaçlı olabilir başka kuş varsa yanında.
  • Benim kuşumda tüneğindeki bir pislik lekesine yem kusuyordu.Bunu yanlızlıktan yaptıklarını düşünüyorum.Benimki ev ahalisine alıştıkdan sonra bıraktı.Daha çok ilgi gösterirsen düzeleceğini düşünüyorum.Ama bu seferde senin parmağına vs. yem kusmaya başlayacaktır :)
  • kuş zaten bizim evin maskotu gibi ilgi eksiik olmuyo ama son dönemde düğündü dernekti biraz yalnızlık hissetmiş olabilir sanırım ondan yapıyor biraz daha çok ilgilenelim olmazsa :((( durmadan yapıyor hep de sağ ayağına başka bi yere değil , etrafında dişi kuş da yok evdeki tek kuş
  • Eğitmek için tek kuş lazım zaten.Eğer yanına bir kuş daha koyarsan sadece o kuşla ilgilenir ve seni unutur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.