Şimdi Ara

MSN yanıt vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar msn açılıyor ama bir kaç saniye sonra donup kalıyor hiç birşey yapılamıyor ve bişey yapmaya kalkınca yanıt vermiyor diyor ve şimdi sonlandır geliyor.. bu problemi nasıl çözebilirim buarada msn i 10 kez kaldırdım ve tekrar kurdum hemde tamamen kaldırdımm regeditten falan da sildim öyle yükledim yine aynıı nolcakkk

• kişi listenizde çok kişi varsa sorun olabilir kaldırmama gibi problemler olur hata kodu veriyor mu
  • hata kodu vermiyor. kişi listemde de 25 kişi falan var sanırım:)
  • Muhtemelen sen çevrim dışıyken sana güsel bir dosya gönderdiler. Nasıl olacak dersen genelde şöyle açıklayabilirim Msn karşındaki kişiye herhangi karakterden yüzlerce gönderirsen bu karşındaki kişinin msn sinin kilitlenmesine neden oluyor.Sen msn yi açtığında bundan dolayı kilitlenme olabilir.
  • 8.5 filan kullanıyorsan 8.1 kullanmayı dene belki kaldırmıyordur
  • Bir ara herkeste olan bir durumdu çok konu açılmıştı ama çoktandır olmadı bana.
  • 8.1 kurdum sanırım bir öncekini de kurdum yine aynı oldu. öyle dosya mosya da gelmedi bana ama bilemiyorum ne yapmak gerekiyor şimdi var mıdır bir çözümü. diğer bilgisayarımda açabiliyorumm msnimi.şimdi nasıl çözümlenecek
  • Ben formatla düzeltmiştim aynı problemi.
  • hala düzeltemedim okadar araştırdım fakat bir çözüm bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.