Şimdi Ara

Msn problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

öncelikle neler yaptıgımı yazayım sonra değerlendirme yaparsınız
    Kaspersky internet security yuklu wndows full patchli
    nette özümler için C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Application Data\Microsoft Windows Live Contacts sildim ama yalnız tekrar aciliyor sorna belli bir müdeet sorna tekrar aynı problem su an ki hatayı aliyorum belli bir süre sorna tekrar deniyorum acliyor sorna tekrar hata veriyor belli bir süre sonra

aldıgım hata
     Msn problemi

buda olay görüntüleyicisindeki hata raporu

Olay Kimliği ( %u ) açıklaması, ( Windows Live Messenger ) Kaynağında bulunamadı. Yerel bilgisayarda, uzak bilgisayardan alınan iletileri görüntülemek için gereken kayıt defteri bilgileri ya da ileti DLL dosyaları bulunmayabilir. Bu açıklamayı getirmek için /AUXSOURCE= flag kullanılabilir; ayrıntılar için Yardım ve Desteğe bakınız. Aşağıdaki bilgi, olayın bir parçasıdır: msnmsgr.exe; 14.0.8089.726; 4a6ce533; kernel32.dll; 5.1.2600.5781; 49c4f2dc; 0; 00012afb.

• Perfect Uninstaller programı ile tamamen kaldırıp
    combofix ile temizleyip yeniden yüklemeyi deneyin
  • aynı sorun bendede var bu hata raporunu kenara biyere saklıyorum göndermeye basmadıkça msn takır takır çalışıyor anlamadım şimdi yup ile silip combo ile dediğinizi yapacam bakalım inş. düzelir. format attığım halde düzelmedi :S
  • Arkadaşlar sorun çözüldü ComboFix temizledi D de trojen ve türevi birçok şey buldu. Msni düzeltmekle kalmadı, D'yi ve C'yi aç dediğimde yeni pencerede açıyodu oda düzeldi şuanda saol TornadQ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.