Şimdi Ara

msn hack lendi ne yapmalıyım acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yav arkadaşlar bilmiyorum konuyu dogru yeremi açtıım ama msn hack lendi

• Yapabileceklerin...
    Gizli sorunu girip sifreni guncellemek bu olmaz ise msn.com.tr adresinden yardım alabileceğin mail adresine mail gonderip yardım talep etmek...Savcılağa baswurabilirsin yeni çıkan yasa etkili gozukuyor ama baya bir uzun iş yeni msn adresi almak bence daha mantıklı (:Son yontemde msnni kanuni olmayan hack yolları ile geri almak ki bu en zoru
  • başka bi arkadaşınla irtibata geç çevrimdışı olduğu anda hemen sen girmeye çalış tabi şifreni değiştirmedi ise daha sonra gizli sorunuda değiştir. ama inşallah şifreni değiştirmemiştir.
  • Gizli soru nasıl değiştiriliyor arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FANATİK_25

başka bi arkadaşınla irtibata geç çevrimdışı olduğu anda hemen sen girmeye çalış tabi şifreni değiştirmedi ise daha sonra gizli sorunuda değiştir. ama inşallah şifreni değiştirmemiştir.

Şİfreyi değiştirmemşse zaten madur durumda olan arkadas msne girdiğinde hack yapan zat otomatik offline olur.mail hackliyen kişinin ilk yaptığı iş şifreyi deiştirmektir zaten

• o zaman arkadaşım burda yazılanları yapacaksın

http://forum.donanimhaber.com/m_2615098/mpage_3/key_//tm.htm#7191646
  • Artı yeni bir MSN alırsan bilgisayarında sadece Microsofttan yüklediğim MSN kalsın. MSN'ime yeni özellikler katacağım diye her bulduğun programı kurma. O tür programların çoğu bence zararlı...
  • abi bugun tel birine
    verdim ordan msn almış olabilir onun ben yarın a...... beliycem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kemall

Artı yeni bir MSN alırsan bilgisayarında sadece Microsofttan yüklediğim MSN kalsın. MSN'ime yeni özellikler katacağım diye her bulduğun programı kurma. O tür programların çoğu bence zararlı...

+oo
    katiliyorum..
    msn e cok guzel ozellikler katabiliyosun bu programlarla..
    ancak cogu trajan iceriyo..
  • yav böyle diyo hizmet geciciolarak kullanılamadıgından msn oturuma acılamıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: aligfb_1907

yav böyle diyo hizmet geciciolarak kullanılamadıgından msn oturuma acılamıyo

iyide bu mesaj hacklendiğini göstermezki şifre yada kullanı adı yanlış demesi lazım eğer bu mesajı veriyorsa belirli zaman aralıklarında dene girer bendede oluyor ara sıra türkiye kayıtlı adresimde oluyor genelde ne hikmetse başka ülke üzerine kayıtlı adresimde olmadı onda bi sorun olduğunda zaten dünya çapında bir sorun oluyor..
  • quote:

yav böyle diyo hizmet geciciolarak kullanılamadıgından msn oturuma acılamıyo

msn in hacklenmemiş merak etme.bu aralar sıklıkla bu hata olusuyor..
  • daha demin giriyodum gine aynı hatayı veriyodu ama otomatik girden iptal ettim giremedim daha
  • quote:

daha demin giriyodum gine aynı hatayı veriyodu ama otomatik girden iptal ettim giremedim daha

renkdaş enidişelenecek bişey yok.sorun msn ninde veya bilgisayarında değil..kısa surede düzelecektir merak etme.
  • k sagolasınız arkadaşlar
  • sen saol yardımımız olduysa ne mutlu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.