Şimdi Ara

MSN den sizi kimin sildiğini görün!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu örnekte görüldüğü gibi msn nin kendisine ait resmi siteler dışında sizlerden msn adres ve şifrenizi soran sitelere kesinlikle adres ve şifre bilgilerinizi girmeyiniz.
    Bu sizin şifrenizi çalma yöntemlerinden biridir.
    Kimin sildiğini öğrenmeniz zaten mümkün sitelere giriş yapmadan.
    Ancak engellediğini görmeniz mümkün değil bunun da nedeni MS nin bu olayı yasal olarak görmemesi ve bunu engellemesidir.

Siz siz olun bu tür oyunlara gelmeyin.

http://www.****.com/?sayfa=silkont

umarım birilerinin işine yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kopkop21 -- 19 Kasım 2006; 4:10:23 >

• saol ama benim kendi yöntemim var
  • doğrudur gaffur abey
  • burda sifre istiyo o yuzden kullanmam , hem seni silenleri bulmanın daha kolay yolu war herkes biliyo zaten onu.
  • gereksiz bişi..
  • emege saygı
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren9090

emege saygı

saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: kopkop21

http://www.msnhizmetleri.com/?sayfa=silkont

umarım birilerinin işine yarar

Şifre istiyor.. Şifreli bi site veriyorsan eğer şifresinide vermen lazım.. yoksa yayınlama.. Burda bir emek yok.. bu yüzdendirki emeğe saygı yok gibi bir cümlede kullanmayacağım..!! Şifre veriseydi derdim kesinlikle

• Acaba Bunu Yiyen Cıkıcakmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CarMeena_ManiaC

Acaba Bunu Yiyen Cıkıcakmı?

akıllı biri kolay kolay yemez ama.. şöle bir şey yapılabilirr dandik bir hotmail adresi alıpp o adres ve onun şifresi ilee girilip bakılabilir bu siteye

• quote:

Orjinalden alıntı: antieverything

quote:

Orjinalden alıntı: CarMeena_ManiaC

Acaba Bunu Yiyen Cıkıcakmı?

akıllı biri kolay kolay yemez ama.. şöle bir şey yapılabilirr dandik bir hotmail adresi alıpp o adres ve onun şifresi ilee girilip bakılabilir bu siteye

Bence o biLe güvensiz.

• Kersinlikle haklısın, buray bu sitenin reklamını yapan arkadaş oldukça kötü niyetli belli bir şeydi bu ama yinede sahte hotmail addresi ve şifresi ile bağlandım.. xxx yabancı bi siteye yönlendiriyor google üzerindne her neysee emek değil kötülük amaçlı... zaten mesajı yazan arkadaşın toplam 4 mesajı bulunuyor belliki niyet kötü... : ))) ama yineddee merakım gitttiii hiç bir program hiç bir hizmet yokk merak edipde kimse girmesin benim tarafımdan denenmiştir.. :D

illede merak ednee oluşturduğum adresle girip bakabilir

seniakilliwebmaster@hotmail.com

sifre: 111111

bu adresle girip bakabilirsiniz hiçbir şey çıkmıyor.. fake baştan sona fakee adres çalmak için yapılmışş bir site :D diyip noktalıyorum.

• Keşke girmeseydin be kardes simdi keylogger falan warsa gider herseyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.