Şimdi Ara

MSN'de Kişi Ekleme Sınırı Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam msn de kişi eklemsi yaparken "Kişi listeniz Doludur" diye bir uyarıyla karşılaştım...

Gereksiz bi kaç isim sildim ve şu an bakıyorum 141 kişi var demekki sildiğim 9 kişiyle beraber 150 kişi yapıyo.

MSN in kişi sınırlaması mı var yoksa bende mi bi hata var anlamadım gitti...!

• quote:

Orjinalden alıntı: Sinan.K

Dün akşam msn de kişi eklemsi yaparken "Kişi listeniz Doludur" diye bir uyarıyla karşılaştım...

Gereksiz bi kaç isim sildim ve şu an bakıyorum 141 kişi var demekki sildiğim 9 kişiyle beraber 150 kişi yapıyo.

senden öğrendim demek ki varmoş 150 kişiyi nerden buldun hocam helal olsun ben sürekli siliyorum valla konuşmadıklarımı bu arada konu teknik yardım değil yazılım konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Tyler Durden__ -- 10 Temmuz 2006; 22:43:38 >

• Sağol teşekkür ederim, bende öğrenmiş oldum

Aha gerçekten garip geliyo bana, umarım yeni sürümünde böyle bir sorun yoktur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sinan.K

Dün akşam msn de kişi eklemsi yaparken "Kişi listeniz Doludur" diye bir uyarıyla karşılaştım...

Arkadaş butür konular yazılım bölümüne açılması gerekiyor soruna cevap olarakda

600 kişi ondan sonrasını ekleyemezsin 600 kişidede msn çok yavaşlar
  • nerden buldun okadar adamı sende
  • benim bildiğim 270 kişilik sınır var, yanlış hatırlamıyorsam kuzenimde 180 küsür kişi vardı, bende şu an 130 kişi var, eğer dediğin gibiyse bi temizliğe başliim ben
  • Herkes değişik bir rakam söylüyor. 500-600 kişi kayıtlı olanlar da var. Bildiğim kadarıyla yok ancak ben de bir kere aldım bu uyarıyı..
  • Benim bir arkadaşımda 750 var ama arasıra özellikle engellemede sorun çıkıyormuş.
  • Yuh be yahu, 750 taneyi de ilk defa duyuyorum
  • Valla işte bazı insanlar kimseyi silmiyolar. Ama çok kasılıyormuş makine.
  • Ya bence gereksiz o kadar kişi. Bütün tanıdıklarının MSN'i var heralde arkadaşının. Ya da bütün gördüğü mailleri kaydediyo
  • 750 mi
  • Yok ya ondan değil. Adam gördüğü bütün kızlardan mail istiyor.
  • E o zaman doğaldır ama acaba hangisi kabul ediyo, hangileri sonradan siliyo, hangileri engelliyo ve hangileri hiç eklemiyo bilemezsin

@icebergmetii, 7500 değil 750
  • Mesela biri girer kişisel iletisinde sana saydırır, haberin olmaz.
  • Neyse kısa keselim, konu dağılacak
  • Evet bence de konuyu dağıtmayalım.
  • 600 kişiyle sağlıklı iletişim kurarsın
  • arkadaşlar msn sınırı 600....
  • Eski msn ardesimde 400'den fazla kişi vardı ve hiç sorun çıkmadan çalışıyordu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.