Şimdi Ara

MSN ALANI İLE İLGİLİ HERŞEY ( MSN SPACE) > 26 NİSAN 2008 GÜNCELLENDİ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.126
Cevap
2
Favori
1.162.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu çok güzel olmuş açıklamalar süper.. teşekkürler gerçekten
  • Selamlar ;

Alta eklediğim yönergeleri izleyerek istediğiniz kadar şarkıyı ardı arkasına çaldırabilirsiniz.

Saygılarımla.

Media Player da birden fazla şarkı çaldırmak [Playlist oluşturma]
    Öncelikle Msn Spaces sayfanıza Media Player eklemelisiniz nasıl ekleyeceğinizi tıklayın burada anlattım.

<ASX Version="3.0">
    <title>şarkılar</title>
    <entry>
    <title>metin arorat </title>
    <author>pisikoloji</author>
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/Metin%20Arolat%20-%20turkhitmp3.com%20-%20Psikoloji.mp3"/>
    </entry>
    <entry>
    <title>soner ruveyda </title>
    <author>haketmedim seni</author>
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/Soner%20-%20R%FCveyda-%20Ayberk%20-%20Haketmedim%20Seni%20%28Tantana.Org%29.mp3"/>
    </entry>
    <entry>
    <title>zeynep dizdar </title>
    <author>zehir </author>
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/zeynep_dizdar-zehir_gibi.mp3"/>
    </entry>
    </asx>

Yukarda Gördüğünüz html kodlarını kullanarak şarkıları birleştireceğiz bu sayede şarkılar peş peşe çalacak. Arkadaşlar yukarda verdiğim kodu aynen kopyalayın ve bir not defteri açarak oraya yapıştırın, upload ettiğiniz şarkıların linklerini aşagıda gösterdiğim ve yukarda gördüğünüz gibi mavi renkte olan yere koyacaksınız.

Örneğin:
    Metin Arolat piskoloji şarkısının urlsi :
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/Metin%20Arolat%20-%20turkhitmp3.com%20-%20Psikoloji.mp3"/>

Bu kodu yukarıdaki kodların içinden rahatlıkla görüyorsunuz. Kendi istediğiniz bir şarkıyı eklemek için Http:// ile başlayan yerden .mp3 olan yere kadar hepsini siliyor ve kendi istediğiniz şarkının urli sini ekliyorsunuz, bu işlemi her defasında tekrarlıyorsunuz fark ettiyseniz 3 tane url var ayrı ayrı her bir urlyi silerek istediğiniz 3 şarkının url sini ekliyorsunuz bu kadar basit... Daha sora kaydederken farklı kaydet seçeneğini seçiyorsunuz,

Örneğin:

Mylist.asx diye kaydediyorsunuz (utf-8) daha sora tekrar farklı kaydet e basıyorsunuz bu defa da Mylist.wmv diye kaydediyorsunuz (utf-8)... Mylist .asx olarak kaydettiğiniz dosyayı Media Player den çalıştırın eğer hepside sorunsuz çalışıyorsa sorun yok demektir. Şimdi ise bu şarkıların birleşmiş url si lazım bize... yahoo geocitie hesabınız varsa eğer yadawww.fileden.com Mylist.wmv yi oraya upload ediyor ve oradan aldığınız url yi Media Playerinize {spacenizdeki media player] kaydediyorsunuz Artık ard arda 3 şarkı yada daha fazla şarkı çaldırabiliyoruz.

-ALINTIDIR-

quote:

Orjinalden alıntı: pacanga

ben spaceme verilen fileden sitesine upload edip müzik koyabiliyorum da bir media playere birden fazla şarkı urlsini nasıl çalıştırırım yani sevdiğim şarkıları bi albüm olarak nasıl mp3 urlsi yapaım bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 4 Ağustos 2008; 20:49:20 >

• Biri space'e yorum yazınca giriş sayfasında bunu belirtiyor ancak fotoğraf yorumları olduğu zaman bir uyarı vermiyor. Bir fotoğrafa yorum yapıldı mı yapılmadı mı nereden bileceğiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: reef1905

Selamlar ;

Alta eklediğim yönergeleri izleyerek istediğiniz kadar şarkıyı ardı arkasına çaldırabilirsiniz.

Saygılarımla.

Media Player da birden fazla şarkı çaldırmak [Playlist oluşturma]
    Öncelikle Msn Spaces sayfanıza Media Player eklemelisiniz nasıl ekleyeceğinizi tıklayın burada anlattım.

<ASX Version="3.0">
    <title>şarkılar</title>
    <entry>
    <title>metin arorat </title>
    <author>pisikoloji</author>
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/Metin%20Arolat%20-%20turkhitmp3.com%20-%20Psikoloji****"/>
    </entry>
    <entry>
    <title>soner ruveyda </title>
    <author>haketmedim seni</author>
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/Soner%20-%20R%FCveyda-%20Ayberk%20-%20Haketmedim%20Seni%20%28Tantana.Org%29****"/>
    </entry>
    <entry>
    <title>zeynep dizdar </title>
    <author>zehir </author>
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/zeynep_dizdar-zehir_gibi****"/>
    </entry>
    </asx>

Yukarda Gördüğünüz html kodlarını kullanarak şarkıları birleştireceğiz bu sayede şarkılar peş peşe çalacak. Arkadaşlar yukarda verdiğim kodu aynen kopyalayın ve bir not defteri açarak oraya yapıştırın, upload ettiğiniz şarkıların linklerini aşagıda gösterdiğim ve yukarda gördüğünüz gibi mavi renkte olan yere koyacaksınız.

Örneğin:
    Metin Arolat piskoloji şarkısının urlsi :
    <Ref href="http://www.filelodge.com/files/hdd3/44387/Metin%20Arolat%20-%20turkhitmp3.com%20-%20Psikoloji****"/>

Bu kodu yukarıdaki kodların içinden rahatlıkla görüyorsunuz. Kendi istediğiniz bir şarkıyı eklemek için Http:// ile başlayan yerden **** olan yere kadar hepsini siliyor ve kendi istediğiniz şarkının urli sini ekliyorsunuz, bu işlemi her defasında tekrarlıyorsunuz fark ettiyseniz 3 tane url var ayrı ayrı her bir urlyi silerek istediğiniz 3 şarkının url sini ekliyorsunuz bu kadar basit... Daha sora kaydederken farklı kaydet seçeneğini seçiyorsunuz,

Örneğin:

Mylist.asx diye kaydediyorsunuz (utf-8) daha sora tekrar farklı kaydet e basıyorsunuz bu defa da Mylist.wmv diye kaydediyorsunuz (utf-8)... Mylist .asx olarak kaydettiğiniz dosyayı Media Player den çalıştırın eğer hepside sorunsuz çalışıyorsa sorun yok demektir. Şimdi ise bu şarkıların birleşmiş url si lazım bize... yahoo geocitie hesabınız varsa eğer yadawww.fileden.com Mylist.wmv yi oraya upload ediyor ve oradan aldığınız url yi Media Playerinize {spacenizdeki media player] kaydediyorsunuz Artık ard arda 3 şarkı yada daha fazla şarkı çaldırabiliyoruz.

-ALINTIDIR-

quote:

Orjinalden alıntı: pacanga

ben spaceme verilen fileden sitesine upload edip müzik koyabiliyorum da bir media playere birden fazla şarkı urlsini nasıl çalıştırırım yani sevdiğim şarkıları bi albüm olarak nasıl mp3 urlsi yapaım bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

Çok özür dilerim ama ben html kodlarını nasıl kullanacağımı da bilmiyorum bu kodları about blank ın sonlarına ekleyip enterlicekmiyiz bu konuda da bizim gibi acemileri aydınlatacak bilgiler yazarsanız size millettar kalırım arkadaşlar.

Bir de şu filelodge ile bir sorum olacak bir mp3 upload ettiğimde bazen kullanılır oluyo link,bazen media player no file diyor url'e,çalışan url nin sonunda mp3 yazıor genelde evet sorunun siteden yapmadığım bir ayarından kaynaklandığını düşünüyorum ama site ingilizce olduğu için bişey çözemedim bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

• paylaşım için sağol
  • arkadaşlar 2 sorum var ve acil :)
    1 alanımda ana sayfada müzik çalmasını sağlayabiliyoruz. fakat fotoğraflar sayfasında da arka planda müzik çalmasını nasıl sağlayabiliriz?
    2 Blog bölümünde resim ve altına şiir koydum. fakat şiirin ilk 4 mısrası çıktı ve geri kalanı görünmüyor. bunun nedeni nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 23 Ağustos 2008; 17:27:13 >
  • ya nolur yardım edin bi blog kısmına nasıl ekliyoruz o kodları artı hep o werdiginiz kodları adres satırının sonuna yazınca hiç bi sayfa acılmıyor hata weriyor
  • Gerçekten herşey var konuda helal olsun süper hazırlanmış
  • Çok sağolasın.
  • benimm şöyle bir sorunum var yeni birtane windows live alanı seçtim izinlerde spacemdeki ve listemdeki arkadasları onayladım fakat deneme amaçlı onayladıgım farklı b adresi açtım spacemgozukmuyor keza bundan oncede spacesi olan arkadaslarn alanı bana minumum 1 ay sonra gozukuyo hiç arkadas davetide gelmedigi halde .yalnızca arkadas daveti attıgım msnler benim alanı hemen goruyr bu neden kaynaklanıyor olabilir illa sanırım space arkadas davetine gerek yok nrmalde nedn hemengozukmuyor.
  • PayLaşımın içi teşekkürLer.
  • Alanımızı güzelleitirmemiz için herşey var.

Sağolasın.
  • Teşekkürler space hakkında gayet güzel bilgiler
  • Arkadaşlar biraz garip bi durum olcak ama :s şimdi bu msn spacei yapıoruz ya msn listesinde sonra kendii ismimizi görüoruz yeşil adam çıkıo hatda.neyse ben kendimi orda engelledim yanlışlıkla veri eski haline geitremiorum .yani o gri adamı yeşile tekrar nası getirebilrm .lütfen yarrdımmmm
  • Hocam çok güzel bilgiler ii ki yayınlamışsınız eyvallahda,bu konularda uzamanım dien varsa benim msn yi eklesin bi kaç sorum olacak şimdiden teşekkürler.MSN:burak_kaplan_at@hotmail.com
  • Teşekkürler güzel bilgiler
  • teşekkürler..
  • 0x80070643 Msn 9 u yüklerkenb bu lanet olasıca hatayı veriyor bunu çözümü nedir?
  • Çok sagol
  • Çok çok güzel bi paylaşim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.