Şimdi Ara

MSI VR601 SES

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben msı vr601 modelini aldım. Cizahdan, genel olarak çok memnunum. Ancak, biraz sesli çalışıyor, bu normalmi?

• Sesli çalışmak mı?
    fan sesini kasdediyorsan aynı modelden bande de var, kesinlikle san sesi duyulmuyor,
    tam aksine çok sessiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sunbred

Sesli çalışmak mı?
    fan sesini kasdediyorsan aynı modelden bande de var, kesinlikle san sesi duyulmuyor,
    tam aksine çok sessiz

Evet fan sesi, gıcık olmaya başladım açıkcası. Şu seside olmasa ürün on numara diyebilirim.
  • MSI'a konu ile ilgili bir mail gönderdim. Malime hemen cevap verdiler. Gerçekten, ilgi ve alaka çok iyi. Elektronik eşyada bu tür sıkıntılar yaşamak doğal, önemli olan, o sıkıntıların aşılmasında yetkili firmanın yaklaşımıdır. MSI Türkiye Distribütör firmasında, müşteri memnuniyetine verilen önemin, fazlası ile mevcut olduğunu gördim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAKEMR -- 22 Nisan 2008; 14:14:22 >
  • güzell
    quote:

Orjinalden alıntı: BAKEMR

MSI'a konu ile ilgili bir mail gönderdim. Malime hemen cevap verdiler. Gerçekten, ilgi ve alaka çok iyi. Elektronik eşyada bu tür sıkıntılar yaşamak doğal, önemli olan, o sıkıntıların aşılmasında yetkili firmanın yaklaşımıdır. MSI Türkiye Distribütör firmasında, müşteri memnuniyetine verilen önemin, fazlası ile mevcut olduğunu gördim.

• mailinize nasıl bir cevap verdiler.yani ne yaptılar durum karşısında onu yazarsan sevinirim
  • Mailime cevaben, benden iletişim bilgilerim istenildi, kendilerine iletişim bilgilerini aktardım. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Bana yetkili bir teknik servis ulaştı, kendilerine sorunumu aktardım. Notebbokumu servise götürdüm, yarım saat içinde bana teslim ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAKEMR -- 6 Mayıs 2008; 21:01:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.