Şimdi Ara

MSİ VR600 ALSAM NASIL OLUR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamun aleyküm arkadaşlar bir laptop almatı düşünüyom 1000 liraya kadar
    MSİ vr600 almayı düşünüyom nasl alsammı? özrelliklere fiyata bakın saygılar
    http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=263

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urfalı -- 29 Ekim 2007; 21:32:23 >

• internet ve ofis icin kullanacaksaniz gayet yeterli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinaski

internet ve ofis icin kullanacaksaniz gayet yeterli.

evet öyle
    fiyatına göre başka hangi laptoplar alınablir
    teşekkür ederim
  • arkadaşlar bakın yardım lazım bi mal alıyok bilemz bilmez alırsak sonra pişman olurum yardım edin hangisi uygunsa onu alallım
  • biz internet ve ofis için vr330 aldık 660 YTL'ye

oyun oynayıp tüm divx'lerimizi seyredebiliyoruz... vr600 ile hayli hayli olacaktır.

fakat acer'ın da uygun (linuxlu) laptopları gündemde. onları da inceleyebilirsin tabiki.

ama vr330 kullanıcıları pek bi memnun (cep telefonu fiyatına laptop aldıkları için...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

biz internet ve ofis için vr330 aldık 660 YTL'ye

oyun oynayıp tüm divx'lerimizi seyredebiliyoruz... vr600 ile hayli hayli olacaktır.

fakat acer'ın da uygun (linuxlu) laptopları gündemde. onları da inceleyebilirsin tabiki.

ama vr330 kullanıcıları pek bi memnun (cep telefonu fiyatına laptop aldıkları için...)

dayı onun ekranı çok küçük yav

• vr600 hakkında bilgim yok m670 i 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum oyun performansıda çok güzel gta vice city takılmadan tam performans oynuyorum öneriirim wifi de iyi çekiyor gibi üst kat komşumuzunkini 5/5 çekiyo çok süper alet şarjıda kullanıma göre 1,5 - 2,5 saat gidiyo
  • vr600ü ben epeydir kullanıyorum, geniş ekranıyla film seyratmek için biçilmiş kaftan. Klavyesinde numpad bulunması bir artı, wi-fi özelliği çok tatmin edici, pcmdeki divxi 3 kat aşağıdan wireless üzerinden izleyebiliyorum. (ahşap ev). Hızı da çok iyi, biraz ram takviyesiyle uçar. Ama oyun konusunda performans vermemek lazım, pes 5, nfs hot pursuit gibi oyunları oynarsınız da daha sonrasını kaldırmıyor. Elbette ram takviyesi, paylaşımlı ekran kartının da performansını artırabilir.

Sonuçta aldığıma pişman olmnadığımı söyleyebilirim. pili 2,5 saat giden bir alette zaten oyun oynamayı mantıksız bulduğumdan (zaten evdeysem pcde oynarım), bence hiç bir eksiği yok. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.