Şimdi Ara

Msi ve asus fiyat farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar . msi r9 270 ile asus r9 270 arasında kararsız kaldım. asus almayı düşünüyordum şimdi uygun fiyata msi bi ekran kartı buldum.
    performans soğutma bakımından hangisini tavsiye edersiniz ?

• DelaB0ss D kullanıcısına yanıt
    2 kartın hızlarını bilmiyorum bu 100'den performans konusunda 1 fikrim yok fakat soğutma ve dayanıklılık bakımından şahsen MSI tercih edrim, bu 2 durumdan önce'de Asus, R9 serisindeki sıkıntılar ve kötü servis konusunda'da ayrıca etkenler oluşturuyor'da zaty.
  • MSI

Yerinde olsam dediğim gibi direk MSI'ı tercih ederim, performans farkı olarak arada kaydadeğer 1 şey olmaz ve bu 2 karta verdiğin linklerden bakınca'da şöyle söyliyim ; her 2 sini önüne koysalar seç deseler, elin kendiliğinden MSI'a gider, kartın soğutma yapısı haşmeti v.s. görsel olrkta seni etkiler, MSI olan, e.kartı benim der ve bırakıp Asus'u almak istemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 7 Nisan 2015; 15:18:18 >
  • asus "radeon" serisinde pek iyi olduğunu söylemek doğru olmaz

asus un servisi bu aralar sıkıntılı biliyorsundur heralde
    msi ın servisinin iyi olduğu yönünde söylentiler dolaşıyor
    Bende ayni modelin sapphire marka olanindan var oda guzel tasarim olarak performans olarak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis nedeniyle Asus almam Msi tercih ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aman aman fark aralarında ucuz olanı al gec
  • Son zamanlarda forumda bilerek ve isteyerek Asus servisinin kötü olduğu algısı yaratılmaya çalışılarak markaya zarar vermeyi amaçlayan başka marka çalışanları kol geziyor bu servis zırvalığına fazla kulak asmayın. Çizgi ile problemerim oldu ama yeni servise geçinde o sorunlar anında çözüldü. MSI servisine gelince Asus servisnin yanından bile geçemez aynı anakartı 3. kez yollayınca sorunu algılayabilen bir servisten bahsediyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.