Şimdi Ara

MSI RX470 Vs MSI GTX1060 [F/P Karar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI RX470 4GB 256Bit Vs. MSI GeForce GTX1060 Armor OCV1 3GB GDDR5 192Bit

arkadaşlar hemen hemen ayni fiyat forumun her yerinde 1060 konuları kol geziyor çok kararsızım sizce hangi ekran kartı?

4K Oyun meraklısı degilim, lol cs go oynuyacagım en iyi performansı hangisinde alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruven -- 23 Aralık 2016; 16:34:14 >

• arkadaşlar hemen hemen ayni fiyat forumun her yerinde 1060 konuları kol geziyor çok kararsızım sizce hangi ekran kartı?
  • Vatanda indirim var hangisi butcene uyuyorsa onu al.
  • Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    kardeş ikisi de butceme uyuyor ama hangisi daha performanslı ben onu ögrenmek için soruyorum zaten.
  • RX-470 4GB 800 TL ye şuan vatan'da bulunabiliyor üstelik Sapphire Nitro modeli. Benzer soğutmaya sahip GTX1060 6GB ise 1270-1300 TL bandında.

Arada %60 fiyat farkı varken performans olarak maksimum %15 fark var.

Şuan 1060 almak çok mantıklı değil.
  • GTX 1060 6 GB versiyonu için bütçeyi zorlayın.
  • Rx 470 f/p canavarı bir kart yerinde olsam onu alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

GTX 1060 6 GB versiyonu için bütçeyi zorlayın.

Lol,Cs go oynayacakmış zaten Rx470 yeterli olur
  • Echo Sabre E kullanıcısına yanıt
    Arrkadas 1060 3gb ile kiyasladi yoksa tabi 1060 6gb daha pahali.

Benim onerim de 470 modeli, o 1 gb fark cok onemli ve daha da onemli olacak.

Yuksek performans ortalamalarindan daha onemlisi frame time devamliligi. Amd'nin polaris serisi 1080p de daha iyi ve hatta 1440p de epey onde o acidan. Daha akici bir oyun deneyimi icin fram time'larin ani cikislari olmamasi onemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralorti70

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

GTX 1060 6 GB versiyonu için bütçeyi zorlayın.

Lol,Cs go oynayacakmış zaten Rx470 yeterli olur

İleri zamanlarda olurda farklı bir oyun oynamak isterse elde bulunsun. Yoksa RX 460 dahi yeterli.
  • Bu saaten sonra 3gb o performansda bir kart alınmaz ayrıca 4gb rx 479 modeli şu an fp olarak en iyi kart tabi 900 tl filan berme indirimm kovalama çeklw mekle 800 tl ye hallet.
  • RX 470 alınmalı. Zaten GTX 1060'ın performansını 3 GB ile alamazsınız, gereksiz para vermeyin.
  • MSI ve Asus RX 470 alınmaz diye bas bas bağırıyoruz.

2 markada da VRam, VRM soğutması ve BackPlate yok.

Gigabyte veya Sapphire al.
  • 470 al fazlalık parayıda ye iç işlemci al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

MSI ve Asus RX 470 alınmaz diye bas bas bağırıyoruz.

Sapphire 11256-10-20G ve 11256-01-20G modelleri arasında ne fark var hocam.vatanda 30 TL civarı bir fiyat farkı varda nedenini bulamadım.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umurcan

quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

MSI ve Asus RX 470 alınmaz diye bas bas bağırıyoruz.

Sapphire 11256-10-20G ve 11256-01-20G modelleri arasında ne fark var hocam.vatanda 30 TL civarı bir fiyat farkı varda nedenini bulamadım.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Birinin bios'u daha agresifti diye hatırlıyorum ama hangisi emin değilim. İnternette konular var bakmanızı öneririm.
  • 1060 tabiki çok daha iyi fakat 3 gb o kartı çok firenliyor. Alınacaksa 6 gb olanı alınmalı. 6 gb gtx 1060 en ucuz zotac amp modeli. Vatanda 1056 tl şuan. O da çok iyi bir fiyat. 250 tl farkı hakediyor. İmkanım olsa kaçırmazdım ama 250 tl şuan çıkartamam. O farkı ödeyebiliyorsanız kaçırmayın. Sizde benim durumdaysanız sapphire rx 470 biçilmiş kaftan.

Vatanda şuan sapphire rx 470 4 gb 797 tl.

Çıkıp mediamarkt a sordum orda 970 civarıydı.
  • birader internette yutupta milyon tane karşılaştırma videosu var. neyin kafasını yaşıyorsunuz böyle konular açarken anlayamıyorum.
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    YouTube'dan araştırıp bakacaksam bu forumu da kapatalım, o zaman ne işe yarıyor bu forum?
    Bir akıllı sensin kardeş.
  • ruven kullanıcısına yanıt
    Orada bulamadığını gelip buraya soracaksın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.