Şimdi Ara

MSI NOTEBOOK SATIŞ SERVİS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ÖNCELİKLE TÜM FORUM AİLESİNE MERHABA DEMEK İSTİYORUM.

İZMİRDE BİLGİSAYAR SATIŞI VE TEKNİK SERVİSLİĞİ YAPAN BİR FİRMAMIZ VAR.

BİLGİSAYAR SATIŞI VE SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS HİZMETİNDE GEREKEN NE VARSA YARDIM İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPMAK İSTERİM.

ELBETTE BU İŞİ YAPAN ÇOK FİRMA VAR..BİZDE ONLARDAN BİRİYİZ. AMA BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ SERVİS HİZMETLERİMİZDE VE SATIŞ

FİYATLARIMIZLA FARKIMIZI ÇOK YAKINDA ANLAYACAK VE DEĞERLİ DOSTLARINIZA BİZİ TAVSİYE ETMEKTE HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMAYACAKSINIZ..

• Arkadaşım hayırlı olsun, msi nin yeni çıkan ürünlerinden olan PR300 modelinin fiyatını merak ediyorum ve satınalmayı düşünüyorum. datagate in sitesinde stoklarda var görünüyor. bu konuda bilgi verebilirmisiniz.
  • ARKADAŞIM SANIRIM İSTEDİĞİN NOTEBOOK MODELİ TAM OLARAK BU:

MSI PR300 C2 D T7300 2.0GHz 1GB 160GB 13.3" Vista HPR

İşlemci Cinsi: Santarosa Intel Core 2 Duo mobile processor
    İşlemci Hızı (MHZ): T7300 (2.0GHz)
    Ön Bellek: 4 MB
    Çipset : Intel® GM965 Express Chipset
    Bellek (MB): 1024MB DDR2 667MHz
    Maksimum Bellek (MB): 4096-Mb DDR2 667Mhz
    Bellek Slot Sayısı: 2 (1 Dolu 1 Boş )
    Sabit Disk (GB): 160GB 5400RPM SATA
    Ekran Kartı: 128MB Paylaşımlı(Max 224MB)
    Ekran Boyu (Inch): 13.3"
    Ekran Tipi: WXGA ACV(Amazing Crystal Vision) Parlak
    Ekran Çözünürlüğü: 1280 dpi x 800 dpi
    Optik Sürücü: DVD-Super Multi Çift Katman
    Ses Kartı: Var SoundBlaster compatible, 4 speakers (1W x 4)
    Kamera: Entegre 1.3 Mp
    Bluetooth: Var
    Wireless: 802.11a/b/g Intel® PRO/Wireless 3945ABG
    Ağırlık (kg): 2.0 kg
    Pil Tipi - Ömrü: 4 Hücreli
    Klavye: Q Türkçe
    Ek Ozellikler : 4-1 Kart Okuyucu SD/MMC/MS/MS PRO
    İşletim Sistemi: Windows® Vista Home Premium
    Ek Ürünler: Taşıma Çantası + 3D Mouse
    Garanti (Yıl, Açıklama): 2 Yıl Servis Merkezinde

Genişleme Yuvaları
    Graphics Card Output (15-pin, D-Sub) X 1
    USB2.0 Port X 3
    Mic-in Port X 1
    Headphone Output X 1 (with SPDIF)
    Modem Port X 1
    LAN Port X 1
    PCI Express Card X 1
    IEEE1394 X 1
    Boyutlar
    308.5(L) X 226.5(D) X 37(H)mm

STOKLARIMIZDA BU ÜRÜN YOK MALESEF AMA FİYATI : 1.435 USD + KDV

• evet teşekkür ederim.
  • ARKADAŞIM NOTEBOOK U BULDUM STOKLARIMA ALIYORUM..SANA ÖZEL FİYAT VEREBİLİRİM İSTERSEN.. 1350 USD + KDV
  • arkadaşım hayırlısı olsun allah bol kazanç versin öncelikle.dürüst çalıştığın müddetçe herşey kendiliğinden gelişir büyür.diğer tarafta yazmıştım ama sorayım f/s pro v3405 fiyat nedir bende izmirdeyim nasıl ulaşabilirim.teşekkürler.
  • ARKADAŞIM DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.. NOTEBOOK SATIŞ FİYATIM SANA ÖZEL 675 USD + KDV ALMAK İSTERSEN YERİMİZ İZMİR ÇANKAYADA..İRTİBAT İÇİN msn ADRESİMDEN ULAŞABİLİRSİN.
    REKLAM OLMASIN DİYE FİRMA ADIMIZI BURADAN VERMEK İSTEMİYORUM. İYİ ÇALIŞMALAR..
  • ARKADAŞLAR:

ACER
    ASUS
    DATRON
    DELL
    FUJITSU SIEMENS
    HP
    HP PAVILION
    LENOVA
    MSI
    NEC
    PACKARD BELL
    TOSHİBA

MODEL NOTEBOOKLARA.... HER TÜRLÜ OEM ÜRÜNLERİNE, YAZICILARA, YAZILIMLARA, SARF MALZEMLERİNE VE DEKSTOP PC TOPLAMA İÇİN FİYAT VEREBİLİRİM..

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ ATMAKTAN ÇEKİNMEYİNİZ.. BİZE SORMADAN PC ALMAYINIZ :)

FORUM ÜYELERİNE ÖZEL EN FİYAT İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPMAYA SÖZ VERİYORUM..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentacar35

ARKADAŞLAR:

ACER
    ASUS
    DATRON
    DELL
    FUJITSU SIEMENS
    HP
    HP PAVILION
    LENOVA
    MSI
    NEC
    PACKARD BELL
    TOSHİBA

MODEL NOTEBOOKLARA.... HER TÜRLÜ OEM ÜRÜNLERİNE, YAZICILARA, YAZILIMLARA, SARF MALZEMLERİNE VE DEKSTOP PC TOPLAMA İÇİN FİYAT VEREBİLİRİM..

FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ ATMAKTAN ÇEKİNMEYİNİZ.. BİZE SORMADAN PC ALMAYINIZ :)

FORUM ÜYELERİNE ÖZEL EN FİYAT İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPMAYA SÖZ VERİYORUM..

Acer 5920G t7300 ve dell1520 elinizde var mı? (Büyük ihtimal yoktur ama bir şansımızı deneyelim...)
  • YARIN SABAH STOK DURUMUMU GÖZDEN GEÇİRİP SİZE BİLGİ VEREYİM..İYİ ÇALIŞMALAR..
  • MSI M670XB-048TK (LINUX) AMD 2.2/512 80 15.4` DVWR 565 USD+KDV STOKLARDA MEVCUT.....
    MSI M670XB-063TK SEMP.3500/512 80/15.4`/LINUX 520 USD+KDV ÜRÜN BİTTİ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentacar35 -- 24 Ağustos 2007; 17:05:23 >
  • selam forumda bir çok arkadaşımız acer as5920g arıyor (t7300 işlemcili olanı) stoklarınızda varsa buraya yazınki alamayan arkadaşlar bayram etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: scor

selam forumda bir çok arkadaşımız acer as5920g arıyor (t7300 işlemcili olanı) stoklarınızda varsa buraya yazınki alamayan arkadaşlar bayram etsin

YARIN BAKAYIM STOK DURUMUNA VARSA BENDE ELBETTE SATMAK İSTERİM. YOKSADA BULURUM
  • quote:

quote:

selam forumda bir çok arkadaşımız acer as5920g arıyor (t7300 işlemcili olanı) stoklarınızda varsa buraya yazınki alamayan arkadaşlar bayram etsin

süper olur

eh artık foruma özel fiyatlarıda bekleriz

bu arada aramıza hoşgeldin hemşerim

• quote:

quote:

quote:

süper olur

eh artık foruma özel fiyatlarıda bekleriz

bu arada aramıza hoşgeldin hemşerim

FORUMA HER ZAMAN ÖZEL FİYAT BU ARADA HOŞ BULDUM HEMŞERİM...

• sana bir tavsiyede bulunayım forumun sıcak fırsatlar yerinde bir topic aç elindeki cihazların model ve fiyatlarını yaz bak nasıl müşteri kaynıyor
    tabi foruma özel fiyatlar olmalı
  • bülent bey size bir şey sormak istiyorum umarım bana cevap verirsiniz...3 ay önce bir MSI VR 600 aldım...vista 512 ram ile kastığı için xp prof kurdum...ancak word 2003 programını kullanırken num lock açık iken yön tuşları ile metin içinde gezindiğimde metin içine 2 4 6 ve 8 rakamları kendiliğinden yazılmaya başladı...bende teknik servisi aradım ve onlar da klavyemde sorun olabileceğini söylediler...ancak servise gönderirsem vista kurup durumu kontrol edeceklerini söylediler...bende vistayı kendim kurdum ve denedim ancak aynı sorun tekrar etmedi...bu durum işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir mi yoksa klavyede bir sorun olabilir mi sizden çok acil bir cevap bekliyorum....yardımlarınız için teşekkür ederim .... saygılarımla
  • merhaba

MSI EX600B-001TK T7100 C2D1.8/1GB/120/15.4/8400

incelediğim kadarıyla özellikleri bana uygun. kdv dahil fiyatını (YTL) mümkünse öğrenebilir miyim?

bir de istediğim özelliklerde veya buna yakın sistem önerileriniz varsa bildirirseniz sevinirim. uygun bir sistem olursa bu hafta veya en geç haftaya almayı planlıyorum.

İstediğim özellikler :

ekran kartı 256 MB turbocache veya 512MB (256MB bağımsız) /// ATI veya NVidia
    ekran boyutu : 15.4"
    Wireless 802.11a/b/g
    İşletim Sistemi : Windows XP Pro
    İşlemci :Intel Core 2 Duo 2MB 1.8 GHz 800MHz
    Bellek (MB) 1024MB DDR2 667MHz
    Maksimum Bellek 4096-Mb DDR2 667Mhz
    Sabit Disk : 120GB veya 160GB

diğer özellikler de zaten genelde olan şeyler (bluetooth , multi dvdrw , kart okuyucu)
  • quote:

Orjinalden alıntı: research

bülent bey size bir şey sormak istiyorum umarım bana cevap verirsiniz...3 ay önce bir MSI VR 600 aldım...vista 512 ram ile kastığı için xp prof kurdum...ancak word 2003 programını kullanırken num lock açık iken yön tuşları ile metin içinde gezindiğimde metin içine 2 4 6 ve 8 rakamları kendiliğinden yazılmaya başladı...bende teknik servisi aradım ve onlar da klavyemde sorun olabileceğini söylediler...ancak servise gönderirsem vista kurup durumu kontrol edeceklerini söylediler...bende vistayı kendim kurdum ve denedim ancak aynı sorun tekrar etmedi...bu durum işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir mi yoksa klavyede bir sorun olabilir mi sizden çok acil bir cevap bekliyorum....yardımlarınız için teşekkür ederim .... saygılarımla

MAİLİNE CEVAPLADIM.. KOLAY GELSİN...

• quote:

Orjinalden alıntı: dukenukem18

merhaba

incelediğim kadarıyla özellikleri bana uygun. kdv dahil fiyatını (YTL) mümkünse öğrenebilir miyim?

bir de istediğim özelliklerde veya buna yakın sistem önerileriniz varsa bildirirseniz sevinirim. uygun bir sistem olursa bu hafta veya en geç haftaya almayı planlıyorum.

İstediğim özellikler :

ekran kartı 256 MB turbocache veya 512MB (256MB bağımsız) /// ATI veya NVidia
    ekran boyutu : 15.4"
    Wireless 802.11a/b/g
    İşletim Sistemi : Windows XP Pro
    İşlemci :Intel Core 2 Duo 2MB 1.8 GHz 800MHz
    Bellek (MB) 1024MB DDR2 667MHz
    Maksimum Bellek 4096-Mb DDR2 667Mhz
    Sabit Disk : 120GB veya 160GB

diğer özellikler de zaten genelde olan şeyler (bluetooth , multi dvdrw , kart okuyucu)

KDV DAHİL FİYATI:1950 YTL..

BUNA YAKIN ÖZELLİKTE BAŞKA BİR NOTEBOOK SENİN İÇİN ARAŞTIRAYIM..YAZARIM BURAYA..İYİ ÇALIŞMALAR....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.