Şimdi Ara

MSI H67MA-E45 Anakart Fiyat / Performans odaklı etkili çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
14.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pci yuva sandybridge anakartlarda olmayan bir yuva
    msiya ozgu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

@acbold
    anakartın üzerinde onboard ekran kartı yok..
    sadece görüntü çıkış yuvaları var ve bu çıkışlar işlemcinin içindeki grafik ünitesinin görüntü aktarmasını
    sağlıyor.. başka bir fonksiyonu yok..

yani onboard ekran kartı çipsetten işlemcinin içine alındı..

cevap için teşekkürler,son zamanlarda takip edemedim.bi anda öyle görünce bi sürü ihtimal geldi haliyle aklıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: azk

pci yuva sandybridge anakartlarda olmayan bir yuva
    msiya ozgu değil

hayır olurmu öyle şey örnek,

http://www.cizgi.com.tr/product/product.aspx?id=443

bu sadece denk gelen bir model baktığım bir sürü var buna benzer.
  • Giriş seviyesi için Özellikleri güzel sayılabilecek alınabilir bir Anakart..
  • intel amd karşısında cabalıyo işte :)

buzamana kadar uygun fiyatta intel işlemci bi e2160 modeli vardı ondan sonra cıkmadı.

bu arda anaarda 1tanede olsa pcı slotu koysalarmış iyi olcakmış.
  • Arkadaşlar o nasıl bir bios yaw.Hakketen mesut abinin dediği gibi işletim sistemi gibi.Ayrıca bide pcı slotu olsa iyi olurdu ama olmadığı içinde çok üzülmedim çünkü ben pcı slotu kullanmıyorum :d
  • İnceleme iyi yeternice bilgi edindim. fakat sistem toplarken amaca göre toplanması gerektiğinin altını çiziyorum. harici güçlü bir ekran kartı almak isteyecek oyunların derinliklerine dalmak isteyen kullnıcılar için doğru anakart olduğunu düşünmüyorum. Onboard VGA desteği olmayan, harici ekran kartı desteğine daha iyi yer veren bir anakart daha iyi olacaktır.Ama herhangi bir harici ekran kartı arızasında onboard geçici olarak ben idare etsin diyen önlem sahibi arkadaşlar tercih edebilir. Anakartın yazılım desteğine hayran kaldım. Amatör kullanıcıların işini çok kolaylaştırıyor.Teşekkürler Mesut ÇEVİK.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.