Şimdi Ara

MSI GT70 Dragon Edition 2: Donanımıyla heyecan uyandıran oyuncu dizüstü bilgisayarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşlevselliği çok gibi gözüküyor ama bunu taşırken kas yaparız. Bence Dizüstü Bilgisayarları oyun bilgisayarı olarak gösterilmemeli. Oyun Masaüstü Bilgisayarlarda oyun bilgisayarı ise kaliteli bir donanıma sahip ise çok keyifli olabiliyor.

• 3 tane ssd yerine 1 tane ssd takıp fiyatı daha aşağı çekse en çok satan Oyuncu dizüstü bilgisayarı olur dünya çapında

• quote:

Orijinalden alıntı: Psydia

donanımıyla değil de şöyle tasarımıyla heyecan uyandıran bir laptop çıkmadı bu sene...

Üstüne Sworski taş taktır bari.
  • Asus,Dell vs gaming serieslere göre bu kadar üst seviye için uygun fiyatları
  • Arkadaşlar, ben uzun zamandır iyi bir bilgisayar almak istiyordum. Epeyce araştırdım, ve sonunda MSI'ı buldum. Fakat Benim kafama takılan 2 soru oldu.
    1.si MSI ların servis durumları nasıldır??? Garanti süresi içinde veya dışında herhangi bir arıza verirse beni süründürür mü? Aldığıma pişman olur muyum?
    2.si; Bu bilgisayarların ısınma durumları nasıldır? Zira ben onu genellikle PES gibi ağır oyunlarda kullanmayı düşünüyorum. HP lerdeki gibi ısınma sıkıntısı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar, ben uzun zamandır iyi bir bilgisayar almak istiyordum. Epeyce araştırdım, ve sonunda MSI'ı buldum. Fakat Benim kafama takılan 2 soru oldu.
    1.si MSI ların servis durumları nasıldır??? Garanti süresi içinde veya dışında herhangi bir arıza verirse beni süründürür mü? Aldığıma pişman olur muyum?
    2.si; Bu bilgisayarların ısınma durumları nasıldır? Zira ben onu genellikle PES gibi ağır oyunlarda kullanmayı düşünüyorum. HP lerdeki gibi ısınma sıkıntısı var mıdır?

1. servisi olan servispoint rezalet bir firma. msi'ın tek kötü yanı servisi. internette telefonunu bile bulamazsınız. ancak paylaşım sitelerinden alırsınız. küçük bir sorun için yolarsanız bile sırasınızn gelmesi en az 1 hafta sürer. çözmeleri falan 10 günden önce bilgisayarınız gelmez.

2. piyasada bildiğim en az ısınan bilgisayar. imzamdaki aletle ne oynarsam oynayayım ısı diye bir şey görmedim. en kötüsü turbo fanı açtırıyor. ancak açınsa 1 dk da soğutuyor.

alınacak tek oyun markası...

• quote:

Orijinalden alıntı: elcas

quote:

Arkadaşlar, ben uzun zamandır iyi bir bilgisayar almak istiyordum. Epeyce araştırdım, ve sonunda MSI'ı buldum. Fakat Benim kafama takılan 2 soru oldu.

1. servisi olan servispoint rezalet bir firma. msi'ın tek kötü yanı servisi. internette telefonunu bile bulamazsınız. ancak paylaşım sitelerinden alırsınız. küçük bir sorun için yolarsanız bile sırasınızn gelmesi en az 1 hafta sürer. çözmeleri falan 10 günden önce bilgisayarınız gelmez.

2. piyasada bildiğim en az ısınan bilgisayar. imzamdaki aletle ne oynarsam oynayayım ısı diye bir şey görmedim. en kötüsü turbo fanı açtırıyor. ancak açınsa 1 dk da soğutuyor.

alınacak tek oyun markası...

Sen Hp nin servisini görmemişsin arkadaş gönderdi 2 hafta oluyo :D daha gelmedi bide

• Rabbim almak isteyen bütün kardeşlerime nasip eder İnşallah

• quote:

Rabbim almak isteyen bütün kardeşlerime nasip eder İnşallah

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

• Msi gt70 one 835tr bilgisayarı satıyorum almak isteyen mail atabilir. Pm de atabilir;)

• selimcoskuner S kullanıcısına yanıt
    pm atıldı..
  • 6 AYLIK GT70 ONE 835TR MODELİMİ SATIYORUM DÜŞÜNENLER PM LÜTFEN.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.