Şimdi Ara

MSİ GP70 2QF-657XTR Kamerası Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, 2 gün önce msi gp70 aldım windows 10 kurdum direk. Ama şöyle bi sıkıntım var bütün driverları kurdum ettim herşey tamam gibi gözüküyordü ama skype da yada başka bi platfromda webcamı açamıyorum.. Kamera açılmıyor. Sanırım aygıt yöneticisinde de gözükmüyor. Soru işaretli kurulmamış driver da gözükmüyor. İlk defa böyle kompleks bir laptop kullanıcam bilmediğim bir tuş kombinasyonu felan mı var acaba ?

Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

• suheylbas kullanıcısına yanıt
    system control manager yüklediniz mi? verilen DVD de utilites sekmesinden yükleyebilirsiniz.

bu resimdeki gibi bir ekran açılacak oradan kameranın aktif olup olmadığına bakın. mesela resimde webcam kapalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılmaz058

system control manager yüklediniz mi? verilen DVD de utilites sekmesinden yükleyebilirsiniz.

bu resimdeki gibi bir ekran açılacak oradan kameranın aktif olup olmadığına bakın. mesela resimde webcam kapalı

Dikkat etmedim galiba yüklemedim, akşam kontrol edicem. FN + F6 kombinasyonunu tekrar deneyecem belki de windows güncellemelerini tam yükledikten sonra düzelir..
    Çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.