Şimdi Ara

MSI GeForce RTX2080Ti SEA HAWK EK X 11GB GDDR6 352Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI GeForce RTX2080Ti SEA HAWK EK X 11GB GDDR6 352Bit DX12 Nvidia Ekran KartıMSI GeForce RTX2080Ti SEA HAWK EK X 11GB GDDR6 352Bit DX12 Nvidia Ekran KartıMSI GeForce RTX2080Ti SEA HAWK EK X 11GB GDDR6 352Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Arkadaşlar merhaba. Şuan Msi Trio-x 1080 Ti ekran kartı kullanmaktayım. bu kartıma uygun su bloğu bulamadım. Hatta ekwb ye maıl attım fakat onun fanları yeterlı oldugundan üretmiyoruz yanıtını aldım. Evet suan en kaslı oyunlarda bile 65 derecede çalıyor. Ama Fan sesinden rahatsız oluyorum. Tabi bunu cooler masterın nano termal macunu kullandıktan sonra bu ısılara düştü. ondan önce 75 -80 dereceleri görüyordum.

Esas konuya gelirsek. Bu 2080Ti yı düşünüyorum ama buna nasıl bir kit alınır? nereden alınır? ne kadar tutar bilmiyorum. Aslında bu kartı satarken, aksesuar olarak soğutma kitide satılsaymıi iyi olurmuş.

Bu konuda bilgisi tecrübesi olan varsa ayrdımcı olabilir mi?

• Mesajdan anlaşıldığı kadarıyla sizin sistemde henüz custom sıvı soğutma yok, bu ekran kartını alıp birde custom sıvı soğutma kiti almak istiyorsunuz doğru mu? EK'nın sitesinde soft tube - hard tube kitler var kasanızın boyutlarına göre bir radyatör seçip ona göre kit alabilirsiniz. Ancak bu konuda tecrübeniz yoksa elinizde patlaması ihtimaldir. Bir yerden su kaçırmaya başlarsa sistemide beraberinde götürebilir. Bilmiyorsanız hiç bulaşmamak daha iyi. Forumda modifiyeci arkadaşlar var onlardan kuracak biri belki çıkar ama bakımıda var o sistemin (6 ayda bir filan suyunu boşaltıp doldurma işlemi).

Şahsen maddi bir sıkıntım olmasa, estetik derdinde de değilsem odama bir klima alır 24 derecede sabit tutardım, Lian Li PC-O11 Air gibi havadar bir kasa alır keyfime bakardım.
    Neyse konuyu kirlettim kusura bakmayın, forumun modifiye kısmı var orayada konuyu açın belki daha kısa sürede cevap gelir. İyi günler.
  • Şu an tek seçenek Sea Hawk modeli görünüyor. İncelemelere göre sıcaklığı maksimum 65 derece civarında sabitlemiş.

https://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-rtx-2080-ti-sea-hawk-x-11gb-352bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-geforce-rtx-2080-ti-sea-hawk-x-p-HBV00000KUMOM?magaza=Hepsiburada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.