Şimdi Ara

## MSI'dan Yeni Bir Anakart: K9AG Neo2-Digital ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler bu anakartın uzerindeki tumleşik ekran kartıyla kullandığımızda acaba ram den mi yiyo? bu konuda aydınlatırmısınız.. 1 gb ram aldık taktık diyelim .. anakartın ustunddeki onboard ekran kartı 512 mb.. bu anakartla rami miz 512 ye mi düşecek? ekran kartının onboard kullanmak istedimizde ???
  • @oyuncular

x2 3800 in 35w olanını nerde buldun? brisbane x2 3800 ler 65w tüketiyor yeni cıkıcak tr de hezü satılmıyan e2300 ler bile 45w senin 3800 neiş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: venedik

bende tam tersı su ana kadar 3 msı 1 asus (ben azaz) dıyorum msi kadar iyi bir firma çok az ve kırmızı artlarına bayılıyorum kullandıgım 3 kartta kırmızı ıdı

Alt seviye kullanıcısınız galiba?
    Bence iş yerleri düşünmeyenler hariç 690 yongasetleri Phenom ve RD790 bu kadar yakınken tercih edilmemeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shinnok

beyler bu anakartın uzerindeki tumleşik ekran kartıyla kullandığımızda acaba ram den mi yiyo? bu konuda aydınlatırmısınız.. 1 gb ram aldık taktık diyelim .. anakartın ustunddeki onboard ekran kartı 512 mb.. bu anakartla rami miz 512 ye mi düşecek? ekran kartının onboard kullanmak istedimizde ???

beyler soruma cvp veren yok mu :(
  • Evet tümleşik grafik kartların Ram den yer. Ancak, bu kart direkt 512 ram olarak mı ayarlı yoksa 512 mb ye kadar kullanabilir misiniz demek istiyor onu bilmiyorum. Yine de (bence ) 1.5 gb lik bir ram larak daha rahat çalışmasını sağlıyabilirsin sistemin.

Selamlar

quote:

quote:

beyler bu anakartın uzerindeki tumleşik ekran kartıyla kullandığımızda acaba ram den mi yiyo? bu konuda aydınlatırmısınız.. 1 gb ram aldık taktık diyelim .. anakartın ustunddeki onboard ekran kartı 512 mb.. bu anakartla rami miz 512 ye mi düşecek? ekran kartının onboard kullanmak istedimizde ???

• quote:

Orjinalden alıntı: qube26

Evet tümleşik grafik kartların Ram den yer. Ancak, bu kart direkt 512 ram olarak mı ayarlı yoksa 512 mb ye kadar kullanabilir misiniz demek istiyor onu bilmiyorum. Yine de (bence ) 1.5 gb lik bir ram larak daha rahat çalışmasını sağlıyabilirsin sistemin.

Selamlar

quote:

quote:

hocam teşekkürler.. bu arada bu anakartı almayı düşünüyorum.. kullanan varmı acaba düşüncelerini paylaşırsa çok sevinirim..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.