Şimdi Ara

msi 8600gt surucu problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msi 8600gt surucu 175.19 yukledigimde gbilgisayar açıldıgında 2 saniye sonra goruntu gidiyor ekran kapanıyor 163.75 yukledigimde bisorun yok arkadaslar 175.19 neden sorun oluşuyor ben anlamadım yardımcı olursanız sevinirim bu arada işletim sistemim vista64x heyecandan yazmayı unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx35 -- 18 Temmuz 2008; 7:48:34 >

• yokmu arkadaslar yardım edecek bir allahın kulu
  • 64x için olan sürücüleri indirdiğinden emin ol gene olmuosa bi eski versiyonu kullan değişen bişe olmaz hatta 2 ,3,4,5 eski versiyonları kullan yeni versiyonlarda 8600 gt için fazla bi yenilik yok artık kart eskidği için bende de 8600 gt var vista 32x te son driver sorun yaşatmıo ama kartın cd de gelen orjinal sürüclryle de oynadığım zaman değişen bi kalite yok aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: delisolucan

64x için olan sürücüleri indirdiğinden emin ol gene olmuosa bi eski versiyonu kullan değişen bişe olmaz hatta 2 ,3,4,5 eski versiyonları kullan yeni versiyonlarda 8600 gt için fazla bi yenilik yok artık kart eskidği için bende de 8600 gt var vista 32x te son driver sorun yaşatmıo ama kartın cd de gelen orjinal sürüclryle de oynadığım zaman değişen bi kalite yok aynı

cevap için tesekkurler
  • 175.16 varmış bende. Epeydir kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.