Şimdi Ara

## MSI 790FX Yonga Setli K9A2 Platinum'u Duyurdu ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sharetheworld

ürünü aldım yalnız ciddi bir problemle karsı karsıya kaldım arkadaslar bu konuda kullananlardan yardım istiyorum.. oncelikle AMD 5000+ AM2 X2 işlemcim 3 GB DDR2 667 Mhz Kingston Ram 500 GB HD ve 8500 GT Ekran kartım var. Windows vista home premium işletim sistemi kurulu durumda. arkadaslar onceki anakartımda hiçbir problem yaasamazken bu anakarta geçtikten sonra bilgisayarda bir yavaslama meydana geldi . Vista testini uyguladığımda 5.6 veren tes 4.3 ( işlemci ) puanı verdi. sizce bu neden kaynaklı olabilir?

Bence bilen birisi cevaplamalı. Anakartı alacaklar için kötü bir önyargı olabilir.
  • Ben kullanıyorum hiç bir problem yok önceki vista puanım neyse şimdide aynı düşme yok.... aksine overclock çok iyi oluyor...AMD 6000+ işlemciyi voltaj vermeden 3375 Mhz olarak sadece fsb artışı ile sorunsuz çalıştırdım...
  • Hız konusunda bende problem yasamıyorum bide su açılışta karanlık ekranların bollugu olmasa...
  • bu kartı alıp l3 ten ezik phenom 9600///driversız 4 dene x2 3870 de taktıkmı tadından yinmez!!!!

@sharetheworld

sendeki sorun mobo driverından kaynaklı olabilir!!!
  • millet bende 88/1 gidiyorum bilecik 2.jandarma komutanlıgına duyduma gore boku yemısız direk dogu yani komando hazırlıyorlarmıs meslegı olan mutlaka belge alsın neyse oraya acemiliğe giden varsa yada askerlıgını yapan vasa bana ulassın 05448655817 msn adresim rivazenan@hotmail.com kendinize iyi bakın a.q bitermi bu askerlik nese....
  • Güzel Kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: rivazenan

millet bende 88/1 gidiyorum bilecik 2.jandarma komutanlıgına duyduma gore boku yemısız direk dogu yani komando hazırlıyorlarmıs meslegı olan mutlaka belge alsın neyse oraya acemiliğe giden varsa yada askerlıgını yapan vasa bana ulassın 05448655817 msn adresim rivazenan@hotmail.com kendinize iyi bakın a.q bitermi bu askerlik nese....

Tabi asker oldun. Aç yeni bir kullanıcı bas argoyu.Banlasalar nolur dimi.Sanki biz askerlik yapmadık.Bu ne ciddiyetsizlik.Sana o gideceğin yerde öğretirler nerede ne konuşacağını ne konuşmayacağını.
  • GUSEL anakart olmus MSI AMD cephesinde gercekten başarılı kartlar üretebilior
  • Şu an bizzat kullandığım anakart dır. MSI a biraz uzak bir kullanıcı olarak araştırdığım anakartlar içerisinde en iyisi buydu. Amd hastası bir kullanıcı olduğumdan özellikle bu anakart'ı seçtim diyebilirim.
    Sistem şu şekilde;

- MSI K9A2 Platinum 790FX Motherboard
    - OCZ - 2GB 800Mhz DDR2 Vista Perf.-Plat.Edition PC2 6400 RAM
    - AMD - Athlon 64 X2 Dual-Core 6000+ AM2 3.0 GHz CPU
    - ASUS - HD3870 512MB 256BIT GDDR4 EKRAN KARTI
    - SILVERPOWER 600W GÜÇ KAYNAĞI

Anakart oldukça iyi, almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Bu kartı yeni aldım fakat test etme imkanım olmadı yarın izinliyim bakalım neler yapabiliyor.Bana on numara bir kart gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.