Şimdi Ara

Mp5 de ekran kararması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bi çakma sony mp5 aldım içine bi resim attım resmi actığımda ekran kararıyordu.bide resmi ekrana alayım dedim bi daha ekran acılmadı. Simdi mp5 i acıyorum acılıs resminden sonra ekran kararıyor bir tek reset tuşu calısıyor. bunun için ne yapabilirim yazılım felan mı yüklenecek.eger oyle ise yazılımı nerden bulacam vs.. Yardım ederseniz cok sevinirim allah rızası için bi yardım.

• mp5 nedir acaba
  • Onun Yeri burası değil !
  • Benim bildiğim HK MP5 Var ama ona da resim atılmaz ki ya

senin dediğin mp4 tür ama çakma demişsin bence git yeni bir tane al iflah olmaz onlar kolay gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _panzerschreck_ -- 1 Temmuz 2008; 20:39:54 >
  • Ekranı karta bağlayan şerit zarar gormuş olabilir bence bir teknik servise göster. Ama belkide yazılımsal birseydir içindeki yazılımı tekrar yuklersen duzelebilir yazılımı ürünün cd sinden bulabilirsin yada aldığın yerden.
  • bilgisayara tak içini biçimlendir öyle dene birde içindekileri al yanlız
  • Bilgisayara taktığımda 2 tane çıkarılabilir disk cıkıo nedense biri biçimlendiriliyor. diğerini biçimlendir dediğimde diski takın diyor. yani biçimlendirince olmuyor. Bunun için yazılımı nerden bulabilirim? bide yazılım buldum diyelim nasıl yükleyeceğim onu? Yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperen0

Bilgisayara taktığımda 2 tane çıkarılabilir disk cıkıo nedense biri biçimlendiriliyor. diğerini biçimlendir dediğimde diski takın diyor. yani biçimlendirince olmuyor. Bunun için yazılımı nerden bulabilirim? bide yazılım buldum diyelim nasıl yükleyeceğim onu? Yardım ederseniz sevinirim

diğeri tahminen hafıza kartının yeridir sen biçimlendirdikten sonra açılmadımı mp5
  • evet acılmadı. Açılıs resmi geldikten sonra siyah ekran geliyor
  • mp5 diye bir format varmı ?
  • yok tabiki. Mp4 ün videolu olanı mp5. tek fark bu. Filmleri mp4 formatına cevirip izliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen0 -- 8 Temmuz 2008; 15:51:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperen0

evet acılmadı. Açılıs resmi geldikten sonra siyah ekran geliyor

tamir yapan bi servise götür derim
    bendede var biçimlendirince düzeliyordu
  • ben biyere götürdüm bu yan sanayi ürünü (çakma)yapmak zor bunu dediler. bi yazılım felan bilen varsa yardım etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen0 -- 8 Temmuz 2008; 16:00:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.