Şimdi Ara

Mozilla Firefox 2 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
0
Favori
103.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ysn89

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

mynet hatası degilmi o...

değil İ.E'le normal...
    firefox,la dh sende normalmi..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ysn89

quote:

mynet hatası degilmi o...

değil İ.E'le normal...
    firefox,la dh sende normalmi..

evet ama bazen sapıtıyo
  • şimdi benimde düzeldi...ama ne ugraştım indirdim kaldırdım eklentileri kaldırdım sonra bir baktım ie ile çalışıyor gerçi bir ara ondada sorun yaşadım...
  • arkadaşlar bu tema çok güzel... Tavsiye ederim
  • Faster Fox eklentisi...

Sanırım verilen bozuktu....

Bu sağlam buyrun...

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=1269&application=firefox
  • hiç bir ayarla uğraşmanıza gerek yok bence
    sadece bir iki eklenti indirin ve fireforks bu haliye rakipsiz olur
  • EDIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 12 Şubat 2006 16:25:23 >
  • arkadaşlar bir soru soruyoru. IE de herhangi bir web sayfasında sağ tıkladığımda yazdır komutu varken bu komut
    Firefox ta yok. Bunu gideren bir eklenti var mı?????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: feylesof

ReloadEvery

Link:
    https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=115

Opera Browser'da bulunan çok güzel bir özellik malesef Firefoxta default olarak gelmiyor.
    Bu eklenti sayesinde belirleyeceğiniz aralıklarla linklerin refresh edilmesini (yeniden yüklenmesini) sağlayabiliyorsunuz.Yapmanız gereken tek şey sayfaya sağ tıklayıp ReloadEverey menüsünden bir zaman aralığını seçip enable'yi işaretlemek.
    İsterseniz "Custom" ile refresh aralığını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Mozilla Firefox 2

beta ile çalışmıyor..

• quote:

Faux Carnival'in aktardığı eklentiler gerçekten de olmazsa olmazlardan,bende de hepsi yüklü durumda.

ysn89, imageshack eklentisi için:
    http://www.extensionsmirror.nl/index.php?showtopic=3919
    Install'e tıklaman yeterli.Gerçekten oldukça kullanışlı bir eklenti.Bir sayfada beğendiğiniz bir resmi direk sağ klikleyerek imageshack'e upload edebiliyorsunuz.

bu iyiymiş saolasın

• Firefox'da user değişimi nasıl oluyor?
    İlk başta default user seçiyorduk,daha sonra ben yeni bir user kaydettim.Geçenlerde bir hata oldu ve browserı yeniden başlatınca,user seç dedi,yanlışlıkla default userı seçtim ve öyle başladı,bookmarkslar da haliyle eskileri açılıyor.Yeniden o bookmarksa kavuşmam lazım,diğer userı nasıl açabilirim,veya onun bookmarklarını nerden bulabilirim?
  • up
  • Türkçe Firefox kullanan varsa, Araçlar/Seçenekler/Gizlilik 'ten Çerezleri tanımlamak için yazılmış yazıyı bi okusun! Ben de yeni farkettim; Türkçe'ye çeviren arkadaş bayağı espritüelmiş zannedersem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Betelguise

Türkçe Firefox kullanan varsa, Araçlar/Seçenekler/Gizlilik 'ten Çerezleri tanımlamak için yazılmış yazıyı bi okusun! Ben de yeni farkettim; Türkçe'ye çeviren arkadaş bayağı espritüelmiş zannedersem.

Bu kadar süre kullanırım hiç farketmemiştim.

• bilgiler için saol feylesof teşekkürler
  • Firefox'un bence vazgeçilmezi FoxyTunes eklentisini de unutmamak lazım! En çok kullanılan bir çok player'ı browser penceresi üzerinden kontrol etme imkanı sağlıyor.
    https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=219
  • quote:

Madem başladık katkıda bulunmaya devam edelim.

ADBLOCK

Reklam engelleme ve hatta site bloklama yazılımı.
    Şu an itibariyle 3,5 milyon kez indirilmiş durumda.

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?application=firefox&id=10
    Firefox açıkken bu eklenti linkinde install now'a tıkladığınız an doğrudan browser'a kurulacaktır.

Kurduktan sonra firefox'u yeniden kapatıp açacaksınız.

Sonra herhangi bir sitedeki reklam banner'ı swf yani flash dosyasıysa şu şekilde bir ibare çıkacaktır üstünde veya altında;

Mozilla Firefox 2

Adblock sembolüne tıklamanız yeterlidir.Artık bir daha o reklam görünmeyecek.

Diğer bir yöntemde yine gif formatındaki reklam banner'larını yokeder.Resme veya gif'e sağ tıklayıp "adblock image" veya "adblock iframe" tıklayacaksınız.

Mozilla Firefox 2

ya hoca yükledim bunu, mis gibide çalışıyo.

ama nasıl anlatim.

örneğin ultraslan.org daki ana sitede üst taraftaki ''Kayıt Ol'' ''Giriş Yap'' Button'larını kaplıyo. Adblock ile Kapattığımda, o buttonlar açığa çıkıyor, ama basılmıyor...

ne yapayım ?

• Melik; diğer topiğede yazdım buraya da yazayım.
    Yine burda anlatılan NoScript elentisiyle ultraslan.org ve ultraslan.com'u yasaklıyorsun.
    AdBlock Preferences'deki listede yasakladığın ultraslan.org reklamlarını siliyorsun.
    Sayfayı yeniledikten sonra üstünü kaplayan reklamların üstündeki adblock sembolüne tıkladığında hem butonlara tıklandığını hem de reklamların kaybolduğunu göreceksin.
  • Firefoxta operadaki gibi status varmı yani sayfa açılırken ki hızı sayfadaki kaç resim var kaçı yüklendi sayfanın yüzde kaçı yükendi gibi bilgiler veren bir plugin varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: guguk

Firefoxta operadaki gibi status varmı yani sayfa açılırken ki hızı sayfadaki kaç resim var kaçı yüklendi sayfanın yüzde kaçı yükendi gibi bilgiler veren bir plugin varmı

Evet var.Extended Statusbar eklentisi aynen bu işi görür.
    Hatta ben bunun da tanıtımını koyayım buraya.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.