Şimdi Ara

Mozilla başarısını kutluyor; Firefox 1 milyar defadan fazla indirildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
6.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Commander

quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

Operada reklam engelleme olsaydı kullanırdım ama adblock harika bir eklenti

Firefox engelliyormu

Adblock eklentisiyle istemediğin tüm resimler görünmüyor. Forumda şuan 1 tane reklam yok istemediğim kullanıcıların avatarlarını bile görmüyorum
  • Eklentileri Firefox'u vazgeçilmez yapıyor kimileri için.

Tabi saf hız isteyenler için Safari ya da Chrome çok daha iyi olacaktır. Özellikle Safari çok sağlam. Türkçe ile ilgili problemleri düzelir umarım kısa zamanda. Tek sorunu bu şimdilik bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

quote:

Orijinalden alıntı: Joke®™

firefox kullanıyorum sayfayı her kapattığımda yada pcye rest attığımda dhye tekrar login olmak zorunda kalıyorum varmı çözümü bilen

Mozilla başarısını kutluyor; Firefox 1 milyar defadan fazla indirildi

bendede aynısı

• firefox = çökme habercisi . bir günde 5 den fazla çökme olayı yaşadım . be kardeşim altı üstü intertte dolaşacaksın niye çöküp duruyorsun . 2-3 aydır chrome kullanıyorum harika birşey . opera da denedim hoşuma gitmedi .
  • Opera tek geçer
    5 milyon indirilsede böyle
  • Justin,youtube gibi sitelere girince 10 dakika icinde 3 kere cökebilen tek browser bende bir turlu ayar tutmadı nedense.
  • Ben Opera dan memnunum ya. Hız ve tasarımına çok alımışım. Kısayol tuşlarınada tabi. Başka tarayıcıyla uğraşamam hiç.
  • operayla bu sayfaya yazıyorum:D Ama iyimiş 1 milyar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzzz

İndirip silmişlerdir belki ne biliyorsunuz Bende Firefox kullanıyorum ama çok ram yiyordu ve ağırdı bende bıraktım. Tebrikler yinede.

XP ve vista tartışması gibi bu. Vistada çok ram yiyor diyorlar fakat tam aksine XP nin kullanmadığı rami kullanıyor. Yani Firefox ta öyle. Ram boşuna orda otobüs beklemiyor. Boşta ram varsa kullanıyor. Daha hızlı erişim için.
  • quote:

quote:

quote:

Firefox engelliyormu

Adblock eklentisiyle istemediğin tüm resimler görünmüyor. Forumda şuan 1 tane reklam yok istemediğim kullanıcıların avatarlarını bile görmüyorum

Ben reklamları seviyorum. Piyasadan her daim haberdar ediyor beni.

• quote:

quote:

Firefox engelliyormu

Tabi ki firefoxla herşey mümkün

Fake mi sizce bu ?
    http://www.7is7.com/software/firefox/partycounter.html

Buda kaynak :http://shiftdelete.net/firefox-bu-hafta-sonu-rekor-kiracak-13078.html

• Mozilla başarısını kutluyor; Firefox 1 milyar defadan fazla indirildi

• Gercekten buyuk basari. Insallah ayni kalitede devam eder.
    Versiyon 0.2'den beri kullaniyorum (Phoenix 0.2), herhalde benden eskisi yoktur... Tab'leri gordugum anda tamam dedim. Tek pismanligim 0.1'i kacirmisim!
    Meraklisina duyuru sayfasini buldum:http://www.mozilla.com/en-US/firefox/releases/0.2.html
    2002 yilindan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHArcadia -- 31 Temmuz 2009; 22:59:27 >
  • yeni safari 4 kurdum çok memnunum. chrome'dan biraz daha hızlı gibi geldi bana. safari 3.x versiyonunda olan bütün hataları düzeltmişler bulanık gözüken yazılar vardı, türkçe karakterler düzgün değildi vs. şimdilik safari devam..
  • Belki en hızlısı olmayabilir ama en kullanışlısı kesinlikle..50 kere indirmişimdir...
  • En çok kullandığım tarayıcı. Sanırım her zamanda öyle kalacak. O 1 milyarda payım çok. Her format attığım pcye bir firefox kurarım :)
  • 1 milyarın en az 100 tanesi bana aittir =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrestinpeacex -- 31 Temmuz 2009; 23:30:25 >
  • Mozilla başarısını kutluyor; Firefox 1 milyar defadan fazla indirildi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.