Şimdi Ara

Mouse önerisi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar usb kablosuz mouse alıcam fiyat olarak 45 50 tl civarı düşünüyorum bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Laptop için alacaksan microsoft yada logitech düşünebilrisin. İkisi de alınabilecek markalar. Oyun için düşünüyorsan söylediğin bütçene göre düzgün birşey alman zor. Oyun için kullanılan kablosuz mouseların fiyatları 150ytl'nin üstünde.
  • Bütçenin üstünde olacak ama açıkçası wireless olunca bluetooth almanı öneririm. Razerın güzel bir ürünü var
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=2348&description=Razer-Pro-Click-Mobile-1200-Dpi-Nice-White-Mouse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Laptop için alacaksan microsoft yada logitech düşünebilrisin. İkisi de alınabilecek markalar. Oyun için düşünüyorsan söylediğin bütçene göre düzgün birşey alman zor. Oyun için kullanılan kablosuz mouseların fiyatları 150ytl'nin üstünde.

Evet laptop için alacam logitech düsüyorum bende. Oyun amaçlı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rob Zombie

Bütçenin üstünde olacak ama açıkçası wireless olunca bluetooth almanı öneririm. Razerın güzel bir ürünü var
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=2348&description=Razer-Pro-Click-Mobile-1200-Dpi-Nice-White-Mouse

Evet bütcemin üstünde baya. Logitech vx revolution a baktım vatan computer da 75 tl fiyat ve performans olarak nasıldır.

• Arkadaşlar birde bu mouse baktım ne dersiniz MICROSOFT BLUETOOTH NOTEBOOK MOUSE 5000 (69R-00003) .
  • Bi fikri olan yok mu?????
  • İngilizcen yeterliyse amazon yorumlarına(405 tane kadar :D ) bak. Genel olarak beğenilmiş. Bu arada logitech alacaksan da aynı araştırmayı yap. Çok güze dizayn edilmiş ürünler olsalar da malzeme kalitesi nedeniyle ciddi anlam da can sıkabiliyor.
  • arkadaşım bende 2 hafta önce microsoft wairless optik 3000 mosue yi aldım 40 liraya teknosadan
    mouse un herşeyi iyi güzel çekiyo ama mousun ortasındaki yukarı aşşağı tuşu yukarı doğru takılıyo du bugün geri verdim 6 lira kesinti yaptılar birde sadece teknosa da kullanacağım bir çek verdi bu davranışından dolayı bir daha asla teknosadan birşey almayacağım. adamlar zorla kendilerine muhtaç ettiriyolar yav

logitech almayı düşünüyorum veya kablolu bir mouse alıcam bende aynı senin fiyat aralığında bir şeyler bakıyorum
  • Logitech vx revolution almaya karar verdim biraz pahalı ama bi arkadasımda var cok beğendim günlük kullanım için baya iyi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasher

arkadaşım bende 2 hafta önce microsoft wairless optik 3000 mosue yi aldım 40 liraya teknosadan
    mouse un herşeyi iyi güzel çekiyo ama mousun ortasındaki yukarı aşşağı tuşu yukarı doğru takılıyo du bugün geri verdim 6 lira kesinti yaptılar birde sadece teknosa da kullanacağım bir çek verdi bu davranışından dolayı bir daha asla teknosadan birşey almayacağım. adamlar zorla kendilerine muhtaç ettiriyolar yav

logitech almayı düşünüyorum veya kablolu bir mouse alıcam bende aynı senin fiyat aralığında bir şeyler bakıyorum

istersen sende bi arastır logitech vx revolution ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junior-cix

quote:

Orijinalden alıntı: fasher

arkadaşım bende 2 hafta önce microsoft wairless optik 3000 mosue yi aldım 40 liraya teknosadan

istersen sende bi arastır logitech vx revolution ı.

dostum bugün logitech lazer kablolu mouse aldım pürüzlü zeminlerde de algılıyor orası güzel fiyatı da 39 lira ama topu biraz garip alışırım umarım yakında

• vx revo al abicimmm kafan rahat etsin ben kulanıyorum gayet memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.