Şimdi Ara

Mouse, Kulaklık ve Mikrofon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyun kanalım için mikrofon ve kulaklık bakmaktayım. Bunlara ek olarak bir de mouse alacağım. İlk sorumu burdan sorayım, mousepad'i almalımıyım? Çok mu gerekli? İkinci sorum ise mikrofonlu kulaklık mı alayım yoksa ayrı ayrı mı? Bu sorularımı cevaplamanız dışında önerilerinizi bekliyorum. Fiyat sınırım hepsi toplamda 150-170 Lirayı geçmemeli. Teşekkürler :)

• Sınırda bir 10 Liralık esneme ile 180 Lira yapabilirim üst sınırı belki.
  • Acil yardım lütfen!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetehanKlc24 -- 5 Haziran 2015; 16:34:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetehanKlc24

Merhaba arkadaşlar. Oyun kanalım için mikrofon ve kulaklık bakmaktayım. Bunlara ek olarak bir de mouse alacağım. İlk sorumu burdan sorayım, mousepad'i almalımıyım? Çok mu gerekli? İkinci sorum ise mikrofonlu kulaklık mı alayım yoksa ayrı ayrı mı? Bu sorularımı cevaplamanız dışında önerilerinizi bekliyorum. Fiyat sınırım hepsi toplamda 150-170 Lirayı geçmemeli. Teşekkürler :)

bence ikisini ayrı ayrı alma kulaklık ve mikrofon bir olsun ayrıca yeni bir fare alıcaksan tabiki performans acısından bence pad almanda gerekecek ne alayım diye sorarsan dolar kuru suan cok yuksek biraz araştırman gerek verdigin butce cok az oldugu icin dedigin fiyatlara performans urunu tavsiye etmek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: BogachanF

quote:

Merhaba arkadaşlar. Oyun kanalım için mikrofon ve kulaklık bakmaktayım. Bunlara ek olarak bir de mouse alacağım. İlk sorumu burdan sorayım, mousepad'i almalımıyım? Çok mu gerekli? İkinci sorum ise mikrofonlu kulaklık mı alayım yoksa ayrı ayrı mı? Bu sorularımı cevaplamanız dışında önerilerinizi bekliyorum. Fiyat sınırım hepsi toplamda 150-170 Lirayı geçmemeli. Teşekkürler :)

bence ikisini ayrı ayrı alma kulaklık ve mikrofon bir olsun ayrıca yeni bir fare alıcaksan tabiki performans acısından bence pad almanda gerekecek ne alayım diye sorarsan dolar kuru suan cok yuksek biraz araştırman gerek verdigin butce cok az oldugu icin dedigin fiyatlara performans urunu tavsiye etmek zor

Dolar seçimlerden sonra gene artacak gibi sanki. 1 Hafta içerisinde alacağım gerçi. AYrı ayrı almana gerek yok diyorsun yani? Hani kulaklığın mikrofonu iyi olmazsa diye sormuştum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

http://www.vatanbilgisayar.com/pc-3-chat-mikrofonlu-kulaklik-siyah.html
    http://www.n11.com/logitech-g400s-gaming-mouse-P39206386
    http://www.sanalmarketim.com/sanalmarketim-qck-pro-gaming-mousepad-/p_29675/

Verdiğiniz ürünlerden bir tek kulaklığı hoş buldum. Mous'u beğenmedim pek, e sadece mousepad için de kargo boşa. Gene de sağ olun :)

• quote:

Verdiğiniz ürünlerden bir tek kulaklığı hoş buldum. Mous'u beğenmedim pek, e sadece mousepad için de kargo boşa. Gene de sağ olun :)

Farenin sensörü iyi, mousepad'de steelseries'in mousepad'lerini yaptırdığı tayvan firmasına yaptırılmış, seçtiğim ürünlerde bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Bence şekle şemale değil fiyat/performansa bakın.

• MetehanKlc24 M kullanıcısına yanıt
    2. daha mantıklı ozaman bana gore
  • quote:

2. daha mantıklı ozaman bana gore

Tamam. Tekrar soruyorum ama, ben oyun kanalımda kullanacağım bunları, mikrofonlu kulaklıktan ses gitmeme sorunu olmaz değil mi? Eğer olmuyorsa alıyorum.
  • Seçtiğin ürünlerin çoğu kalitesiz, 3 ürünün kargosu 5 tl'den olsa 15 tl tutar, 15 tl için kaliteden şaşma.
  • quote:

Seçtiğin ürünlerin çoğu kalitesiz, 3 ürünün kargosu 5 tl'den olsa 15 tl tutar, 15 tl için kaliteden şaşma.

Katılıyorum tavsiye ettiginiz pad ve fare zaten kendini kanıtlamış ürünler. kulaklık icin butçesi az ve alınabilecek bir ürün çokta fazla konuşmaya gerek yok arkadaş seçimini yapsın son kararı kendi versin
  • quote:

Seçtiğin ürünlerin çoğu kalitesiz, 3 ürünün kargosu 5 tl'den olsa 15 tl tutar, 15 tl için kaliteden şaşma.

Kardeş acaba ikinci seçeneğe bakmadın mı? Seninkinden aşağı kalır yanları yok. Neleri kötü?
  • quote:

quote:

Katılıyorum tavsiye ettiginiz pad ve fare zaten kendini kanıtlamış ürünler. kulaklık icin butçesi az ve alınabilecek bir ürün çokta fazla konuşmaya gerek yok arkadaş seçimini yapsın son kararı kendi versin

Bu arada sorum var. O kulaklığı almaktan vazgeçtim. (Sennheiser olan) Onun yerine iki kulaklıkta kararsız kaldım. Hangisini almalımıyım?
    http://www.bimeks.com.tr/urun/121542/logitech-h150-stereo-headset-coconut.aspx Bu ürünün mikrofonu biraz az ses iletiyormuş sanırım o yüzden vazgeçebilirim.

http://www.bimeks.com.tr/urun/146008/snopy-rampage-sn-r3-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-siyah.aspx Bu da diğer seçenek. Bu daha olası gözüküyor. (Logitech'in tasarımını daha çok beğendim gerçi :))

• Yardım!!
  • MetehanKlc24 M kullanıcısına yanıt
    fare konusunda asla frsby markasını önermem frsby x7 aldım 1 ay sonra tekerleri koptu. bende gaming fare alacagım logitech g300s düşünüyorum
  • G300S değilde G300 modeli Teknosa'da var sanırım. 30 Tl daha az, sadece görüntü farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetehanKlc24 -- 5 Haziran 2015; 19:25:05 >
  • Usta fare konusunda logitech fena değil ben g600 kullanıyoru 2012 modelde hata vardı değiştirdiler 2 günde 2014 verdiler. Programı çok güzel her işe yarıyor. Ben olsam fiyat/performans açısından logitech fare alırımdım. MousePad'e para bayılma çok alıyorsan 30-40 liralık alırsın ilerde şimdilik fareye yüklen. Kulaklık olarak yayın yapacaksan ve webcam alırım diyorsan. Logitech g270 var 90 lira civarı dip sesi gerçekten azaltan bir sistemi var. sesiniz siz bile tanıyamaya bilirsiniz ama bas-konuş ile sorunsuz ve dip sessiz çalışıyor. İlerde buna alacağınızı varsayarsak kulaklık olarak sıcak olmayan kafayı yormayacak bir kulaklık iyi gider. Hele twitch vs yapıyorum derseniz kesinlikle izole eden kulakları almayın bağırarak konuşursunuz alışana kadar. Logitechin o kulaklığı gayet rahat duruyor. Bence o tarz birşey bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.