Şimdi Ara

MOUSE KAYBOLUYOOO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERABA ARKADASLAR SU MESAJI SİZE NE GUCLUKLE YAZDIGIMI BİLSENİZ... ewt mouse kayboluyo yani bilgisayarı acılınca hersey normal fakat herhangi bir exe dosyasını calıstırdığımda ( opera emule dahil) mouse un goruntusu bir noktada sabitleniyo fakat gorunmeden aslında mouse hareket ettirilebiliyo. yani işlevsel olarak bir sorunum yok fakat mouse cursoru hep aynı yerde ben de sürekli ctrl ile görünmez mouse un nerde olduunu bulmaya calısıyorum. lutfen yardım edin bunun gibi bi sorunla karsılasan yok mu?
    not: bilgisayarı acıp kapatınca eski haline dönüyo fakat yine bir exe dosyası acınca tekrar kilitleniyo

• tarama yaptır derim önce güvenli kipte
  • sımdı oncelıkle mause gırısın ubsmıdır ps2midir optıkmıdır toplumudur..
    makinene restard attınmı?
    makinenden mause ı cıkarıp restard atıp sonra mause takıp yeniden restard atmayı denedinmi..
    bunları dene once...
  • mouse girişim ps2 optik mouse
    makineye restart attım ilk baslangıcta normal sonra bi prog calıstırınca yine kilitlenito
    mouse u cıkarıp resleyip sonra mouse u takıp tekrar reslemeyi de denedim ama yine aynı sonuc
  • mouseın altında ped varmı yada beyaz zemin varmı bir gazete kagıdı koyup denemenı tavsıye edıyorum
    eger sonuc alamazsan
    http://www.download.com/3120-20_4-0.html?tag=srch&nid=1&qt=avg+protection&tg=dl-20
    (7.289) indir tarattır derim....
  • RESET AT
  • pedi ters çewir Birde öyle Dene ..
  • MİCROSOFTUN WİRELESS OPTİCAL MAUSE İSE SENİNKİDE EĞER ...DRIVERDEN YAPIYORDU BENİMKİDE AYNI HATAYI..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.