Şimdi Ara

Mouse için bilgili birisinden yardıma ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen ay ev arkadaşım ve ben mouse aldık . inca img-365 neyse mouse güzel onda bir sıkıntı yok. Fakat mouse 'u çok hızlı hareket ettirdiğimde çok alakasız yerlerde bitiyor. Cs -go oynuyorum ve hızlı dönüş yapmak istediğimde sıkıntı yaşıyorum. Ev arkadaşım şuan yok. Ama hatırladığım kadarıyla onda bir sıkıntı yoktu. Sistemsel bir sorun mu yoksa mouseda mı sıkıntı var anlayamadım. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Bu arada farklı yüzeylerde denedim hep aynı sorun. Mouse padim steelseries .
    Elimde bir tanede logitech kablosuz mouse var onla denediğimde ne kadar hızlı yaparsam yapim sapma olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeAT88 -- 20 Nisan 2015; 16:20:35 >

• Sensörünün kalitesizliğinden dolayı diye tahmin ediyorum.
  • Sensörün dandikliğinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Sensörünün kalitesizliğinden dolayı diye tahmin ediyorum.

peki aynı mouse ev arkadaşımda da var onda neden öyle bir sorun olmuyor?
  • O senin kadar hızlı hareket ettirmiyordur.
  • Mouse un dp ayarlaması filan yapılmıyormu? , arkadaşında olup sende olmaması kullanımlada alakalı olabilir.
  • ayarlara gir oyun ayarlarımı ne var oraya gir ivme diye bir şeyler görücen onu kapalı yap.
  • Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Arkadaşımda da yapıyormuş. Farketmemezin sebebi farklı mouse pad olması. Farklı mouse pad ile kullanırken sadece biraz daha hızlı yapınca sıkıntı çıkması. Yinede böyle birşey olması çok saçma 20 liralık mouse var onda böyle bir sorun olmuyor. Bu arada ivme kapalı zaten. Ayrıca dpi 4 farklı seçeneği var hepsinde aynı sıkıntı var . 180 derece dönüşlerde veya 2 farrklı kişiyle kapışırken birini alıp diğerini geçerken mouse birden kıbleye dönmesi büyük sıkıntı. Kimse bu mousedan almasın arkadaşlar hiç tavsiye etmiyor. Bu arada 100 liraya kadar mouse tavsiyesi olan varsa söyleyebilirse seviniirim. Yada herhangi bir çözümü olan varsa. Örneğin çoğu mouse için uyumlu program falan varsa buna yok çünkü dpi programı lazım 4 seçeneği 2 ye indirmek için belki ozaman birşeyler yapabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.