Şimdi Ara

Motorola V3x Firmware Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir keresinde hiç bilgim olmamasına rağmen Motorola V3x telefonuma kendi başıma pc den firmware güncellemesi yapmayı denedim ama o günden beri bilgisayarım telefonumu usb disk olarak görmüyor maalesef.Daha önce telefonumu pc ye bağladığımda yeni usb donanım bulundu der ve usb disk olarak görürdü ama şimdi sadece modem olarak görüyor ve şarj ediyor.Eskisi gibi usb disk olarak görmüyor ve ben bu yüzden telefonumdaki resimlere ve muziklere ulaşamıyorum...Acaba bu durumda ne yapmam gerekiyor...Birisi yardım ederse çok sevinirim...

Birde birgün telefonumun durup dururken ekranı gitti,yani artık renkleri göstermiyor,çok az bi renk var.Bütün ekran beyaz görünüyor,sadece siyah yazılar gözüküyor.Bu şekilde kullanmak çok zor.1-2 tamirciye sordum bana ekranının değişmesi lazım dediler,90 ytl ymiş o da çok pahalı.Bir gün başka bir tamirciye sordum ve ekranın arka kısmında şerit şeklinde ekrana renk gelmesini sağlayan bir bant olduğunu söyledi,o kaymış olabilir dedi...Bunun hakkında da bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim...

• sorununa ana topicte heartless yardımcı olabilir. oradan devam edelim
  • Aynı sorun ben de de var tel bozuldu birden bire şarjj etmiyor ayrıca ekran da açılmıyor bilgisayarda tanımıyor telefonu
    nedir bu telefonlardan cektigim v3 kral gibiymis de benim haberim yokmus salaklık ettim satmakla
  • 2. tamirci'nin dediği gibi flex kablosunda sorun olmuştur. Götür göster telefonculara 30 liradan fazla tutuyorsa yaptırmam de bak o zaman paşa paşa 30 liraya yaparlar.

Yazılım sorununa gelince, USB sürücülerini ve motorola phone tools yazılımı yüklüyse kaldır, direk görecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.