Şimdi Ara

motorola sb5101 kablonet modem +TP-LINK WR542G 54Mbps 2.4Ghz WIRELESS ROUTER[Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar. 10 günlük uydunet kullanıblolu modemimi kablosuz yapmak için yorumlardan yola çıkarak TP-LINK WR542G 54Mbps 2.4Ghz WIRELESS ROUTER aldım. modemim motorola sb5101
    aldığım touter modemime uyarmı ayrıca kurulumunu nasıl yapıcam hiçbir bilgim yok.yardımcı olan olursa sevinirim. (açıklamalı-resimli link varsa bildiğiniz oda olur) tesekkurler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hocam bende de aynı motorola modem var. Ama LINKSYS WRT54GH 125MBPS KOMPAKT KABLOSUZ ROUTER ile kullanıyorum. Çok memnunum. Herhangi bir problem yaratmadı bugüne kadar. Tavsiye ederim.
  • benim tp-link geldi değiştirme şansım yok yani. bakalım kurmaya çalışıcam teşekkürler. bu arada yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  • Kurulumu hakkında bir bilgim yok ama hepsiburada ki yorumlarda kolay olduğunu söyleyenler var
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • evet kolay diye aldım zaten pek bilgim yok. ama cdsine uyarak kurulumunu yaptım kablosuz bağlanamadım. adres gözüküyo ama bağlanmıyo. naapcammmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurfgnur

evet kolay diye aldım zaten pek bilgim yok. ama cdsine uyarak kurulumunu yaptım kablosuz bağlanamadım. adres gözüküyo ama bağlanmıyo. naapcammmmmm

Kablosuz ağ ayarlarınızı yapmadınız sanırım laptobunuz kablosuz bir ağın olduğunu görüyormu ?
  • evet kablosuz ağda bağlantımın adı gözüküyor ancak bağlanmaya çalışınca şifre isteme ekranı çıkmıyordu. klavuzda yazdığı gibi kurulum cd sini takıp tekrar kurulum yaptırdım bu kez şifreyi kaldırdım . şu an kablosuz olarak şifresiz bağlanıyorum ama bağlı değil yazıyor fakat nete giriyor. ben buna şifreyi nasıl koyacam yada modememi koymak lazım . oda nasıl olacak onuda biilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurfgnur

evet kablosuz ağda bağlantımın adı gözüküyor ancak bağlanmaya çalışınca şifre isteme ekranı çıkmıyordu. klavuzda yazdığı gibi kurulum cd sini takıp tekrar kurulum yaptırdım bu kez şifreyi kaldırdım . şu an kablosuz olarak şifresiz bağlanıyorum ama bağlı değil yazıyor fakat nete giriyor. ben buna şifreyi nasıl koyacam yada modememi koymak lazım . oda nasıl olacak onuda biilmiyorum

Size özel mesaj attım
  • kablosuz bağlantıyı başardım ancak şifrelemeyi yapamadım :( bilgisi olan varmı?
  • şifrelemeyide yaptım. yardımlarınız için teşekkürler :D
  • Ustadım dayımgildede motorola sb-5101 ve us robotics modem var ben bunları nasıl baglarım lütfen cevap yazarmısınız acil lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djekselans -- 23 Şubat 2010; 19:46:56 >
  • erhaba us robotics modem hakkında bi bilgim yok. benim modemimi zaten uydunetçiler kurmuştu ben sadece modemiethernet girişiyle bilgisayara tplinkide usb den bilgisayara bağladım tplinke ip atadım kurulumunu yaptım daha sonra modemin ethernet kablosunu tplinke taktım kablosuz olarak kullanmaya başladım bunlar için ayar gerekmiyordu kendi otomatik yaptı herşeyi cd si vardı. sadece şifre koyarken zorlandımm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.